Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купуваме стари F-16 без конкурс

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

    Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
    При тия неща "сделка на века" не съществува, дори и ако ни подарят някакви.
    подтекста ми беше, дали трябва да съжаляваме, че сме румънците ни изпревариха конкретно за въпросните ефки.
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
      Убеден ли си, че ако решат няма да намерят други подобни за нас?
      Разбира се че ще намерят, имат една пустиня, пълна с тях.



      Виж в гугълмап Davis-Monthan Air Force Base.

      Коментар


      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

        В момента сме обект на тежък политически натиск да вземем италианските Еврофайтъри.... С оглед на факта, че настоящето правителство ще има силна нужда от подкрепата на кака Анджи, изобщо няма да се изненадам ако стане така накрая. А и с планираните съкращения в USAF никой не знае какво може да изпадне.
        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
        No man left's behind !!!!

        Коментар


        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
          подтекста ми беше, дали трябва да съжаляваме, че сме румънците ни изпревариха конкретно за въпросните ефки.
          Според мен - не.

          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
          Разбира се че ще намерят, имат една пустиня, пълна с тях.



          Виж в гугълмап Davis-Monthan Air Force Base.
          За това говорим.Винаги могат да изнамерят нещо за нас, но че драмата е приключена ти го каза.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

            Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
            В момента сме обект на тежък политически натиск да вземем италианските Еврофайтъри.... С оглед на факта, че настоящето правителство ще има силна нужда от подкрепата на кака Анджи, изобщо няма да се изненадам ако стане така накрая. А и с планираните съкращения в USAF никой не знае какво може да изпадне.
            И на мене нещо такова ми се върти, дочул съм го от някъде...верно е.Супер самолет, обаче не ми е ясно с парите как стои въпроса...
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

              Само аз ли обръщам вниманието на този пасаж долу?
              "При этом Румынии придется дополнительно закупать вооружение, запчасти и часть оборудования для приобретаемых самолетов F-16, затраты на что, как ожидается, вместе с учетом расходов на инфраструктуру, составят еще до 300 млн евро." (С)

              Коментар


              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                Само аз ли обръщам вниманието на този пасаж долу?
                "При этом Румынии придется дополнительно закупать вооружение, запчасти и часть оборудования для приобретаемых самолетов F-16, затраты на что, как ожидается, вместе с учетом расходов на инфраструктуру, составят еще до 300 млн евро." (С)
                Е добре де, и какво?Сега да ги мислим румънците ли, тяхна си работа.Пък и какво са триста милиона евро за Румъния, и то за години напред.
                Всеки трети е шести

                Коментар


                • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                  Не е баш така. Нали знаеш, че авиониката и авиационото въоръжение имат един твръде неприятен навик, те остаряват много бързо, в това число и физически. Така че без собственото производство на тези неща не излиза на никой му сметката. Днеска дай едни 300 млн, след пет години още толкова, помножено на инфлацията и така нататък...

                  Коментар


                  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                    Разговора загуби смисъл, но ако на всички им беше във възможностите да си произведат самолети, вие на кого щяхте да продавате?
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                      Е и тогава защо не всички могат да си произвеждат самолети? Защо не могат всички да карат скъпи коли? Навреме МиГ АПО предложи на България на базата на авиаремонтен завод в Пловдив да бъде направен регионален център за МиГ-овете. Сещате ли се кой и какво тогава казал по въпроса?! Е, сега се получи точно съгласно тази народна българската приказка.

                      Коментар


                      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                        Ти или наистина не схващаш какво съм написал, или умишлено се правиш че не схващаш.А че и до днес не сте успели да се научите да произвеждате коли, е видно, но сега французи/румънци, немци, китайци и други ще ви помогнат да преодолеете и изправите тази грешка.
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                          Поскоро ти не схващаш мисълта ми. Това мен лично никак не ме притеснява. Просто да ти кажа едно - кой каквото сам си надробил...

                          Коментар


                          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                            Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                            Е и тогава защо не всички могат да си произвеждат самолети? ...
                            Защото не е задължително да си купуваш крава за да пиеш мляко ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                              Поскоро ти не схващаш мисълта ми. Това мен лично никак не ме притеснява. Просто да ти кажа едно - кой каквото сам си надробил...
                              Много добре ти схващам мисълта, но след като казваш това,...

                              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                              Не е баш така. Нали знаеш, че авиониката и авиационото въоръжение имат един твръде неприятен навик, те остаряват много бързо, в това число и физически. Така че без собственото производство на тези неща не излиза на никой му сметката. Днеска дай едни 300 млн, след пет години още толкова, помножено на инфлацията и така нататък...
                              ....да не би вашата авионика да остарява по-бавно?Или може би вие ще ни дадете всичко даром и няма да е същото - днеска едни пари, след пет години още толкова и т.н.?И сметката никога не излиза, особено когато продавача-партньор те ебава и ти извива ръцете до счупване, защото си от тия, които не са толкова велики да си произвеждат сами самолети.

                              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                              Разговора загуби смисъл, но АКО на всички им беше във възможностите да си произведат самолети, вие на кого щяхте да продавате?
                              Сега по-ясно ли е или пак ще изопачаваме за собствени цели чужди изказвания?

                              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                              Е и тогава защо не всички могат да си произвеждат самолети? Защо не могат всички да карат скъпи коли? Навреме МиГ АПО предложи на България на базата на авиаремонтен завод в Пловдив да бъде направен регионален център за МиГ-овете. Сещате ли се кой и какво тогава казал по въпроса?! Е, сега се получи точно съгласно тази народна българската приказка.
                              И какво сега, искаш да ме убедиш, че сме изпуснали "сделката на века" ли?Я покрай миг-ове и ми-та се поинтересувай от ваша страна колко пъти ни се предлагат и поставят едни обирджийски условия, може би от дребнавост, с цел наказание и реваншизъм.Още не са слезнали ангелите у страна огромная.

                              Ето предлагам - дайте самолети и друга техника, подготвени до ниво на съвместимост с НАТО и в офсетната програма нека бъдат включени инвестиции в земеделието, хранително-вкусовата промишленост и текстилната също.Ще ви ги изплащаме с кисели краставички, домати други неща пък и при нас ще се възроди земеделието.И вие сити, и ние летим, докато сте у нас на почивка ще ви пазим с ваще самолети последна дума на техниката и всички ще са доволни.Сигурен съм, че ще го направите, нали сме братски народи
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                                Вече няма братска дружба и любов, ако не си забелязал. Социализъм също свършил. Сега правилото е едно, и то желязно - плащаш билет, гледаш киното. От теб е само избор, какво кино искаш да си гледаш! Къде си го видял преди и сега - в сделка за самолетите да има и инвестициите за селското стопанство и хранителна промишленост?! Някой го предлага ли точно сега? В Русия е капитализъм с всички присъщи му достоинствата и недостатъци.
                                А за сделка от МиГ АПО - да, изпуснахте тогава добра сделка. Безвъзвратно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X