Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

    Благодаря! Сега на всички ще стане ясно, че всякакво търсене, без предшестващ трекинг е безсмислено. Само Господ може да намери нещо в този океан.
    Така, че си носете Спотовете като пътувате . Авиокомпаниите не ги е много грижа какво са случва, след като продадат билета...
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

      Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
      Условията в които се търси :

      Благодаря ти за видеото.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

        Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
        Сега на всички ще стане ясно...
        Да се хванем на бас, че след 5-6 мнения ще има мнение тип "Как е възможно да не могат да намерят такъв голям самолет, като всичко се следи?"...
        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

        Коментар


        • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

          На няколко пъти се спомена в темата МАЕРСК АЛАБАМА, но нищо повече. Разтърсих се из нета и ето на кратко, за да стане ясно в каква връзка се споменава. Спекулира се, че двамата биши военни са охранявали "специален товар" на чичо Сам. След това се говори, че въпросният товар се е оказал на липсващия самолет. Също така в района ( където се предполага, че може да се е насочил самолетът ) имало разположена американска военна база. В добавка - самолетът се управлява "по жица" и някои казват, че може да му е форс-нато дистанционно управление.
          Демек - американците, за да си приберат липсващия товар, отнасят цял самолет.

          Коментар


          • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
            Да се хванем на бас, че след 5-6 мнения ще има мнение тип "Как е възможно да не могат да намерят такъв голям самолет, като всичко се следи?"...
            Следи се което не трябва, за сметка на което трябва. Само ако имаше поне бегъл поглед колко тромава и чиновнизирана е подобна организация... Един млад колега до последно не ми вярваше, силен дерт имаше да поработи за подобен мастодонт. Постъпи, сега псува, подиграва се и скатава!

            Коментар


            • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

              Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
              Следи се което не трябва, за сметка на което трябва...
              Дали не е по-обективно да кажем: „Следи се каквото може“ - според приоритети, капацитет, бюджет и т. н.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Дали не е по-обективно да кажем: „Следи се каквото може“ - според приоритети, капацитет, бюджет и т. н.
                Кажи ми една смислена причина на борда да няма и едно СПОТ-о подобно устройство. Хората на каишките на кучовете накачиха тракери, да покажа модел да видиш ако ти е майтап.
                Кажи ми една причина Гугъл през 2 влизания в пощата да ми искат телефон за потвърждение кой съм. Гейбук дори нямам намерение да псувам, че отдавна пуснаха система за разпознаване на лица. И питат приятелите - тоя същия ли е, дето системата го е разпознала...
                Това имам предвид.

                Коментар


                • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                  Как да ти кажа защо няма „спотоподобно устройство“ като е пълно с такива.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                    Е къде е това устройство, че го търсим през половин планета?

                    Коментар


                    • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                      Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                      Кажи ми една смислена причина на борда да няма и едно СПОТ-о подобно устройство. Хората на каишките на кучовете накачиха тракери, да покажа модел да видиш ако ти е майтап...
                      Сателитен за куче? Мооооже, ама ако кучето е няколко десетки хиляди $ ...
                      А на борда на самолета има не едно, а няколко 'спотоподобни' устройства... Ама видиш ли, се захранват с енергия.
                      Като изключиш спота какво става? Сигурно продължава да работи, защото си мисли, че си го изключил нарочно? Четящ мислите спот?
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                        Кучовите не са сателитни, засега, през GSM е обратният канал. Има автомобилни през спътник, и вече са на поносими цени, по джоба на Сулю и Пулю. СПОТ също е сателитен. Няма и 200 лева годишен абонамент. Колко милиона опукаха само да търсят в последствие?
                        Захранват се с енергия, която може да е акумулатор в самия корпус.

                        Коментар


                        • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                          Няма нужда спот-а да чете мислите. Достатъчно е да не може да се изключва.
                          Разбира се, в самолет нищо не е толкова чак просто.
                          Примерно невъзможността да се изключи докарва едни проблеми за пожаро-безопасността, наличието на своя батерийка - други, нуждата от антенка навънка - трети. Докато събере заветните тапии за да се монтира в самолета, хитрата кутийка за 100 пари може да иде в горните 6 цифри.

                          Коментар


                          • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                            Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                            Кажи ми една смислена причина на борда да няма и едно СПОТ-о подобно устройство. ...
                            Тази плоча вече я въртя ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                              Тоя СПОТ го затворете в консерва с няколко стотин тона керосин, вдигнете го на 10 000м, пуснете го да падне и вижте дали ще работи.
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар


                              • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                                Е точно това казах и аз- има тракер който е бил нарочно изключен. И трябва да можеш да му скубеш бушона като замирише на бакелит.

                                Въртим се в кръг.
                                Някой е започнал нещо тъпо ама му е избягало от контрол. Може и никога да не разберем какво точно е станало.
                                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X