Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    Сега, специалист не съм.
    Очевидна е по-прецизната изработка на всичко при Еф-а.
    Не съм сигурен сложните форми на "вратите" доколко са ефикасни.
    И видимо отсека е с наблъскани всякакви кабели и тръби..Странно.
    Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
    0887/осемпет 66 4осем

    Коментар


    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
      Сега, специалист не съм.
      Очевидна е по-прецизната изработка на всичко при Еф-а.
      Не съм сигурен сложните форми на "вратите" доколко са ефикасни.
      И видимо отсека е с наблъскани всякакви кабели и тръби..Странно.
      Пилоните на ракетите са на самите врати. При другата картинка се вижда принципна разлика.
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

        Принципно си прав.
        Ама не съм компетентнен да съдя кой подход е с повече предимства.
        Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
        0887/осемпет 66 4осем

        Коментар


        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          Горе това със СУ-то наистина прилича на некадърно скалъпен фотошоп... То и кабината като че ли е отворена (сигурно такава снимка са ползвали за подложка)...
          Но може и да е заради 'размазаното качество'...
          Иначе да се сравнява с Ф-35 - гледам Ф-ката има един 'скрит' контейнер за въоръжение, а СУ-то два и ако снимката има поне малко достоверност - с доста по-добра аранжировка... Т.е. - едва ли американците с дадения модел са еталон...
          Последно редактирано от slowtraveler; 19-02-19, 23:57.
          Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
          Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

          Коментар


          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            Два са, въпреки че е едно двигателен има достатъчно място.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:f35missles.jpg
Прегледи:1
Размер:322.6 КБ
ID:5809257

            Коментар


            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
              Принципно си прав.
              Ама не съм компетентнен да съдя кой подход е с повече предимства.
              А само отбелязвам, ако е изобщо е по такава схема. Картинката изглежда е да е фейк, отворени люкове при спуснат колесник, пантите а и вероятно самите ракети.
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                Два са, въпреки че е едно двигателен има достатъчно място.
                Да, прав си, че на ф-ката се виждат два... На СУ-то пак по подобни 'снимки' са четири (по един външно на двигателите - онези 'ръбове')...
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5f8ab8dca6d5.jpg
Прегледи:1
Размер:75.1 КБ
ID:5809260
                Последно редактирано от slowtraveler; 20-02-19, 09:43.
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                  Петьо, говори за молекулата на въздуха, плииз, недей да ни обясняваш, те първа колко е било готино по "онова" време! Ще пропаднеш със светлинна скорост, не свръх звукова...
                  Добър вечер!
                  disko04, къде точно в нещо написано от мен или в нещо използвано от мен като цитат се говори за " молекулата на въздуха" , само да ми уточниш?

                  Лека!

                  Коментар


                  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    Първоначално публикуван от petyo413 Преглед на мнение
                    ...disko04, къде точно в нещо написано от мен или в нещо използвано от мен като цитат се говори за "молекулата на въздуха", само да ми уточниш?
                    Никъде не си написал това. В едно мнение беше цитирал текст, в който се казваше, че в един кубически сантиметра въздух има еди-колко си молекули. И от там беше изведен средния размер на молекулите:

                    Първоначално публикуван от petyo413 Преглед на мнение
                    ...В 1 см3 въздух при нормални условия има L=2,7.1019 молекули. Диаметърът на молекулите е приблизително 2.10-8 см , а обемът на една молекула е от порядъка на 10-23 см3. Следователно обемът , който заемат всичките L=2,7.1019 молекули е 3.10-4 см3 . Това показва, че м/у молекулите има големи разстояния, което пък позволява изменение на плътността на газа /въздуха/ в широки граници...
                    Никъде не беше написано, че въпросните молекули са "молекули на въздуха", но типично в стила на лиготия, който се налага от определени потребители, това беше казано от потребителя DBRS тук:

                    Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                    Човекът е открил "молекулата на въздуха" даже и размерът цитирал...
                    И от там се тръгна - в опита си да те изкара тъпанар, щото нали щом си такъв значи си тъп, значи аргументите ти не струват, значи той е прав.

                    И така, DBRS написа една тъпотия, Гагич написа друга, Фастърчо трета, диско04 поде подадения тон за песен и плочата се завъртя...

                    Единствена Русия ги владее, Единствена тя ще ги открие,
                    Единствена вси ще ги сбере и в тъмнина ще ги обвие.


                    "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                    2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                    Коментар


                    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                      ...И така, DBRS написа една тъпотия, ...
                      Човекът е цитирал молекули и размера им (2.10-10 м)

                      Ако искаш се пробвай и ти да обясниш 0,2 нм молекула какво е
                      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                      Суперспам - спама на суперите

                      Коментар


                      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        Първоначално публикуван от Павлин Андреев Преглед на мнение
                        Никъде не си написал това. В едно мнение беше цитирал текст, в който се казваше, че в един кубически сантиметра въздух има еди-колко си молекули. И от там беше изведен средния размер на молекулите:



                        Никъде не беше написано, че въпросните молекули са "молекули на въздуха", но типично в стила на лиготия, който се налага от определени потребители, това беше казано от потребителя DBRS тук:



                        И от там се тръгна - в опита си да те изкара тъпанар, щото нали щом си такъв значи си тъп, значи аргументите ти не струват, значи той е прав.

                        И така, DBRS написа една тъпотия, Гагич написа друга, Фастърчо трета, диско04 поде подадения тон за песен и плочата се завъртя...

                        Единствена Русия ги владее, Единствена тя ще ги открие,
                        Единствена вси ще ги сбере и в тъмнина ще ги обвие.


                        Кое точно е тъпотия ,Умнико!Или всичко което не величае любим.източен недок....тен продукт,предендиращ за нещо свръх!А мисли малко или под тая барета нема нищо?!Барета -таке армейска или.полицейска /освен ако не е туристическа тая от аватара/се заслужава с много кръв и пот между другото и ако си я придобил,подържаш нивото докато можеш да мърдаш!За тебе се съмнявам.....,искрено!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          Къде става дума за молекула на въздуха? А и със степени е по- лесно.
                          А тези простотии се правят от името на всички ни.
                          Даника
                          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                          Коментар


                          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            Първоначално публикуван от petyo413 Преглед на мнение
                            Здравей, DBRS! Понеже държиш да ти бъде отговорено по точно специфичен начин, заповядай:
                            В 1 см3 въздух при нормални условия има L=2,7.1019 молекули. Диаметърът на молекулите е приблизително 2.10-8 см ,...
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              Никъде не се говори за молекули въздух, а за молекули в 1см3 въздух
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                па излагайте си се, ваше право
                                Може и разбор на българския език да направите - също ваше право
                                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                                Суперспам - спама на суперите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X