Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
    Това шега ли е? Кой официално в Русия е потвърдил, че "там някъде има такова нещо"? "Информацията от Сирия,Израел или..........."
    Ще има след години ииииии, сега само медийни раздувки като "чесането тук".
    Тц, въобще не е шега. Потвърдиха официално. 2бр. Су-57 са били за 2 дни в Сирия "и за това време са изпълнили програмата за изпитания, в това число и бойни".
    HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

    Коментар


    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      Първоначално публикуван от petyo413 Преглед на мнение
      Много добре трябва да си уточниш някои понятия конкретно в авиацията. Един колега малко по-назад дава един пример с една операция Опера/Вавилон.

      Лек!

      Честита Баба Марта!
      Добрите професионалисти уточняват без да се заяждат,така помагат да е прецизен разговора, аз съм любител.

      Моля помогни на Любенов за радара,жокер-вчера точно за въпросния безаналогов радар излезе реклама.

      Лек!
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

        Министр обороны России Сергей Шойгу заявил, что самолёты Су-57 в течение двух дней были в Сирии, где выполнили программы испытания.
        «Они действительно были там. Были не долго, два дня. За это время выполнили программу испытаний, в том числе боевых. Было два самолёта. Их сопровождали самолёты-лаборатории, и самолёты, которые отслеживали все параметры работы оружия. Могу сказать, что испытания прошли успешно», — сказал Шойгу.
        Он также уточнил, что самолёты вернулись неделю назад.
        «Надеюсь, что в этом году мы завершим полный цикл испытаний и это будет ещё одним сюрпризом для наших коллег», — добавил российский министр.
        При этом он опроверг подлинность опубликованных в СМИ фотографий этих самолётов. По его словам, они были в укрытиях и рядом друг с другом не стояли.
        «Что касается различных фотографий со спутников, могу сказать, что уже не 95 год, — такие самолёты никогда вместе не стоят. Фотографии, которые были опубликованы — не знаю откуда, потому что все самолёты были в укрытиях всё это время», — уточнил Шойгу."

        Коментар


        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          Су-57, ако ще всичко да върви по мед и масло, не е стратегическо оръжие...
          Точно така и поради това не може да гарантира стратегическо преимущество.

          Хайде, лека!

          Коментар


          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
            Министр обороны России Сергей Шойгу заявил, что самолёты Су-57 в течение двух дней были в Сирии, где выполнили программы испытания.
            «Они действительно были там. Были не долго, два дня. За это время выполнили программу испытаний, в том числе боевых. Было два самолёта. Их сопровождали самолёты-лаборатории, и самолёты, которые отслеживали все параметры работы оружия. Могу сказать, что испытания прошли успешно», — сказал Шойгу.
            Он также уточнил, что самолёты вернулись неделю назад.
            «Надеюсь, что в этом году мы завершим полный цикл испытаний и это будет ещё одним сюрпризом для наших коллег», — добавил российский министр.
            При этом он опроверг подлинность опубликованных в СМИ фотографий этих самолётов. По его словам, они были в укрытиях и рядом друг с другом не стояли.
            «Что касается различных фотографий со спутников, могу сказать, что уже не 95 год, — такие самолёты никогда вместе не стоят. Фотографии, которые были опубликованы — не знаю откуда, потому что все самолёты были в укрытиях всё это время», — уточнил Шойгу."
            biol (ако не се лъжа) Ви обясни че само два самолета са възможни за тая мисия, но Вие с petyo се направихте на големите разбирачи.
            Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

            Коментар


            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
              biol (ако не се лъжа) Ви обясни че само два самолета са възможни за тая мисия, но Вие с petyo се направихте на големите разбирачи.
              Как това , което си написал кореспондира с написаното от Biol?!? Цитирам дословно:
              "Аз ще се опитам да мисля логически. Изпратили са в Сирия 4 ",
              "Другия вариант е да са 3 самолета, залагам на 9 и 11 и новия с половин двигател",
              "Бря и според руснаци са 3",
              "Май ще се окаже че кристалното ми кълбо е добро- 3 броя са".
              И къде аз съм говорил за точни бройки?Не ми отговаряй нещата са ми ясни.Но да приемем твоята версия.Тогава ти или biol като толкова ги разбирате нещата ще ми отговорите ли на въпроса, защо са два , а не примерно един самолет?

              И като сме на вълна официални изказвания и становища. То ако допуснем, че от официалната информация на руския глава за постъпилите на въоръжение-системата "Авангард"- скорост на носителя 20 Мах и в краен етап на разработване подводни и летящи оръжия с едрени двигатели с практически неограничен радиус на действие включително и лазерни системи, е вярна то може спокойно да се случат две неща свързани с тази и още две други теми:
              1. Програмата ПАК-ФА да бъде официално закрита на този етап и всички резултати да се натъпчат в действащите деривати на Су-27.
              2. Страните и армиите ползватели и производители на Ф-22 и Ф-35 преспокойно да освободят пилотите им и да назначат за такива пишещите тук форумни разбирачи. Крайният резултат ще е същия.

              Лек ден?
              Последно редактирано от petyo413; 02-03-18, 13:13.

              Коментар


              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                Чини ми се че прекалено много му вярваш на твоя "руския глава", подиграват му се че показва 10-год. клипчета и говори глупости, явно и самите руснаци вече не са толкова убедени в магиите му и се налагат извънредни действия. И на запад не са се много уплашили защото знаят какви ги плещи. А biol искаше да каже че няма толкова готови прототипи за тестване на СУ57.
                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                Коментар


                • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  Първоначално публикуван от petyo413 Преглед на мнение
                  . То ако допуснем, че от официалната информация на руския глава за постъпилите на въоръжение-системата "Авангард"- скорост на носителя 20 Мах и в краен етап на разработване подводни и летящи оръжия с едрени двигатели с практически неограничен радиус на действие включително и лазерни системи,
                  1. Програмата ПАК-ФА да бъде официално закрита на този етап и всички резултати да се натъпчат в действащите деривати на Су-27.
                  2. Страните и армиите ползватели и производители на Ф-22 и Ф-35 преспокойно да освободят пилотите им и да назначат за такива пишещите тук форумни разбирачи. Крайният резултат ще е същия.

                  Лек ден?
                  Отговорите на Путин бяха в точно определен контекст.
                  За СУ 57 и дума не е ставало по логични причини (Чавдар беше ги казал). Световните производители на оръжия имат нужда от продажби а местата с локални конфликти са добрия пазар.
                  (за мен това е една от причините да се подържа "огъня" на въоръжените конфликти)
                  Впрочем "американеца" недвусмислено призна след репликата на В.Путин.

                  Коментар


                  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
                    Отговорите на Путин бяха в точно определен контекст..
                    Изложението на Путин е отчаяно и точно навремено.
                    За съжаление някой изтри поста ми - сигурно така е трябвало.

                    Петьо няма съществено значение колко са 2-3-4 важно е, че са се прибрали живи и здрави.
                    Аз като набеден русофоб и мразещ руските оръжия, ще го напиша - спрете да го гледате този самолет от фенската страна-
                    Преди беше върха, сега щом Путин го зачеркна нестава.
                    Сега какво аз ли трябва да го защитавам - Лично се надявам с новите двигатели да стеснят фюзелажа - определено ще е по добър от китайския и едномоторния ф-35. Едно единствено нещо аз не му харесвам - увисналите огромни мотори- това тъпо наследство от 27 - разваля всичко- странично, отдолу и инфраред е пълен абсурд, но все пак ще се развива- и руснаците имат нужда от такъв самолет.
                    преди да ми скочите отново - познавам руската мантра- американците без ауакс са 0 и самолета трябва да се пази от горе, за мен това е половинчато ,
                    като перничаните с летите джанти само от към дискотеката.

                    Коментар


                    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      Стрелба от вътрешен отсек.

                      Коментар


                      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        Любенов, за тази "стрелба от вътрешен отсек" многократно е доказвано, че е анимация. Това е може би от няколко години.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          След анимационните си ракети, Путин изкара най силното си оръжие, Сечин.
                          Помните кои и защо сложиха Путин на власт ( руснаците никога не са си избирали президент), сега какво казва - или ще се съгласявате с мен или се оттеглям оставям на власт Сечин.

                          Коментар


                          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                            След анимационните си ракети, Путин изкара най силното си оръжие, Сечин.
                            Помните кои и защо сложиха Путин на власт ( руснаците никога не са си избирали президент), сега какво казва - или ще се съгласявате с мен или се оттеглям оставям на власт Сечин.
                            Пак си объркал темата
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              Последно редактирано от petkov_bb; 05-03-18, 11:20.

                              Коментар


                              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
                                Може ли някакво тълкуване. Защо "отчаяно" и защо "точно навремено".
                                В какъв контекст?
                                Може ли да си разкарате политическите дискусии извън тази тема?
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X