Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    Те ви дилемата...

    пп
    Аз съм типичен прост балканец и толкова тясна специализация на видовете чукчи я асимилирам само като виц.
    E и аз не съм нещо по-различно от прост балканец и съм озадачен от метода на австралииците. По презумция Раптора си е изтребител за чисто в-в задачи (или поне на първа линия), а Ф-35 е замислен като многоцелеви, който да замени повече от сега съществуващите с различно предназначение. Та ако е така както го представяш се чудя за какво им е бил симулатора за да откриват топлата вода? Да бяха питали производителя, или да бяха прочели спецификацията ли, що ли. Даже и мен срещу една боза можеха да ме питат и да им кажа същото. Внасянето като елемент на руски Су пък съвсем не ми се връзва, предвид, че е по вероятно да се срещнат китайски с австралииски, а не с руски самолети. Ама нейсе. Неведоми са пътищата Божи. Апропо Раптора е в тираж ако се не лъжа 164 бройки и мисля да не се произвежда в момента.
    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

    Коментар


    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      Всеки от най-съвременните изтребители е повече или по-малко многоцелеви, пък както и да е бил замислен.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

        Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
        ...и съм озадачен от метода на австралииците...
        Е това е вече друго нещо и си е твоя работа.
        Можеш да им предложиш следващия път като решат да избират самолет да сравняват пилоти. И разбира се никакви симулации - там нещо да ги гнявят наживо.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Е това е вече друго нещо и си е твоя работа.
          Можеш да им предложиш следващия път като решат да избират самолет да сравняват пилоти. И разбира се никакви симулации - там нещо да ги гнявят наживо.
          Абе аз си разсъждавам от куличката на балканец. Ама нека де, нали трябва една електрическа крушка за армията да струва 65 долара, нека се усвояват парите, да се върти мелничката. Иначе ако не е тая мелничка, току виж и аз съм останал без работа.
          Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

          Коментар


          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            Абе тука един пусна муха за някакви симулатори-мимулатори, чрез които да се избира типа самолет(?!), а Вие възрастни хора се хванахте веднага!
            Хайде сега си сложете ръка на сърцето и потвърдете, че те така точно се избира типа аероплан за когото, и за каквото и да е!Още повече, ако поръчката е многомилионна!Все едно не е ясно кое за какво става или не става, и че няма добри специалисти, и пилоти, които да си кажат мнението, както има и политика!
            Симулатори...!
            много автомати-слаби резултати!

            Коментар


            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              Абе знае ли човек. Може да е някой нов приом в самолетните конкурси. Кат стане време да купуват, преди това наливат няколко милиона пари в симулатор. После му пускат пробен бой с 240 Су-та и какво сабя покаже- това че е новия самолет. Света върви напред. Ама и Суто не е за подценяване, очевидно им е влезнал под кожата и го използват като решаващ критерии.
              Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

              Коментар


              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                Е то в тоя контекст - да вземе някой да ни продаде подобен симулатор, та барем изберем правилния изтребител.Хем от него ще се изкарат едни пари, хем и от симулатора...
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                  Ама и Суто не е за подценяване, очевидно им е влезнал под кожата и го използват като решаващ критерии.
                  Съвсем определено. В края на краищата е най-доброто на „вероятния противник“ към момента. Това, че са 10-ина бройки не е от значение, пък и симулацията е за 2018-та.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    Да, до 2018-та имат време да рестартират производството.
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      Реално - надали. Според мен ще си остане глух клон, или по-скоро етап от достигането до Су-50 (или както там ще остане накрая).
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        Ф-22 глух клон и/или етап от развитието на Т-50 Това звучи като пропагандно рекламно прес-съобщение
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          Е не така евтино де... Ясно е, че за Су-35БМ става въпрос.
                          Аз да пробвам ли в този плосък стил: „10 бройки Ф-22, това звучи като пропагандно-рекламно трес-съобщение“...
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            Е ясно е де, ама ти да си го поясниш за всеки случай
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                              Съвсем определено. В края на краищата е най-доброто на „вероятния противник“ към момента. Това, че са 10-ина бройки не е от значение, пък и симулацията е за 2018-та.
                              Ама аз това не мога да разбера- като как/защо го виждаш това Русия да се счепка с Австралия?? Геополитически може да е с китайчуните за някви острови по между тях. Ама чак с Русия дето е на пичк@вци и никога не са имали какво да делят?
                              Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                              Коментар


                              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                За да има пълноцена симулация, трябва да има летателни и тактико-техническите характеристики на самолет и неговото въоръжение. Австралия знае всичките данни за Су-35? Сериозно? И за възможностите на всеки пилот от руските ВВС?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X