Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самолет, мечка и тиксо.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Самолет, мечка и тиксо.

    Какво може да има общо между тези три думи? Вижте отговор - http://aviaforum.ru/showthread.php?t=24545!

  • #2
    От: Самолет, мечка и тиксо.

    Да он просто хотел кушать, бедняшка.
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

    Коментар


    • #3
      От: Самолет, мечка и тиксо.

      Вот и съел... самолет!

      Коментар


      • #4
        От: Самолет, мечка и тиксо.

        ... и тиксо
        Duct tape is like the force. It has a light side, a dark side, and it holds the universe together ...


        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Bear_05.jpg
Прегледи:1
Размер:72.9 КБ
ID:5295688
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          От: Самолет, мечка и тиксо.

          Хахахаха, интересна случка!
          Той извода се налага от само себе си : Когато ходиш за риба със самолет не слагай улова в него
          Може да има мечки наоколо, и си носи тиксо и полиетилен разбира се

          Коментар


          • #6
            От: Самолет, мечка и тиксо.

            Не разбрах как са оправили гумите.

            Коментар


            • #7
              От: Самолет, мечка и тиксо.

              Скоро го гледах по Дискавъри в предаването "Ловци на митове'' и доказаха,че е възможно,но е нужно,доста тиксо,което ако си в гората,няма как да си набавиш Иначе,оголиха,цял самолет и го облепиха с тиксо и литна,но става доста тежко Иначе,ако имаш количеството тиксо,става идеално
              Последно редактирано от Driftacha; 06-04-12, 15:08.
              Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

              Коментар


              • #8
                От: Самолет, мечка и тиксо.

                Няма как да стане идеално, не само по теглото, ами и по опъването и твърдостта. Но си е някакъв вариант.А гумите и лепенките значи ще да са им докарали отнякъде.

                Коментар


                • #9
                  От: Самолет, мечка и тиксо.

                  Тази тема ми хареса, да не пускам нова.
                  Имам добра видимост за трасетата над/към/около София от запад, наблюдавал съм хиляди машини. Сега видях нещо което ме озадачи. В 23.10 (приблизително) някой захождащ за кацане в посока запад/изток от юг-югозапад, беше пуснал светлини подобни на фаровете за кацане, но плавно променящи силата си за период от около 5 секунди от примерно 10% до МАХ, а аз такова не съм учил. Моля някой от четящите тук и действащи (или само информирани) фенове на авиацията да ме ограмоти .......
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #10
                    От: Самолет, мечка и тиксо.

                    Може да си е променял курса и височината и в този момент да си излизал от "фокуса" на фаровете?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Самолет, мечка и тиксо.

                      Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                      Може да си е променял курса и височината и в този момент да си излизал от "фокуса" на фаровете?
                      Докато летеше към мен - О.К. може. И аз така мислех (+умора + ракия + вечеря) после се загледах внимателно - не е, после зави към пистата (около 90гр) и пак "мигаха"
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #12
                        От: Самолет, мечка и тиксо.

                        Горе-долу по това време е кацнал само един А-320 на Wizz Air oт Хановер. Такива са минали през теб милиони. Може от жегите нещо, потоци, оптики...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Самолет, мечка и тиксо.

                          Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                          Горе-долу по това време е кацнал само един А-320 на Wizz Air oт Хановер. Такива са минали през теб милиони. Може от жегите нещо, потоци, оптики...
                          Жив и здрав да си амъъъъъ..........ще ми дойдеш на гости, ще локаме кафе, ще видиш.Имам ясна видимост, и почти непроменен дневен режим от 2008 форуми, кафе, работа, кафе, работа, кафе, работа, миене, вечеря, ракия, обучение(търсене на информация за...)+форуми, сън.......
                          Не е жега, не е оптика, не е умора или рАкия. Хановерския не идва от юг, и си мигаше.
                          П.П. Може като на съвременните джипки "боди контрол модула" да се е сбъгясал и от там да мига (това не е нито страшно, нито за "брейкинг нюз") ама не съм учил съвременни АНО (аеро навигационни светлини) и си мислих дали няма нови кодове?
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X