Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купуваме стари F-16 без конкурс

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

    Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
    В контекста на темата- Индия от едно близо 30 години се опитва да произведе техен си танк 3то поколение. Успех йок. Стрелково оръжие йок, имат някво измислено тяхно, ама купуват (за по-сигурно). Та на тея да им повериш да ти правят самолет....
    Колко общо има разработването на нещо (в частност танкове, или пушки) с производството му. И не аз (или ти) ще сме, дето евентуално бихме им поверявали каквото и да било. Обладаващите капацитет да разработят нещо си, положително са в състояние да организират производството му.
    Последно редактирано от davc; 23-01-19, 15:26.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Колко общо има разработването на нещо (в частност танкове, или пушки) с производството му. И не аз (или ти) ще сме, дето евентуално бихме им поверявали каквото и да било. Обладаващите капацитет да разработят нещо си, положително са в състояние да организират производството му.
      Айде докато си ядем мешаните скари ще (опитам) да ти обясня до колко това е възможно на практика конкретно с Индия и с конкретни примери.
      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

      Коментар


      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

        Другаре, молим вА да изФърлите от Фкъщи:
        - всички лекарства, ибо ВСИЧКИ активни субстанциЙ се правят от мангали в Индия и НЯМА лекарство, чието основно съдържание да не идва оттам;
        - всички автомобилни гуми, нека автомобилите се карат "по капли" ибо същото като с лЮкарствата;
        - всички кюмпютри, таблети и смартфони, ибо SSD-тата и разните им памети са правени САМО в Индия, независимо каква ябълкова или тризвездна (Samsung) марка носят;
        - всички флашки, USB-та и т.н., ибо се правят тамА;
        - и си проверете добре дрехите, най-добре ги съблечете и тръгнете голи, ибо може и те да са индийски, не се знае, знае ли се!
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Колко общо има разработването на нещо (в частност танкове, или пушки) с производството му. И не аз (или ти) ще сме, дето евентуално бихме им поверявали каквото и да било. Обладаващите капацитет да разработят нещо си, положително са в състояние да организират производството му.
          ПП
          Индийците например бяха готови да разчитат на руснаците, да им разработят самолет (както и съвестно да си платят, та и да им предоставят възможност да го правят и за себеси), но понеже не са склонни да им поверят и производството, та се разсъхна и цялата работа (поне за в практически смислена перспектива).[/QUOTE]
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

            Гагич, когато си смениш колата с Махиндра, веднага го правя това дето пишеш.
            А сега разкажи и приказката как световната икономика се крепи на Китай.
            Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

            Коментар


            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

              Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
              Гагич, когато си смениш колата с Махиндра, веднага го правя това дето пишеш.
              Има мноу яки Махиндри дизайн на Пининфарина ли, Джуджаро ли, ама скъпи са в Клета Ойропа. По-добре Land Rover - то същото
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                Сумарно щетите от бомберите са несравнимо повече от тези на изтребителите. Което не отрича приноса на изтребителите в бойните действия.
                Какво точно си обясняваме сега? Че бомберите бомбят по лошо от изтребителите ли?

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Другаре, молим вА да изФърлите от Фкъщи:
                - всички лекарства, ибо ВСИЧКИ активни субстанциЙ се правят от мангали в Индия и НЯМА лекарство, чието основно съдържание да не идва оттам;
                - всички автомобилни гуми, нека автомобилите се карат "по капли" ибо същото като с лЮкарствата;
                - всички кюмпютри, таблети и смартфони, ибо SSD-тата и разните им памети са правени САМО в Индия, независимо каква ябълкова или тризвездна (Samsung) марка носят;
                - всички флашки, USB-та и т.н., ибо се правят тамА;
                - и си проверете добре дрехите, най-добре ги съблечете и тръгнете голи, ибо може и те да са индийски, не се знае, знае ли се!
                Е и? Сглобяването на самолет е доволно сложна работа. Нема много общо с автоиндустрията. Какво остава пък за тия горните. Американците, ако им дадат да сглобяват Ф16, ще се постараят и да ги научат. Ма аз, а и не само, предпочитам нащи Ф-ки да са си оригинални.

                Коментар


                • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                  Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                  Гагич, когато си смениш колата с Махиндра, веднага го правя това дето пишеш..
                  Ми нищо не лъже, направи справка. Само, че ние сега се вайкаме за хапчетата от някакви напуснащи съюза. А и отдавна шият и сглобяват, и не за ЕС, малее им
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                    Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
                    Какво точно си обясняваме сега? Че бомберите бомбят по лошо от изтребителите ли?
                    Аз поне се опитвам да обяснявам това и кой самолет го прави>
                    Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
                    Немците ВСВ най много бой са яли от американските Мустанги.
                    Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                    Ми нищо не лъже, направи справка. Само, че ние сега се вайкаме за хапчетата от някакви напуснащи съюза. А и отдавна шият и сглобяват, и не за ЕС, малее им
                    Ма аз къде казвам, че лъже?? Вярвам му, така е.
                    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                    Коментар


                    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                      Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                      Аз поне се опитвам да обяснявам това и кой самолет го прави>
                      Ма аз къде казвам, че лъже?? Вярвам му, така е.
                      Да, не беше за теб, а за колегата.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                        Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
                        Е и? Сглобяването на самолет е доволно сложна работа. Нема много общо с автоиндустрията. Какво остава пък за тия горните. Американците, ако им дадат да сглобяват Ф16, ще се постараят и да ги научат. Ма аз, а и не само, предпочитам нащи Ф-ки да са си оригинални.
                        Ми нищо не лъже, направи справка. Само, че ние сега се вайкаме за хапчетата от някакви напуснащи съюза. А и отдавна шият и сглобяват, и не за ЕС, малее им
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                          Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                          А ако научи, че българин е създал доста америшки самолети, съвсем ще е обърквация
                          И той кво По тая логика руските са създадени от арменци и евреи.
                          0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                          Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                          Суперскан България www.decbg.com
                          Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                          Коментар


                          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                            Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                            Ми нищо не лъже, направи справка. Само, че ние сега се вайкаме за хапчетата от някакви напуснащи съюза. А и отдавна шият и сглобяват, и не за ЕС, малее им
                            Ми, и аз не казвам, че лъже
                            Последно редактирано от mikivt; 23-01-19, 15:59.

                            Коментар


                            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                              Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                              Аз поне се опитвам да обяснявам това и кой самолет го прави>
                              Стига в кръг де. Германия е срината от бомбардировачи. В продължение на цялата война. Но бомбардировките са станали особено успешни след намесата на американците, и по специално на изтребителната им авиация, която се е справила с немските дневни и нощни изтребители. Водещ самолет в това дело е Мустангът, който е превъзхождал МЕ 109. Аз пък това казвам.

                              Коментар


                              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                                Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
                                Стига в кръг де. Германия е срината от бомбардировачи. В продължение на цялата война. Но бомбардировките са станали особено успешни след намесата на американците, и по специално на изтребителната им авиация, която се е справила с немските дневни и нощни изтребители. Водещ самолет в това дело е Мустангът, който е превъзхождал МЕ 109. Аз пък това казвам.
                                И е самата истина.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X