Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купуваме стари F-16 без конкурс

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Разбирам иронията, но набора отворковци попилява де що срещне през всички войни. Без предварителна специална подготовка. И без невероятно оръжие.
    Ааа не! В грешка си. Отворковците, за които говоря, още никого не са попилявали. Освен може би, когато са играли някоя компютърна стрелялка с чийт-ове в режим "Господ".
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

      Не знам. Надали някой е очаквал дървените шопи къде ни се водят ни се карат да пръснат шушоните на всички подред. Но - факт. То затова и едни (затруднявам си с определението) им махнаха паметника от София. Още го няма.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Ми ако то спазвахме колко пари щеше да има не само за самолети ами и за радари (например),?
        !
        Хич не е например, като сме тръгнали да купуваме такива самолети. Но точно това се подхващА доста пъти в началото.на темата, но този тупик все е къс.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Не знам. Надали някой е очаквал дървените шопи къде ни се водят ни се карат да пръснат шушоните на всички подред. ...
          Други времена, други хора ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

            Е други. Прадядовци. Все толкова родова памет е останала
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

              Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
              Ти в България ли живееш ?

              Значи проблема тука е следния - масово хората не осъзнават къде, че и как живеят. Аз с годините все по-добре осъзнавам и осмислям къде и как, та от там разбирам в детайли процесите и очакванията ми са обикновено реалистични. Толкова за мен, че аз не съм важен като цял народ.
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                Първоначално публикуван от Bibo71 Преглед на мнение
                На мен ми е интересно по време на война 10 самолета 5 години ли се правят.
                Малки темпове на работа удължават живота на линията и задържат работни места.В процеса на мотаене можеш да прикоткаш нови клиенти и може да вдигнеш малко темпото.Французите с Рафала след години на опити да го прибутат на тоя или оня и не се получи чак толкова да го пласират забавиха темпото на производство и за техните си ВВС.Обратното се случи при руснаците.Наклепали ударно от завода Су-та( или 30 или 35 ставаше въпрос) за техните ВВС въпреки че някой с повече акъл има казвал да не бързат толкоз.Сега изпълнили програмите и завода ударно съкращава работници.
                А и при война да си скъсат задниците едва ли някой ще може да изкара по 200 самолета годишно от даден тип.Както всичко се прави по поръчки забрави да имат готови компоненти на склад.

                Коментар


                • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                  Първоначално публикуван от Stoian Ivanov Преглед на мнение
                  Малки темпове на работа удължават живота на линията и задържат работни места.В процеса на мотаене можеш да прикоткаш нови клиенти и може да вдигнеш малко темпото.Французите с Рафала след години на опити да го прибутат на тоя или оня и не се получи чак толкова да го пласират забавиха темпото на производство и за техните си ВВС.Обратното се случи при руснаците.Наклепали ударно от завода Су-та( или 30 или 35 ставаше въпрос) за техните ВВС въпреки че някой с повече акъл има казвал да не бързат толкоз.Сега изпълнили програмите и завода ударно съкращава работници.
                  А и при война да си скъсат задниците едва ли някой ще може да изкара по 200 самолета годишно от даден тип.Както всичко се прави по поръчки забрави да имат готови компоненти на склад.
                  При война за нейните нужди се мобилизира целия ресурс на държавата . Американците и руснаците това го могат много добре . Корабите клас Либърти американците са ги пускали на вода по 3 на денонощие . Руснаците правят най голямото в историята местене на промишленост зад Урал .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                    При война за нейните нужди се мобилизира целия ресурс на държавата .. .
                    Наскоро четох някъде - руснасите близо 100 хил. танка и самоходни оръдия през периода на ВСВ!

                    Коментар


                    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                      Технологичното време за производство на един изтребител де да го знам колко е, ма сигурно е месеци. За това време, при сериозен конфликт на най големите, за мобилизация и местене ще е останало най вероятно само това в гащите.

                      Коментар


                      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                        Според мен, американците умишлено дават толкова дълъг срок за доставка , или умишлено ни предлагат самолет с такъв срок на доставка.
                        В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                        Коментар


                        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                          Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
                          Според мен, американците умишлено дават толкова дълъг срок за доставка , или умишлено ни предлагат самолет с такъв срок на доставка.
                          С каква цел това?
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                            Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                            При война за нейните нужди се мобилизира целия ресурс на държавата . Американците и руснаците това го могат много добре . Корабите клас Либърти американците са ги пускали на вода по 3 на денонощие . Руснаците правят най голямото в историята местене на промишленост зад Урал .
                            Че го правят правят го.Обаче какво е общото между онази и тази авиация освен името и.Модерната авиация иска едно технологично време което едва ли може да бъде спестено в такива обеми.

                            Коментар


                            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                              По скоро е несъпоставимо по сложно и с много повече възли и детайли,произвеждани в много и често отдалечени производствени бази.
                              ( Ако сравним автомобил от 50,60те г. (Пр. мерцедес W120) и един съвремене наследник (Пр. мерцедес SL) Той има повече "копчета" на волана отколкото в целия W120. Основен ремонт на руските коли се правеше с комплект гаечни ключове и 2-3 вложки,а днес за само капака на клапаните трябват една торба инструменти)

                              Коментар


                              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                                Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                                Наскоро четох някъде - руснасите близо 100 хил. танка и самоходни оръдия през периода на ВСВ!
                                Само Т 34 /76 са някъде около 35 000 и Т 34/85 към 26 000 броя . Това без да броим КВ ; ИС ; БТ ; Т 26 ; Т 28 и всичко останало което са имали . Самоходните оръдия от различни типове са над 10 000 . Това само руснаците без да броим съюзниците каквото са пратили. Американците и те завъртат печатницата и пускат за 3 години над 40 000 М 4 Шърман .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X