Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Видове гимий?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Видове гимий?

    здравеите ,аз съм вашата леля !!!
    интересувам се каде мога да намеря информя със всички видове плавателни съдове които съществуват до сегано със техните характеристики,конфигурации и цър пър особености да кажем за танкерите,катертите,пасажерските кораби и висчки други знаини и незнаини ,малки и големи,уважавани и неуважавани гимий?

  • #2
    До: Видове гимии?

    Ами в някоя морска енциклопедия.
    B+

    Коментар


    • #3
      До: Видове гимии?

      абре и аз така си мислиха ама нали сме в 21 век(маи)та реших да питам няма ли в нета нещо ?

      Коментар


      • #4
        До: Видове гимии?

        Ей на , чети тук

        Коментар


        • #5
          До: Видове гимии?

          Това не са точно гемии, а ветроходни кораби може и чертежи да си теглиш от някои

          Приятно четене,
          http://windgammers.narod.ru/

          Стефан

          Коментар


          • #6
            До: Видове гимии?

            Ако говорим сериозно, едва ли има такъв сборен алманах, но добър вариант за богата база данни=поне един човешки живот за изчитане, са архивите на независимите организации за сертифициране и контрол на корабостраоенето и кораборемонта като Lloyd'sRegister, Germanishe Lloyd и прочее.
            Човек е умен за дълго, но глупав за цял живот.

            Коментар


            • #7
              До: Видове гимии?

              благодаря на всички за мненията

              Коментар


              • #8
                До: Видове гимий?

                аре бре хора задеистваите се малко е ,как може такова нещо!!,това че времето като цяло не става за плаване неозначава че трябва да мълчим като мечка в зимен сън.или по точно в мечи гъз (с извинение)
                тамън си виках че ще има с кои да си пиша в този форум за лодкарсво .

                Коментар


                • #9
                  Re: Видове гимий?

                  здравей, Макса, не мога да ти помогна по темата но с удоволствие можем да си поговогим за лодкарство, аз съм от Варна и от доста време се занимавамс това.Засега чао.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X