Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за мнение за извънбордов двигател

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за мнение за извънбордов двигател

    Някой има ли отзиви и впечатления от този мотор

    http://p2.cars.bg/photos/L/boatoffer.../a3192189o.jpg

    На фона на всички останали,този е евтин.Сигурно има защо! Дали си заслужава?
    088пет722пет99
    http://www.hydropompi.com/

  • #2
    От: Моля за мнение за извънбордов двигател

    Само се поинтересувай колко гори ... на час.
    После смятай, колко баки бензин струва тоя мотор.

    По спомен ... го купихме втори път след 12 баки бензин.
    Веселото беше, че това се случи за около 2 седмици.
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      От: Моля за мнение за извънбордов двигател

      Румба,и аз предполагах че е ламя,ама се надявам поне да върви.Нали ще пускам лодката 3-4 пъти в годината.Няма да ходя на работа с нея!! Да се изкефим с децата на една туба бензин,и айде пак на масата!!

      Четох че били надеждни,ама точно този май ми е набор,та затова питам как са по-старите модели!
      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • #4
        От: Моля за мнение за извънбордов двигател

        Я кажи бе Румене колко за тия 25 магарета яде че ми е интересно? Имам едно двуцилиндрово Ев-че, 2.5 магарета набор на този и гори смешно малко..
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар


        • #5
          От: Моля за мнение за извънбордов двигател

          тоя мотор сигурно е на 40 години... колкото и да гори, за няколко дни годишно няма да се изплати да купиш нов (икономичен)... обаче този, ако се развали не е ясно дали ще се намерят части...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            От: Моля за мнение за извънбордов двигател

            Частите .. са ясни.
            Принципно това нещо е чук и ... не се троши.
            Недостатъка е, че гори около 10 на час. Плюс маслото де ....
            За 16 дена бяхме изгорили 5-6 литра масло. Смятай го и това колко струва ...
            Щото нали се сещаш ... маслото се слага "Да има" ...
            Проверено на два различни двигателя на различни корита.

            Ама, не се плашкай .... моя е 50 магарета .... .. не съм го пускал на вода вече 2 години .....
            Само като се сетя колко път ще мина с Африката за тези 20-22 литра .. дето ще ги издухам за един час и ... ми се изпарява мерака ...
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • #7
              От: Моля за мнение за извънбордов двигател

              Вярно е много.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • #8
                От: Моля за мнение за извънбордов двигател

                Стига бе, колко да гори? 10л/час?

                Коментар


                • #9
                  От: Моля за мнение за извънбордов двигател

                  Всичко бензинарка на вода гори много. Има и защо, който се е занимавал знае. То зависи и какво бута де, но руски кютук с 5 коня повече, аналогичен като конструкция и години на конструиране закачен на 4.5 м. корито с 4 човека на здрава ръчка ми е давал 8 л/ч. Не че не го мразех ама...
                  Круме на какво ще го закачаш?
                  Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                  Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                  В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                  Коментар


                  • #10
                    От: Моля за мнение за извънбордов двигател

                    Че гори, е ясно. Ама като чета, едва ли не излиза, че точно този модел двигатели горят много. Аз не съм забелязал кой знае каква разлика в горенето при различни марки и модели /е, ако говорим за близки по параметри моторетки/.
                    Тия тук още бръмчат из марините. Старо и здраво. Мисли като тресне как ще го поправяш.
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • #11
                      От: Моля за мнение за извънбордов двигател

                      Ползвал съм същият, само дето се именуваше Джонсън. Гумена спасителна лодка с надуваемо дъно, мин. разход 8л/час - макс 12. Промяната беше заради товара в лодката и желанието ни да поддържаме най високата възможна скорост. Изключително здрав, има една диафрагмена помпа за подкачване на гориво към карбуратора - тя прави проблеми понякога. Табелката дето липсва на ботуша не пада сама, направете си договор с продавача за да не се озовеш в неприятни разправии с полицията.
                      I get High by going Down

                      Коментар


                      • #12
                        От: Моля за мнение за извънбордов двигател

                        Тази антика отпада.Ще се търси нещо друго,по възможност с документи,и да не е 76-ти набор.Благодаря ви!
                        088пет722пет99
                        http://www.hydropompi.com/

                        Коментар


                        • #13
                          От: Моля за мнение за извънбордов двигател

                          В нашенско избора на моторетки втора ръка е силно ограничен.
                          Препоръчвам лека разходка до Солун в работен ден. Във всеки сервиз за лодки /а те са доста/ има сервизирани доста двигатели. Ходи се и при нотариус!
                          Поздрави!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Моля за мнение за извънбордов двигател

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            В нашенско избора на моторетки втора ръка е силно ограничен.
                            Препоръчвам лека разходка до Солун в работен ден. Във всеки сервиз за лодки /а те са доста/ има сервизирани доста двигатели. Ходи се и при нотариус!
                            Поздрави!
                            Благодаря ти Пенчо! За това не се бях сетил.Към края на месеца ще слизам на там,и най-вероятно ще си купя!
                            088пет722пет99
                            http://www.hydropompi.com/

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X