Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Нова? Вечно нова? Евъргрийн?
    Да си призная не ми пука какво ще стане от тук насетне, просто технически проекта ми харесва, както и пак фата мата.

    Вие веднага го обръщате на политика, мразим всичко руско и лайно да е да е мейдън уса.

    Много ще ми е интересно ние какво ще купим. Да не се окаже западни каруци, с които да не можем нито да летим, нито да среляме щото много скъпо.

    Коментар


    • От: Re: От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
      Вие веднага го обръщате на политика, мразим всичко руско и лайно да е да е мейдън уса.
      Така ви се привижда на вас, заслепените от божествения блясък на руската военна техника. [emoji38]
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • Re: От: Re: От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Така ви се привижда на вас, заслепените от божествения блясък на руската военна техника. [emoji38]
        Специално за мен си в голяма грешка, ама щом те кефи да говориш, спориш и да си капацитет по снимки и картинки ОК. Аз мога да говора за нещо което съм виждал, карал, обслужвал. Явно гугъл не ми е силната страна [emoji1787]

        Коментар


        • От: Re: От: Re: От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
          ...ама щом те кефи да говориш, спориш и да си капацитет по снимки и картинки ОК...
          Къде има такова нещо? Снимки, картинки и компютърни анимации пускат едни фенове тука, а ако ги попитам: "Това анимация ли е?" включват дружно лайнометите.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Къде има такова нещо? Снимки, картинки и компютърни анимации пускат едни фенове тука, а ако ги попитам: "Това анимация ли е?" включват дружно лайнометите.
            Съответното хвърчило се обсъжда и в доста западни форуми, има и доста западни статии. Такива глупости и хейт по машината няма никъде. Вашите заяжданици са друга тема, само търкате клавиатурите. В крайна сметка, нищо градивно само спам.

            Коментар


            • От: Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
              Такива глупости и хейт по машината няма никъде.
              Дай линк към писани от мен "глупости и хейт по машината"?
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                Коментар


                • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  В едно съм сигурен, по самолета работят много талантливи и умни хора, но в държава като Русия това не е достатъчно, от такива хора там нищо не зависи.
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                    В едно съм сигурен, по самолета работят много талантливи и умни хора, но в държава като Русия това не е достатъчно, от такива хора там нищо не зависи.
                    За съжаление си прав. Това е една много дълга тема.

                    Коментар


                    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                      В едно съм сигурен, по самолета работят много талантливи и умни хора, но в държава като Русия това не е достатъчно, от такива хора там нищо не зависи.
                      Руснаците не ги мисли , дай да си гледаме нашата държава.

                      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                      Коментар


                      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                        За съжаление си прав. Това е една много дълга тема.
                        Що пък съжаление!?
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          Що пък съжаление!?
                          Щото вие гледате от друга гледна точка, аз гледам само машината като желязо.

                          Коментар


                          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            Първоначално публикуван от petyo413 Преглед на мнение
                            Науката аеродинамика не се е променила от зората на създаването на самолетите.
                            Тъкмо обратното - в зората на създаването на самолетите науката аеродинамика е била някой и друг порядък по-малко развита от сега. Това хич без да добавяме към сметките и технологичен напредък с присъщите му проби и грешки и съответните изводи от тях.

                            А физичните закони и явления са си все тия. Само дето още ги учим.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                              Щото вие гледате от друга гледна точка, аз гледам само машината като желязо.
                              Машините и железата са елементарност, същината е в парадигмата.
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • Re: От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                                Машините и железата са елементарност, същината е в парадигмата.
                                Така е, но темата вече не е техническа и не е за този раздел. За това написах "никакв градивност и спам", бягате от техническата част и от желязото и измествате темата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X