Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

    Първоначално публикуван от Еmil Преглед на мнение
    Не прочетох всички мнения, но моето лично е, че самолетът е свален от нечии ВВС. Затова бяха и първите разминавания между военните и цивилните. Целта е да се открие самолетът без черните кутии(като мине времето им на предаване). Ще излязат с една изгодна на всички версия и ще се потули истината.
    И аз съм на същото мнение.
    много автомати-слаби резултати!

    Коментар


    • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
      Съвсем сериозно каня някой от форума да се вози на лодка през океан. Края на Юли- Хавай до Калифорния. После ще разкаже как жена му е ревала защото е "изчезнал". Няма плаване някоя да не ревне.
      Последното плаване на брат ми, получавам SMS "алтернатора тресна, гася". И изчезваш от радара за седмица-две.
      Хора, там е ГОЛЯМО. И тия джаджи са та.ак ако разчиташ на тях. Крайния резултат е винаги "пали един фас, и стискай палци".
      Никой няма да се юрне защото някаква джаджа спряла да писука преди 5 минути. Ще издънят радиото от повиквания, ще докарат всички стари кучета пред екраните, ще стискат палци ... и ще чакат да се появиш след няколко часа. Това е. Човека е малък, много малък. Ама много хора не го разбират.

      Желаещи за Хавай? Ама после като литнат чехлите, нямам нищо общо, от сега си го казвам!
      Напълно ти вярвам!Поради което отказвам поканата!
      Добре го каза-много сме малки!
      много автомати-слаби резултати!

      Коментар


      • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

        Не мисля че всички замесени самолети преглеждат единствено на "човешка тяга". Все пак са самолети за борба с подводници и издирване повечето, вероятно търсят да засекат с апаратура големи парчетии метал които не е задължително да са на повърхността. Ама пусто там е дълбоко...
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
          Съвсем сериозно каня някой от форума да се вози на лодка през океан. Края на Юли- Хавай до Калифорния. После ще разкаже как жена му е ревала защото е "изчезнал". Няма плаване някоя да не ревне.
          Последното плаване на брат ми, получавам SMS "алтернатора тресна, гася". И изчезваш от радара за седмица-две.
          Хора, там е ГОЛЯМО. И тия джаджи са та.ак ако разчиташ на тях. Крайния резултат е винаги "пали един фас, и стискай палци".
          Никой няма да се юрне защото някаква джаджа спряла да писука преди 5 минути. Ще издънят радиото от повиквания, ще докарат всички стари кучета пред екраните, ще стискат палци ... и ще чакат да се появиш след няколко часа. Това е. Човека е малък, много малък. Ама много хора не го разбират.

          Желаещи за Хавай? Ама после като литнат чехлите, нямам нищо общо, от сега си го казвам!
          На ветър или нафта ?

          Коментар


          • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

            Сега по ТВ плюс казаха, че някаква част от самолета продължавала да излъчва сигнал. Не ми стана много ясно какво точно излъчва и от къде. Но нали и да задаваш въпроси ТВ не ти отговаря.

            Коментар


            • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

              Първоначално публикуван от Goblin Преглед на мнение
              Не мисля че всички замесени самолети преглеждат единствено на "човешка тяга". Все пак са самолети за борба с подводници и издирване повечето, вероятно търсят да засекат с апаратура големи парчетии метал които не е задължително да са на повърхността. Ама пусто там е дълбоко...
              Ако парчетиите са от въглеродни влакна ко праим...?10% от хвърчилото е от такЪви.хАлуминия не знам дали не отразява по-слабо от стоманата при подводно търсене-който разбира да каже.Най-масивното желязо са двигателите.
              много автомати-слаби резултати!

              Коментар


              • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                Дирижаблите си искат управление, гориво, газове и т.н.
                Балоните като се вдигнат много високо и се пукат...
                Show must go on!
                LZ1VES

                Коментар


                • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                  Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                  На ветър или нафта ?
                  Жано 57,нафта само около 500 литра,вятър колко искаш.

                  преди около 30 часа потъна една рибарска,ясно се чуваше на 16ти канал,бяхме на около 20 мили от него с увито около винта 100 метра въженце,морето като езеро.Ми половин час поне си говореха с бреговата охрана преди да им потъне лодката и да се качат на спасителния сал,още час ги търсеха при положение,че се диктуваха координати през десетина минути,фенери,ракети,Ипьрба,радио,морето тава.Това на около 25 мили от брега.

                  25 мили са до Люлин и обратно,тия ги търсят колко до Лондон и обратно без да са гъкнали.За идея само
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                    Излъчването е ултразвуковия пингер, който се чува от съвсем малка дистанция...
                    'Автоматичното' търсене:
                    - магнитомер? (в повечето случаи - стока с военно предназначение). А и ДжИлязото в самолета е малко. Едва ли...
                    - гравимер? (в повечето случаи - стока с военно предназначение). Самолета по принцип е малък обект, който се разпръсква на много малки парчета... Едва ли...
                    - хидрофон - ще чуе пингера, ама трябва да е до него... Трябва да знаеш района, за да цопнеш и 'ореш' с него напред назад, докато чуеш нещо (спускайки го и под инверсния слой, който отразява сигнала).. Да, ще се стигне и до този уред, но трябва локализирано място
                    - сонар (включително мултибийм) - при големи дълбочини - доста скъпо удоволствие (до около 3х.м - що годе поносимо). Но и там трябва да знаеш къде е цопнал, защото 'лентата', която вижда сонара е само няколко десетки или стотина метра.

                    И остават няколко начина:
                    - визуално наблюдение за подозрителни обекти от кораби, самолети, сателити.
                    - оставяне на случайността - след няколко месеца или години някъде нещо да бъде изхвърлено на някой бряг и намерено. След това - анализи на течения, ветрове и т.н. за да се интерполира къде може да е паднало парчето. И връщане нагоре по точките...
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                      Титаник колко го търсиха,колко е голям и знаеха ли къде е?

                      Тоя чехъл на 3 км дълбочина при вятър 30 км/ч и 4 метра вълна от преди десетина дни...........гуд лак дет му викат
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                        Първоначално публикуван от Еmil Преглед на мнение
                        че самолетът е свален ..... Ще излязат с една изгодна на всички версия и ще се потули истината.
                        Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                        И аз съм на същото мнение.
                        Е те туй пея през две-три страници. Скандал трети тип - няма значение кой го е създал, всички гледат да го покрият ( т.е. "кавър стори") "Правилните" са в нужния квадрат, там и чистят, техите "връзки с общественоста" казват : "Работим по въпроса"( без да уточняват как и какво),и понеже в този район са те, пръскат зелен хайвер в съседнитеа, а и по-надалеко и пращат трети да го събират......
                        За това по-напред казах на "Сибирски" не е подготовка за нов терористичен акт, просто някой нещо е освинил, и трябва да му се забърше....
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          Титаник колко го търсиха,колко е голям и знаеха ли къде е?

                          Тоя чехъл на 3 км дълбочина при вятър 30 км/ч и 4 метра вълна от преди десетина дни...........гуд лак дет му викат
                          Добро сравнение!
                          много автомати-слаби резултати!

                          Коментар


                          • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                            Е те туй пея през две-три страници. Скандал трети тип - няма значение кой го е създал, всички гледат да го покрият ( т.е. "кавър стори") "Правилните" са в нужния квадрат, там и чистят, техите "връзки с общественоста" казват : "Работим по въпроса"( без да уточняват как и какво),и понеже в този район са те, пръскат зелен хайвер в съседнитеа, а и по-надалеко и пращат трети да го събират......
                            За това по-напред казах на "Сибирски" не е подготовка за нов терористичен акт, просто някой нещо е освинил, и трябва да му се забърше....
                            Лошото е, че май никога няма да се разбере истината!
                            много автомати-слаби резултати!

                            Коментар


                            • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                              Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                              На ветър или нафта ?
                              Накара ме да излизам вънка. На ти от мястото на събитието. Е такъв леген-
                              Прикачени файлове
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • От: Изчезна боинг на малайзийските авиолинии

                                Или по-скоро ние няма да я разберем. На който му се полага ще я научи рано или късно!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X