Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самолетни части и материали, и музеят в Крумово

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Самолетни части и материали, и музеят в Крумово

    Предисторията:
    Преди няколко години, Явор Вромоса, с големи за себе си неприятности и усилия, успя да спаси учебни макети от разрушения тогава учебен парашутен център в Сарафово. За свой срам не помня кой след това ги докара в София, където с други неприятности за себе си, ги съхрани Пламен Майстора. Преди две седмици Добрил Досев успя да ги закара в музея в Крумово. След това ми се обади директорката на музея с трогателни благодарности, и молба да опишем историята на спасяването на предметите.

    Предложението:
    Лично аз не чувствам да имам заслуги към българската авиация, поради което не смятам да се изтъпанвам там като фигура в лично качество. Обещах и да изгреба каквото още имам вкъщи, и да опитам да събера нещо от друго известно ми място. За което обаче ми трябва помощта на Форума. Та предлагам, кой каквото има скрито: агрегати, части, ненужна литература и документи, какво да е друго, да го съберем, и да го дадем на музея. Когато изясня един друг въпрос, ще е нужно и писмо от нас, до някоя си организация, с молба за предаване на такива неща.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X