Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Воените технологии в морския off-road

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Воените технологии в морския off-road

    Момчета,

    Може би не трябва да съм строг към военните разработки. Понякога пускат нещо и на цивилните, макар и срещу солена цена.

    Това което ще Ви покажа уж е разсекретено и пуснато да му се радват цивилните. Ако не се лъжа виждал съм този апарат като оборудване за тюлени (видни представители на морския off-road).

    Това разбира се е комерсиалната серия, но съм сигурен, че някъде има и уникални местни разработки:

    http://community.webshots.com/script...ecurity=tKMuTS

    http://community.webshots.com/script...ecurity=LQMphm

    Апропо плавниците са за заблуда и рекламаjavascript ''
    Човек е умен за дълго, но глупав за цял живот.

  • #2
    Николай Андреев ще дадеш ли пак линковате към разработките че тези нещо са се прецакали


    Мерси предварително
    SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
    +359 0878 888 874
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

    Коментар


    • #3
      Ау, те само за регистрирани((((

      Коментар


      • #4
        Невежа

        Май съм неук. Аз отварям картикнките, но сигурно това може да стане само от РС-то, от което съм създал фаила във www.webshots.com.

        Четох указанията на Петров, но не мога да се ориентирам в този адрес.

        Помогнете моля с друг път за качване на картинки, ''
        Човек е умен за дълго, но глупав за цял живот.

        Коментар


        • #5
          Добра идея е винаги да си записвате картинките на вашия компютър, след което да ги качите на нашия сървър, за да сте сигурни че всички и винаги ще ги виждат. За целта ви е необходим FTP потребител при нас, който вече е създаден и ви го изпратих...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            За деца

            Момчета,

            Ходих да видя едно морско изложение на комшиите (Турция) и за свои ужас видях такива играчки и за деца. Вече имам Fili Zella. Кажете какво да правя от тук нататък, че да кача картинките. Снел съм Ви и морския HUMMER. Наистина става въпрос за суперскоростна моторница, производство на фирмата, която произвежда едноименните джипове. Оказа се, че представителствата в държавите с "развити пазари" (хич не ми харесва това понятие) предлагат и двата варианта: морски и off-road.
            Човек е умен за дълго, но глупав за цял живот.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X