Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купуваме стари F-16 без конкурс

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Май си имаме авиация, която лети само при много хубаво време.
    Облаче бяло ли изплаши ВВС или по-скоро М. Празников в тандем с Е. Чолаков?!
    Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

    Коментар


    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Май си имаме авиация, която лети само при много хубаво време.



      Нещо не можах да схвана какво им беше неблагоприятното на условията, като в София в момента даже се опитва да грее слънце. Ами ако руснаците дойдат, когато вали дъжд?!?
      Облаците им били много ниско...те си знаят.Поне на тренировките ги показаха...
      А между другото, само аз ли не забелязах сухопътна техника, че нямах възможност да се съсредоточа в/у излъчването на парада и вървеше само като фон...
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

        Ми то една Молотовка бре- тъкмо да се обърнеш и тя заминалa вече...
        Споко, нищо не си пропуснал- нямаше сухопътна техника.
        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

        Коментар


        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

          Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
          Ми то една Молотовка бре- тъкмо да се обърнеш и тя заминалa вече...
          Споко, нищо не си пропуснал- нямаше сухопътна техника.
          Викаш, не съм сгрешил,че съм се съсредоточил в/у агнето
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • Купуваме стари F-16 без конкурс

            Не ми е много ясно какъв е смисълът да се провежда парад при текущото състояние на армията.
            Аз поне не виждам нищо, с което да "парадираме".

            Коментар


            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

              Първоначално публикуван от blago72 Преглед на мнение
              Не ми е много ясно какъв е смисълът да се провежда парад при текущото състояние на армията.
              Аз поне не виждам нищо, с което да "парадираме".
              ТОЧНО

              Е може да послужи за пример и кьде на кучето под опашката сме ма я се стресне някой от това я не,те до ония ден я разфасоваха на парче тая армия пьк сега ги чакаме да се стреснат.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                Първоначално публикуван от blago72 Преглед на мнение
                Не ми е много ясно какъв е смисълът да се провежда парад при текущото състояние на армията.
                Аз поне не виждам нищо, с което да "парадираме".
                Сещам се за едно учение в казармата. Изнасяме една "Мимоза" и едно ЗКП (май така се казваше изнесения/запасния команден пункт), който представляваше фургон върху Джоган и една "Венера". Джогана не беше мърдан от няколко години, гумите му се бяха деформирали, та накрая като запали и тръгна оставяше следи сухо-мокро-сухо-мокро. Излизаме на магистралата при Ихтиман и се движим с крейсерска скорост от 40 км/ч щото колоната я води Джогана. Бяха му вдигнали капаците на двигателя отстрани за да не загрява.
                Викам на страшината:
                - старшината, цялата магистрала ни гледа...
                - нека гледа, да види че България има армия...
                По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                Коментар


                • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                  Яко

                  Премислих - добре е, че го има парада, да видим къде сме. Дали някога ще поискаме сметка от тези, които ни докараха дотук...

                  Коментар


                  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                    800млн.лв

                    "Министър Найденов заяви още, че разчита на разбиране от премиера и министъра на финансите за разхода по покупката на нов боен самолет, който според него ще е от порядъка на 800 млн. лева."

                    И още нещо:




                    "Найденов също така каза, че руските полети над Черно море са нещо редовно, което не заслужава допълнително внимание и се случват 10 – 15 пъти месечно. Този темп се е запазил от ноември до сега."


                    http://aeropress-bg.com/novini/36-ne...v-ukraina.html
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      ...Нещо не можах да схвана какво им беше неблагоприятното на условията...
                      Една сравнително коректна формулировка на обясненията:
                      Ниска облачност - 300-400м. Височина, на която самолетите биха могли безопасно и без ненужни „изнасилвания“ да прелетят - 500м. Всъщност да минат над парада самолетите няма никакъв проблем, само дето никой не би ги видял (което по същество е идеята).
                      Лично аз съм склонен да го приема, защото бях на парада. Разбира се, евентуалното участие на самолети беше възлов въпрос и всеобщо вълнение. За времето на парада, по обичайното трасе над „Стамболийски“-„Дондуков“, прелетяха поне 10-ина самолета. При всеки шум, мнозинството дзепваше в небето. Е вярно -
                      нищо не се виждаше.
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                        Ирак получил първи си F-16.



                        Первый построенный для Ирака истребитель Lockheed Martin F-16IQ - самолет F-16D Block 52+ (иракский бортовой номер IAF-1601, серийный номер RB-01) в первом полете. 02.05.2014.

                        Коментар


                        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                          С пилотите ли им ги продават ? Щото нещо с танковете не можаха да се оправят
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                            Много куци кане са иракските F-16. Орязани безобразно от към бойни възможности, но за сметка на това на безсрамно висока цена.
                            Така е като си със свалени гащи...

                            Коментар


                            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                              На мен ми е интересно какво има в "добавката", тръгваща от пилотската кабина назад и стърчаща над соплото. Някои имат добавки и отстрани, между крилото и кабината. Block40 нямат нищо от това.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                На мен ми е интересно какво има в "добавката", тръгваща от пилотската кабина назад и стърчаща над соплото. Някои имат добавки и отстрани, между крилото и кабината. Block40 нямат нищо от това.
                                Допълнителни горивни резервоари

                                Този е с три :




                                А този с два:

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X