Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сухой Т-50 ПАК ФА.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

    Интересен символ на опашката.


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WbQzpl9E46A.jpg
Прегледи:1
Размер:278.3 КБ
ID:5806806

    Коментар


    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

      Ами те там са най-добри-в рисунките и в анимационните филмчета.

      Коментар


      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        Едва ли (всъщност със сигурност) пет квадратни сантиметра и няколко места по пет квадратни сантиметра са фатални.
        Ами виж каква им е обявената 'площ' (ама само в някои ракурси ), и ще видиш, че няколко квадратни сантиметра ще им увеличат сериозно отразителната способност... Но както споменахме - за радара това няма сериозно значение...
        Доста по-важно е планирането на евентуална атака и т.н.... Защото в 'мъртвата зона' на радара дори да влизаш с радиоотражател и да светиш като коледна елха - пак ще си 'стелт'
        Спомнете си историята на англичаните с аржентинците - 'супер радарите' не успяха да засекат 'на равно поле' - в морето 'стелт' самолети от средата на миналия век...
        Или пък бягството на Беленко - 'стелт' МИГ-25 изчезва от радарите, ползвайки релефа...
        То ако ставаше само със 'стелт' боя - нямаше да правят тренировки и автоматики за полети на пределно ниска височина, а крилатите ракети щяха да им мацнат малко боя и нямаше да има нужда от милиони-милиарди за разработка на системи за следване на повърхността на релефа...
        Така, че поне аз продължавам да не съм убеден, че прокламираните 'стелт' характеристики не са само 'търговски трик'... Защото в края на краищата - ако си в зоната на видимост на радара - стелт/не стелт - пак те вижда... А ако си в скрита зона - пак няма значение дали си стелт или не - не те вижда...
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

          "Боята" не е възела на стелтовостта.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

            Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
            Ами те там са най-добри-в рисунките и в анимационните филмчета.
            Антените зад фанара и на "жилото" и те ли са анимационни?

            Коментар


            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
              "47" ДБРС-ъре, "47" (не "57") - тоя го няма в никакви програми.
              Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
              Изпуснал си им края, С 37 - Су 47 е в единствен експериментален екземпляр.
              http://airwar.ru/enc/fighter/s37.html
              47 го приех за техническа грешка, поради темата в която пишем

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Нисколетящите цели винаги са били и ще бъдат проблем за наземни РЛС и се/ще се откриват на по-малка дистанция, отколкото летящите на по-голяма височина.
              Тъйде, ама преди голямото сваляне на томахоци, в рекламните листовки пишеше едни други неща (забавно е да се поглежда историята във Викито).
              Отделно постоянната тънка червена линия "ама няма невидими неща" "къф тоя стелт като си пусне радара" и т.д.

              После отменяха петербургски морски паради само щото 1 носител на томахоци влезе там в обхват, такива нещица с фактите на безаналоговите всевиждащи радари и неважни невидимки
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                Говорех за рисунките на кила-"свалени" F-15 и В-2

                Коментар


                • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                  Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                  ... После отменяха петербургски морски паради само щото 1 носител на томахоци влезе там в обхват, такива нещица с фактите на безаналоговите всевиждащи радари и неважни невидимки
                  А спри да ръсиш глупости! Отменили парад, щото се бил приближил носител на томахоци, екипаж се бил насрал от страх, щото едно Су било ​прелетяло. Тъпи тролщини!
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                    "Глупостите" са леснопроверими, парада е ежегоден, остава да видиш кога не се е състоял с големи корита.
                    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                    Суперспам - спама на суперите

                    Коментар


                    • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                      Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
                      Говорех за рисунките на кила-"свалени" F-15 и В-2
                      На рисунката са Су-57 и новия им тежък безпилотник Охотник-Б, на тоя борд отработват управлението на безпилотния от Паката, за това са и антените и рисунките.

                      Коментар


                      • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                        Стана ми интересно - Парада на ВМФ в Ст.Петербург е ежегоден и се прави в Деня на ВМФ в края на Юли.. Кога е бил отменен?
                        Любенов, сигурен ли си в това, че от Су-то отработват управлението... Силно ме съмнява такова решение - Су-то не е подходящ, а и твърдо няма смисъл да се ползва такъв скъп и още суров самолет за такава платформа...
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                          Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                          "Глупостите" са леснопроверими, парада е ежегоден, остава да видиш кога не се е състоял с големи корита.
                          И причината за това е че някъде в радиус от 1600 км е имало носител на крилати ракети?!? Това ти го прошепна някой посветен на ушенце? И защо точно биха отменили парад по посочената причина? Ако очакват, че някой ще стреля по тях, що този някой непремено да го направи в случай на парад, а иначе не?

                          Някой да е чул да са побегнали от Севастопол по причина, че в Черно море е влязъл кораб с томахоци?

                          Когато им се доближи някой носител, руснаците имат навик да правят подобни неща ...



                          Последно редактирано от Чавдар (V93); 20-01-19, 14:38.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                            Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                            Стана ми интересно - Парада на ВМФ в Ст.Петербург е ежегоден и се прави в Деня на ВМФ в края на Юли.. Кога е бил отменен?
                            Любенов, сигурен ли си в това, че от Су-то отработват управлението... Силно ме съмнява такова решение - Су-то не е подходящ, а и твърдо няма смисъл да се ползва такъв скъп и още суров самолет за такава платформа...
                            След като американците рекламираха възможностите на тяхното пето поколение да взаимодейства и управлява дронове явно и руснаците работят по въпроса, що мислиш че Ф-35 е подходящ а Паката не е?
                            Към момента едва ли някой външен знае точно за какво управление или взаимодействие става въпрос? Извън съмнение е обаче че работят по въпроса.

                            Коментар


                            • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                              Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
                              Говорех за рисунките на кила-"свалени" F-15 и В-2
                              Сложи очилата. Едното си су - 57, другото бали га ма по-скоро не е б-2. Свалените не се рисуват там.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Сухой Т-50 ПАК ФА.

                                А тези четири А-10 какво търсят на килът на нашенски МиГ-29?
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000500.jpg
Прегледи:1
Размер:333.2 КБ
ID:5806824

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X