Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    Що бе, чисто технически, хората "ръгат чушки в боба" (ма яко) - и насреща ...нищо - именно, 'щот парадигмата.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Що бе, чисто технически, хората "ръгат чушки в боба" (ма яко) - и насреща ...нищо - именно, 'щот парадигмата.
      Не точно. Има нещо насреща. Прототип или начална бройка или каквото и да е желязо. В него са вкарани много мисъл и ресурси. Проекта е интересен дори за лаик като мен. Не можеш да кажеш руски е и е боклук. Въобще не казвам че ф35 не е интересен проект.

      Коментар


      • От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
        Не точно. Има нещо насреща. Прототип или начална бройка или каквото и да е желязо.
        Именно!
        А междувременно ще има следващо, или по-следващо поколение самолет (там, където не е тази парадигмата).
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • Re: От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Именно!
          А междувременно ще има следващо, или по-следващо поколение самолет (там, където не е тази парадигмата).
          Все тая, всяко желязо заслужава да се обсъди. За момента су57 е адекватен. Това че ще има бройки ог него когато ще има 7 мо поколение според мен е без значение.

          Коментар


          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            Тия клипчета забележет от кой youtube канал са
            Пак са направили нещо безаналогово и пак никой не го е виждАл.

            Коментар


            • Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
              Тия клипчета забележет от кой youtube канал са
              Пак са направили нещо безаналогово и пак никой не го е виждАл.
              Как да го видят нали е стелт.
              Сега сериозно не давай такива изказваня, в сирия също не ги видяха.


              https://www.rt.com/russia/444281-rus...ng-flight/amp/

              Баси руснаците даже и рт излъгаха с фалшиво видео. И не само ......

              Коментар


              • От: Re: От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                Все тая, всяко желязо заслужава да се обсъди. За момента су57 е адекватен. Това че ще има бройки ог него когато ще има 7 мо поколение според мен е без значение.
                Хубаво...
                Ама пък на това му се казва религия и аз нямам никакво (освен съчувствие) отношение към такъв ракурс.
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                  Руснаците не ги мисли , дай да си гледаме нашата държава.

                  Добре, няма да ги мисля, даже ще спра изобщо да мисля, давай друже ПРОГАНДАТАААА.......
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                    Щото вие гледате от друга гледна точка, аз гледам само машината като желязо.
                    Аз също му се радвам като самолет, но какво желязо е само руснаците си знаят. Показателно е поръчват и купуват Су-35, а финансирането е прекратено. От година не са пускали нова машина. Докато не намерят решение на двигателите пари няма да видят.

                    По оръжейните форуми има друга теза. Проекта е добър, но е получил финансиране само за показуха.
                    Други обясняват , че няма смисъл от наливане напари в нещо, което американците имат от 20г, парите са насочени към хиперзвукови ракети.

                    Всичко това е жалко, защото като самолет наистина е красив

                    Коментар


                    • Re: От: Re: От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      Хубаво...
                      Ама пък на това му се казва религия и аз нямам никакво (освен съчувствие) отношение към такъв ракурс.
                      Религия ли. Глупости.

                      Коментар


                      • Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                        Аз също му се радвам като самолет, но какво желязо е само руснаците си знаят. Показателно е поръчват и купуват Су-35, а финансирането е прекратено. От година не са пускали нова машина. Докато не намерят решение на двигателите пари няма да видят.

                        По оръжейните форуми има друга теза. Проекта е добър, но е получил финансиране само за показуха.
                        Други обясняват , че няма смисъл от наливане напари в нещо, което американците имат от 20г, парите са насочени към хиперзвукови ракети.

                        Всичко това е жалко, защото като самолет наистина е красив
                        Че какво му е на 35 цата. Не е модел минслата година но не е лошо самолетче на някаква смешна цена сравнено с ф35. Показуха или не все тая. А наистина двигателите трябв да ги измислят. Там няма лабаво.....

                        Коментар


                        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          Добре де, руснаците продължават да твърдят, че са поръчани екземпляри, всичко върви по план, края на тази и началото на другата година военните ще получат официално първите бройки. И до 2020г ще са получили поръчаните единици екземпляри... Като твърдят, че двигателите са взаимозаменяеми - т.е. ще се доставят със старите двигатели, като подмяната с новите ще стане безболезнено когато преминат всички изпитания на новите двигатели....
                          Къде е драмата? Вижда се, че самолетите вече са построени, летят и т.н...
                          Дали има трябват повече самолети? Каква е целта на този самолет?
                          Аналогията много ми заприлича на ситуацията с Еърбъс 380 / Боинг 747... Дали има нужда от такива самолети? Ами има, но нуждата е много специфична по определени направления. И твърдо не са универсални, а са достатъчно скъпи...
                          Затова сега общо взето спряха поръчките за такива самолети, и всичко се насочи към доста по-малки, евтини, но достатъчно ефективни самолети.
                          Аналогично - СУ-35 е такъв самолет.. МИГ-овете - също. Така, че не виждам нищо учудващо в такива решения... Поръчваш единични бройки 'суперсамолети', които освен чистата пропаганда могат да се използват при специфични задачи, а основната тежест се понася от 'работните коне'... То си е като при шаха - 'пешките' отнасят боя, а 'царицата' блокира големи полета и ограничава възможностите на противника..
                          Ако поровите назад в темата ще видите що рев се изрева 'едните не можели да правят такива самолети, щели да фалират, технологично са в камената ера' и т.н. и т.н....
                          Ако тези хора погледнат обективно, ще се убедят, че са се излъгали - руснаците могат да правят самолети и многократно са го доказвали. А дали наистина ще им трябват много бройки от СУ-57 - имат си цели институти, които знаят доста повече от нас накъде върви светът И дали някоя текуща разработка няма да направи излишно съществуването на даден клас самолети
                          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                          Коментар


                          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                            Добре де, руснаците продължават да твърдят
                            Къде е драмата? Вижда се, че самолетите вече са построени, летят и т.н...
                            Дали има трябват повече самолети? Каква е целта на този самолет?
                            Не съм сигурен , нас или себе си опитваш да убедиш.

                            Разработването на боен самолет е изключително скъпо нещо. Би трябвало първо да решат трябва ли им или не, могат или не. А не сега когато са го почти направили да се чудят трябва ли им ???
                            Факт е обаче , че с този самолет се действа изключително хаотично, объркано. Нямат двигател и сега се сетиха да използват камера за радарна отражаемост да изследват стелт характеристиката и каква е ползата когато е толкова малка, обикновено се тества целия самолет, а не само детайли.
                            На десетия самолет ли се сетиха, имам чувството че се водят от дискусиите във форумите какво да правят. Да припомня, ако не сме коментирали, стандартите за производство на корпусни панели при F-35 е до хилядни от милиметъра, точно за да не се нарушава стелт характеристиката. Така че тепърва ще видим нов планер , а за двигател, а за електрониката, а за оръжия... Има доста време докато го вземат на въоръжение.

                            Руската армия не е толкова богата и Су-35 не е без пари за да си поръчваш , ако имаш готов нов пето поколение

                            Но пък наистина е красив, а хората са казали ако един самолет е красив , ще лети добре
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24850503.jpg
Прегледи:1
Размер:75.5 КБ
ID:5802493
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24850499.jpg
Прегледи:1
Размер:12.9 КБ
ID:5802494
                            Последно редактирано от biol; 19-11-18, 07:41.

                            Коментар


                            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              То погледнато реално,никъкъв там самолет на руснаците не им трябва.Никакъв глобален конфликт с равностоен противник идните 20-30г. Не се очертава.А за учебни полигони като Сирия си имат стари каручки.Колкото и да изостават,никой не би ти нападнал,щото имат ядрено оръжие.

                              Коментар


                              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                Докато не намерят решение на двигателите пари няма да видят.
                                Решението е да им вдигнат санкциите, защото им трябват западни технологии. Това не е на дневен ред в близко време.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X