Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
    Чудно е защо болшинството си мислят ,че знаят на 100% възможностите на задокеанските ,даже и на старите нови модификации.Никога не съм отричал,че руската авиация е основен първопроходник с големи заслуги в историята,но не е най-най,факт.
    Разбира се, че и за американската и за руската техника можем да съдим само по открити публикации, видеа и т.н... Което не отрича факта, че всеки върви по свой път. И отново се връщаме на сравнението на Ф1 с трактор... Това, че някой може да направи НАЙ-НАЙ трактор не отрича факта, че другия може да направи НАЙ-НАЙ Формула 1.... И двете решения да се справят добре с поставените задачи... А задачите и целите дори да са едни и същи, могат да бъдат достигнати с различни решения... Например състезание кой ще стигне най-бързо от т.1 до т.2... Ф1 има между точките единствен път/писта, дълга 20км, а трактора си се движи напряко 'офроуд' по лежерен черен път на дистанция 1км... Ами изходът не винаги е предопределен, дори и условията да са ясни и еднакви за двете страни...
    При такива комплексни системи като самолетите, е нормално някои агрегати/части/решения на единия производител да превъзхождат аналогичните на другия производител... И обратното...
    (не ползвай русизми, че ще те линчуват тук някои хора )

    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    М'да да - като в онзи брадат виц: "Хрушчов спечели второ място, Кенеди беше предпоследен..."
    Що, все още си мислиш, че американците са спечелили във Виетнам ли?!!! Тъкмо вчера гледах поредната анкета из щатите за събитията по време на Втората световна война - кой с кого е бил съюзник, кой е влязъл в Берлин, и срещу кого са се били американците....
    Отговорите предполагам можеш да си ги отгатнеш - пропагандата си върши своето (видно и от твоето мнение )...
    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

    Коментар


    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
      Разбира се, че и за американската и за руската техника можем да съдим само по открити публикации,
      Тази тема става прекрасен пример за писане без четене.
      Строенето на самолети не е някаква извънземна технология, така че възможностите на противника са най лесната част. Единствено поведението на пилота не може да се предскаже. Но и тук руснаците губят- имат 30-50 пилота с боен опит в Сирия.
      Американците ... дори не мога да се сетя в колко воени конфликти участват със самолети - много Ирак, Сърбия..Афганистан,..
      Ако и това не е достатъчно, има един фактор който няма как да бъде пренебрегнат - броя самолети. По тази точка разликата е огромна - ама много- Толкова голяма, че не съм сигурен дали руснаците имат толкова ракети че да ги свалят
      Последно редактирано от biol; 02-08-17, 09:26.

      Коментар


      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

        Тая тема пак стана голям смях, на последната страница от нея и дума няма за обекта от заглавието. И пак сме русофили и русофоби, и пак мерим щатското и руското в глобален аспект.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
          Тая тема пак стана голям смях, на последната страница от нея и дума няма за обекта от заглавието. И пак сме русофили и русофоби, и пак мерим щатското и руското в глобален аспект.
          Малко по-напред предложих всички да се съгласим, че американците са в друга лига и са сами на върха, и да се съсредоточим в/у обекта на темата, обаче не се получава, продължават да ни убеждават в невероятното превъзходство на едните, кво да правиш - патология.

          Сега във връзка с двигателите за т-50 - не зная кой какво и къде е чел, но не е ясно защо са такива очакванията към новите двигатели, сякаш ще му слагат силова установка за летяща чиния. Пък аз последното, което четох, не помня точно къде, беше разяснение от някакъв специалист, който казваше, че новите двигатели няма да са нищо революционно, защото пределите са достигнати при тези двигатели, а просто се стремят да постигнат 20 до 30% завишение в показателите като коплекс, включващ в себе си тяга, разход, ресурс и останалите показатели.

          Та дали не ставаше въпрос и по-конкретно за едни 17%...
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
            ....Тази тема става прекрасен пример за писане без четене....
            Не знаеш колко си прав!

            Коментар


            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение

              ...беше разяснение от някакъв специалист, който казваше, че новите двигатели няма да са нищо революционно...
              Доста вярно!
              В създаването и производството на такъв тип ТРД особенно в конструктивно отношение няма нищо , което да е неизвестно от преди 20-30 години.
              Материалите , от които се изработват дадени детайли може да се каже , че са нови , но това е защото преди 20-30 години нямаше технологии , които да позволяват тяхното масово или серийно производство. Проблема не е в това. Проблема е в съвсем различни други неща , които косвено оказват голямо влияние. Това е цялата работа!

              Хайде лек!

              Коментар


              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                Първоначално публикуван от petyo413 Преглед на мнение
                Доста вярно!
                В създаването и производството на такъв тип ТРД особенно в конструктивно отношение няма нищо , което да е неизвестно от преди 20-30 години.
                Хайде лек!
                жълтини
                Не си прав, "новите" двигатели доведоха все пак до ново име Су-57.
                Малко разочароващ е факта , че кръщаването трябваше да стане по време на МАКСА, но Путин отказа да влезе

                Коментар


                • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  Ама ти верно го удари само на нещо като пропаганда, дет споменаха колегите. Ма недей, не се хаби, ние изтребители няма да си купуваме скоро
                  Всеки трети е шести

                  Коментар


                  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    Това какво общо има с грипена.
                    Отбелязвам новото официално име, и отношението на Путин към проекта
                    Какво не ти хареса? Номера 57 - не съм го измислил аз и не аз не съм спирал Путин да ходи или не. Това си е негово решение.

                    С какво съм виновен

                    Коментар


                    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      И какво, у нешънъл интерест писаха, че ще бъде су-57, пък ти като как го свърза с новите двигатели?

                      А верно ли не можеш да спреш путин?
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        biol е прав в едно - фактът, че Путин не е посетил щанда, е сигнал за нещо... Какво? Предполагам знаят много малък кръг хора...
                        При руснаците няма случайни неща... Личното ми мнение е, че това е нещо от рода 'издърпване на уши'... Например "много пари и ресурс искате, а бавите сроковете - настъпете педалите"...
                        Тъй-като такива действия са ефективни по тези краища, очаквам до края на годината да има обявено в медиите посещение на Путин при СУ (или по-вероятно - обратното )...
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          Номер 11 е направил първи полет днес.

                          Коментар


                          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
                            Номер 11 е направил първи полет днес.
                            Разведка работает, следят тука темата
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              Нито един официален източник не е потвърдил още името Су-57. Интересно е защо 11 литна преди 10.

                              Коментар


                              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение

                                А верно ли не можеш да спреш путин?
                                Ами нали го знаеш какъв е , като се обиди и почва едно цупене с месеци. Да ти обяснявам ли какво беше с Ердоган. За един самолет, кат се нацупи , страшна работа спре да му говори, спре всичко. На сума ти народ прецака почивката. А Ердоган та кафе, бакшиши манета извинения , не та не.
                                Та така и за самолета, вика аз на тия мърди , що пари им дадох, хора , агенти у амерка, а те един самолет не могат да направят, само глупост след глупост изкарват , та станахме за смех и в България. Оправдания не можем та не можм е ми откраднете бе. Навремето Сталин за немога и айде разстрел. Викам му, ама хората тука са се събрали, маса сложили, водката изстудили , искат кръщене да правим , за кръстник те канят, па може и кат го кръстим да потръгне.. А Путин само клати глава вика , ще тръгнат те , ще..... ама към Сибир.

                                Любенов 11 полете, ще лети я, тия хаймани се научиха по един на година , се да ги видиш всеки месец нов

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X