Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колела за лодка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Колела за лодка

    Симеонов, можеш ли да праснеш едно фото на това което си ни разказал, когато ти е удобно. Нещо не схванах идеята, а предполагам, за всички които следят темата ще бъде интересно и полезно, защото НЕ СЕ ДУПЧИ транеца. Това всъщност е и основното, което ме спира да монтирам моите колелца. 8 дупки!

    Коментар


    • #17
      От: Колела за лодка

      При първа възможност снимам.

      Коментар


      • #18
        От: Колела за лодка

        Първоначално публикуван от rsimeonov Преглед на мнение
        Колега аз съм си направил за мястото на мотора.И моята е риб 3.30.П образен профил отлят за мястото на мотора надолу квадратен профил 25 на 25 мм. с дължина 70 см.На около 38 40 см колкото е дължината на транеца заварих квадратен профил 20 на 20мм на който ляга дъното.Заварих 2 стебла от автомобилен амортесьор за по голяма площ и накрая монтирах колела за транспортна количка за 10 лв бройката. По този начин може да се демонтира и не се пробива транеца.Но минус е че, при дърпане може да се изваждат леко от транеца. Но при бутане го няма този проблем.За съжаление нямам снимки но се намира в София и при желание може да се види.Забравих да напиша че долната част с колелата се демонтира от дългите профили.Дано съм помогнал.Поздрави.
        Звучи "тежко"! Давай снимките
        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

        Коментар


        • #19
          От: Колела за лодка

          Първоначално публикуван от rsimeonov Преглед на мнение
          Колега аз съм си направил за мястото на мотора.И моята е риб 3.30.П образен профил отлят за мястото на мотора надолу квадратен профил 25 на 25 мм. с дължина 70 см.На около 38 40 см колкото е дължината на транеца заварих квадратен профил 20 на 20мм на който ляга дъното.Заварих 2 стебла от автомобилен амортесьор за по голяма площ и накрая монтирах колела за транспортна количка за 10 лв бройката. По този начин може да се демонтира и не се пробива транеца.Но минус е че, при дърпане може да се изваждат леко от транеца. Но при бутане го няма този проблем.За съжаление нямам снимки но се намира в София и при желание може да се види.Забравих да напиша че долната част с колелата се демонтира от дългите профили.Дано съм помогнал.Поздрави.
          Без да съм виждал конструкцията даже и на снимка, си мисля, че ако се вкарат в играта две дърводелски стеги, прекроени и заварени по място, нищо няма да изпада независимо от посоката на движение. Руснаците казват: "Тянуть лучше чем толкать". С други думи, винаги е много по-удобно да дърпаш нещо отколкото да го буташ.
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • #20
            От: Колела за лодка

            Колеги малко помощ.Снимки направих но ако може да ги пратя на някой да ги качи в темата.Благодаря.

            Коментар


            • #21
              От: Колела за лодка

              Прати ми снимките на лично съобщение.
              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

              Коментар


              • #22
                От: Колела за лодка

                Трапер, що направи със снимките бре?
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • #23
                  От: Колела за лодка

                  Колега не можах даги изпратя.Не ми дава да ги прикача към съобщението.Явно аз нещо не правя както трябва.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Колела за лодка

                    Моля да бъда извинен за спама но е интересно https://www.watercar.com/videos

                    Коментар


                    • #25
                      От: Колела за лодка

                      Първоначално публикуван от rsimeonov Преглед на мнение
                      Колега не можах даги изпратя.Не ми дава да ги прикача към съобщението.Явно аз нещо не правя както трябва.
                      Kачи ги в DOX-а и после пусни линка за сваляне в темата.
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X