Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джетове - група на собственици

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Джетове - група на собственици

    Здравейте приятели! Отскоро съм собственик на джет и създавам тази група за да можем да обменяме опит и емоция. Интересува ме от къде мога да намеря инфо за плавателни язовири с бетонови рампи , освен Искър. В момента карам курс за капитанско свидетелство, защото в Гърция е задължително. Но все пак ми се иска и в България да го карам, така че.. А иначе ако някой от вас знае за някакви готини местенца и затънтени , необитаеми плажове по северните Гръцки крайбрежия ще бъде готино да сподели. Благодаря предварително, очаквам да обменяме информация!

  • #2
    От: Джетове - група на собственици

    Първоначално публикуван от sergiotacchini Преглед на мнение
    ....... Интересува ме от къде мога да намеря инфо за плавателни язовири с бетонови рампи , освен Искър........!
    Язовир Пчелина или както е по известен Лобош. Морска база Посейдон.

    Коментар


    • #3
      От: Джетове - група на собственици

      Благодаря много. Аз съм около Благоевград. Някой знае ли нещо?

      Коментар


      • #4
        От: Джетове - група на собственици

        Можеш на яз. Батак,яз.Огняново,на Г.Диканя (ако ти разрешат) на яз.Лобош е пълна мизерия с пускането на вода,около Благоевград няма къде,за Гърция до колкото знам трябва освен капитанско и разрешение от общината в района на който ще караш, капитанско за джет в БГ. не ти трябва, трябва джета да е регистриран в Морска администрация.На яз.Искър можеш да пускаш на няколко места.

        Коментар


        • #5
          От: Джетове - група на собственици

          Честита придобивка и със здраве да и се радваш! Сега остава и да споделиш какъв е и джета, а може някоя и друга снимка да качиш...
          Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
          Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

          Коментар


          • #6
            От: Джетове - група на собственици

            Здравейте, би ли споделил колко ще ти излезе капитанското ,че от години се каня да изкарам, иначе по темата на яз.Огняново е удобно за пускане , но пък язовира е малък най-готиното място за каране около София е Камел** на Искъра лично мнение но не е диво аз общо взето само там карам има си доста удобства като изключим събота и неделя защото става гърч. Истинския кеф е на морето обаче,като поскачаш на вълните после няма да ти се кара в язовир.

            Коментар


            • #7
              От: Джетове - група на собственици

              Пичове, ммого благодаря. Трябва да го видя тоЗи язовир Огняново. Дано не е кален. С какви машинки сте вие? Дайте да видим, да се организираме заедно. Капитанското е налице!! Гърция ме зове ) ако искате инфо, на лично. Бях при човекът, който ще ви подготви най-добре от всички. Стар капитан!


              Както и да е. Някой ако е карал по Гърция да каже. А иначе няма да е лошо да се запознаем и да покараме и в БГ някъде наблизо до София или Благоевград

              Коментар


              • #8
                От: Джетове - група на собственици

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image.jpg
Прегледи:1
Размер:145.6 КБ
ID:5665028Ето и машинката; SEADOO - wake edition 155 hp
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #9
                  От: Джетове - група на собственици

                  Честита придобивка, а за язовир Огняново кален е .Ако искаш утре 7.06.15г. да покараме на яз. Искър.Аз съм там около обет.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Джетове - група на собственици

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1020114.jpg
Прегледи:1
Размер:134.2 КБ
ID:5665224

                    Коментар


                    • #11
                      От: Джетове - група на собственици

                      Първоначално публикуван от venci.ionov Преглед на мнение
                      Честита придобивка, а за язовир Огняново кален е .Ако искаш утре 7.06.15г. да покараме на яз. Искър.Аз съм там около обет.
                      Здравей. За съжаление преди малко пристигнах в Петрич. За други пъти ще се разберем. А иначе капитанско имаш ли? Да ходим по Гърция

                      Коментар


                      • #12
                        От: Джетове - група на собственици

                        Първоначално публикуван от sergiotacchini Преглед на мнение
                        Здравей. За съжаление преди малко пристигнах в Петрич. За други пъти ще се разберем. А иначе капитанско имаш ли? Да ходим по Гърция
                        не нямам капитанско,за БГ не е необходимо,но ако трябва ще си изкарам

                        Коментар


                        • #13
                          От: Джетове - група на собственици

                          Приятели здравейте,

                          Утре 14.06.20015 отиваме в северна Гърция, КАРИЯНИ. АКо има желаещи да се присъединят, там има много хубава малка марина , безплатна разбира се и плажове. Ще пообиколим наоколо и ще се запознаем с закътаните плажове.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Джетове - група на собственици

                            Да споделя и аз за лицензите, ако се интересувате. За България наистина не е необходимо. За Гърция задължително. За там джет, твърда лодка с двигател над 30к.с. и надуваема с двигател над 15к.с. лицензът Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН! Глобата е 2000 евро. Правят хайка с джип по суша и с катери на костгарда по море. Със Серджо, който пусна темата заедно карахме курсовете и се явявахме на изпит пред Морска Администция. Курсовете изкарахме при кап. Костадинов в София, фирма Медридиан. Курсът е 400лв. 65лв. медицинско от ТРАНСПОРТНА болница и два пъти по 15лв. за приемане на документи и издаване на свидетелство в ИАМА. Кептънът е пич. Горещоп репоръчвам, ако някой иска да кара по Гръцко.
                            Хубаво лято на всички!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Джетове - група на собственици

                              Благодаря за добрата информация,но доколкото знам има още закачки за да можеш да караш джет в Гърция,трябва и разрешително от администрацията в района в който искаш да караш.След всичко това карането на джет в Гърция се обезсмисля или поне губиш желание за това.И освен това ремаркето на джета трябва да е безупречно,за да нямаш проблеми с тяхната полиция която се заяжда за най-дребните неща,а и също теглича на колата с която ще дърпаш ремаркето трябва да е със сваляем теглич и т. н.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X