Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купуваме стари F-16 без конкурс

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

    Интересно, какви уреди могат да предизвикат това, при наличие на пилоти в час.


    Това си е прелитане през половината свят, без никой да се усети. Сега, вярно че по отношение на компаси и тем подобни, прелитането покрай някой полюс чисто физически може да даде някои странни показания, ама чак пък толкоз ми се струва абсурдно.
    Долните твари, измислили перверзията Erlang, имат "много здраве" от мен. Болезнено!

    Коментар


    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Я ти кажи каква е вероятността полети все на една и съща авиокомпания да се отклоняват случайно, но за сметка на това драстично, от курса си и да се набутват в забранени за полети зони?
      Не се сещам защо ми го задаваш този въпрос! Мога да дам отговор колкото и ти.
      Иначе съм сигурен, че не искаш да кажеш, че всички отклонили се от курса самолети са били вербувани от ЦРУ?!?
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        За този при Мурманск, точно това (уредите) са приетата и неоспорвана (от абсолютно всички) версия. Категорично не са намерени и никакви свидетелства за нещо „шпионско“ в цялата работа. За другият също, но не толкова категорично (по съвсем обективни причини - просто „папера не беше останал“ от него) - конспиративните схеми започнаха да се роят впоследствие, успоредно с интензифицирането на реваншистки тенденции в Русия.
        а баш! 902 остава цял и нема как да има мистерия, докато тоталната гибел на 007 дава благодатна почва за по-фриволни тълкувания....
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Интересно, какви уреди могат да предизвикат това, при наличие на пилоти в час...
          На мен ми е интересно точно толкова, колкото и на теб. В края на краищата, крайното заключение е постановено, съгласувано и потвърдено от хора много по-компетентни и заинтересовани (хем с „леко разминаващи се“ интереси) и от мен, и от теб.
          Но примерно, голямата врътка се случва точно над магнитния полюс.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Но примерно, голямата врътка се случва точно над магнитния полюс.
            Да де, това, да речем, е обяснимо. Ама ми е необяснимо как ще прелетиш половината свят без да се усетиш накъде летиш, и то при положение че под теб не е само вода. Коментирам само втория и то чисто лаишки. Това са много часове и много километри полет.
            Долните твари, измислили перверзията Erlang, имат "много здраве" от мен. Болезнено!

            Коментар


            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

              Сега да вземем да разсъждаваме в подробности, си е чиста спекулация с изсмукани от пръстите построения.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                Между другото на KAL007 дължим до голяма степен сегашното разпространение на "битовите" gps-и. Случката е основната причина Рейгън да разреши общия свободен достъп до gps спътниците. До тогава е било само "за свои хора".
                Издъних се на Тюринг теста

                Коментар


                • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                  Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение

                  Купуването на изтребители „Грипен“ не носи политическа обвързаност за България
                  От тази гледна точка това е най-доброто решение.
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    От тази гледна точка това е най-доброто решение.

                    Само дето по логика е така пьк никой не такова логиката последните няколко петилетки
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение


                      Купуването на изтребители „Грипен“ не носи политическа обвързаност за България




                      Или поне носи най малка .
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                        Тъъй, докарахме го ... Гърция поема „ер полисинга“ над България от средата на 2014 г.?

                        Greece to conduct Bulgarian air policing



                        Нашичките опровергават после, но с недомлъвки. Станахме тотално за резил

                        Коментар


                        • От: Оръжията през обектива...

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:MiG-21_358~0.jpg
Прегледи:1
Размер:575.9 КБ
ID:5575393
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • От: Оръжията през обектива...

                            Бяла боя 2 ръце му трябва
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Оръжията през обектива...

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              Бяла боя 2 ръце му трябва
                              Поне има подкачени ракети. Че тези дни показваха уж дежурните МиГ-29, на които под крилете нямаше нищичко ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X