Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Купуваме стари F-16 без конкурс

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

    То да му е сьвестно на човек да ви снима какво аз виждам всеки ден в заливчето...........
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

      Ми...жалка работа.Ако не беше тъжно щеше да е смешно.Босе - снимай...поне да плакнем очите.Може и някой Ф-16, за да си по темата...
      Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
      0887/осемпет 66 4осем

      Коментар


      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

        По темата сьм си аз,с години се кьдрим дали 8 дали 6 па от коя модификация па какьв самолет...........все едно има значение.

        Основното - какво трябва да правят тия самолети,какво се иска от тях.Втората задачка - при война с някой какво става и какво очакваме / АЗ нищо освен ако не ни скочат Македонците /.Трета задачка - какви пари имаме и какво има за тях.

        После каквото дойде,номера е да лети и да те знаят,че си ти,че да не те грьмнат,а дали ти имаш шанс да грьмнеш някой или не ммммммммм грозно звучи ма какьв ни е шанса срещу кой да е от сьседите,а и не само срещу тях?Ще нападнем някой?Ако нас ни нападнат какво имаме за да ги спрем?6-8-10 бройки и то ако предположим,че всичко лети и всичко е вьорьжено???



        Майтап ма като ми паднат на гюме ще ви ги снимам да оплакнете око.След тия снимки си представете сьседите ни които са втората сила в НАТО след тия и после пак ще си говорим дали МИГ ни трябва или Фка.Все тая,номера е ако литне да не ти набият чемберите по грешка,че сега е лесно - видят ли МИГ 21 знаят,че сме НИЕ
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

          Снощи като гледах репортажа за подготовката за парада ми направи впечатление две неща: Никъде не споменаха Ми 24 че ще участва в парада и второ в парада щял да участва и бомбардировач.
          Та затова и питам Ми 24 свалихме ли ги от въоръжение и този бомбардировач от къде се взе или е един от Су 25 и журналятя пак нещо не са разбрали?
          Ми 14 да ли се експлоатират още http://airgroup2000.com/gallery/albu...2/4aika_01.JPG
          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

            Двата Ми 14 на ВМС са вариант ПЛ (противолодъчен) и едва ли ще ги докарат за парада . До колкото знам Ми 24 не летят някъде от 2010 година .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

              Ми-14 отдавна е паметник. Сега флота лети с по-модерно хвърчило.

              Коментар


              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                Ми-14 отдавна е паметник. Сега флота лети с по-модерно хвърчило.
                За превоз на пътници може и да е по-модерно но за борба с подводници си е на десетки години след Ми-то

                Коментар


                • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                  Те хората и затова са си го купили - да се возят. Какви подводници, на никой управляващ не му пука.

                  Коментар


                  • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                    Те и на другите толкова струват .
                    Шведите не мисля че са имали издънка,нито се е чуло да изнудват клиента си (ремонта на миговете ни преди влизането ни в НАТО)
                    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                    Суперспам - спама на суперите

                    Коментар


                    • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                      Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                      ...(ремонта на миговете ни преди влизането ни в НАТО)
                      Къде толкова далеч търсиш. В момента 8 двигателя се бавят вече половин година, като са платени едни 20млн.
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                        Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                        Снощи като гледах репортажа за подготовката за парада ...
                        Почти всичкото българско ВВС ...

                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                          На фона на парадите през последните години, хич не е малко, дори се учудвам, че толкова са успели да вдигнат за парада.Похвално е желанието.Е, друго щеше да е, да се покаже и някой и друг юрофайтър транш 3, ама за пред сърбите и македонците и тези стават...Негативния момент е, че за съжаление въпреки всичките им усилия ще трябва да покажат и главнокомандващия...
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                            От информацията на Michel Cabirol (вестник LaTribune) в статията му от 30 април "L'Allemagne paiera l'Eurofighter deux fois plus cher que pr?vu" се разбира, че според оценки на Сметната палата на Германия, програмата за закупуване на изтребители Eurofighter Typhoon ще струва на ФРГ 60 млрд евро, което с два пъти превишава първоначално планираната сума. Заради обвиненията на Сметната палата в занижаване на стойността на програмата, Берлин вече съкрати числото на закупуваните самолети – през февруари беше анулиран контракт за покупка на 37 от планираните общо 180 такива самолета.

                            Според информация на Сметната палата, ръста на стойността на програмата е предизвикан от повишените разходи за обслужване на самолетите. Бюджетът от 11,8 млрд евро за 180 самолета, на който през 1997 г. разчиташе военното ведомство на ФРГ, позволява да се закупят само 140 изтребителя. През 2011 г. стойността на един изтребител бе 57 млн евро – на основата на доставените първи партиди самолети.

                            Впрочем, британската Сметна палата (National Audit Office) смята, че един Eurofighter струва 111 млн фунта (134,8 млн евро), от които 72 млн фунта (87,4 млн евро) се падат на производствени разходи и изхождайки от това, че Кралските ВВС ще закупят 160 самолета.


                            http://pan.bg/view_article-1-22849-S...aniranata.html
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                              На фона на парадите през последните години, хич не е малко, дори се учудвам, че толкова са успели да вдигнат за парада.Похвално е желанието. ...
                              Май си имаме авиация, която лети само при много хубаво време.

                              Неблагоприятни метеорологични условия провалиха планираните полетите на бойна техника на Военновъздушните сили, които бяха планувани като най-атрактивната част от днешния парад на Българската армия по случай професионалния й празника.
                              Изтребителите МиГ 21 и МиГ 29 и хеликоптерите "Кугър" така и не излетяха ...
                              Нещо не можах да схвана какво им беше неблагоприятното на условията, като в София в момента даже се опитва да грее слънце. Ами ако руснаците дойдат, когато вали дъжд?!?
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Купуваме стари F-16 без конкурс

                                По-добре да им пазим ресурса, че кой знае кога ще видим нови. МиГ 21 давали дежурства за да сме пазили ресурса на 29ките. Пак добре че не извадихме някой Месершмит. А "Кугър"-ите са без бронировка и май нещо имаха проблем и с ниските температури. Т.е. стават само за парад и спасителни операции през лятото...
                                По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X