Обява

Свий
Няма добавени обяви.

търся стартер от ИЛЧ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • търся стартер от ИЛЧ

    купувам стартер от ИЛЧ..става въпрос за агрегат 100киловата .с двигател шестцилиндров редови .

  • #2
    От: търся стартер от ИЛЧ

    Двигателя не е ли "ЛЕЙЛАНТ" -английски.

    Коментар


    • #3
      От: търся стартер от ИЛЧ

      Той е английски,ама стартера едва ли(и не само той).
      Тоя двигател се слага и на полските фадроми L34–стартера сигурно е същия.
      Само че,този двигател е с турбина и е доста над 100kW, та може да става дума не за него,а за двигателя на по-малките фадроми L2 или L200(по-стар и по-нов модел).Този,по-малкия мотор,няма турбо,но пак е шестцилиндров редови,но мисля,че не се е слагал на Йелч(Jelcz).
      Но като знам унификацията в страните от бившия СИВ, вероятно е,стартера да е един и същ и на двата двигателя(и двата са на 24V).Отделно е вероятно,да намериш подходящ,пасващ,стартер и на други машини(примерно виж от Шкода или даже от някои западни–например Даф).Най-лесно ще сравняваш,ако имаш стария стартер(ама ако го имаш,подлежи и на ремонт и едва ли ще търсиш).
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • #4
        От: търся стартер от ИЛЧ

        да , става и за фадрома L34.двигател лейланд поставен на агрегат за ел. ток .100киловата .от шкода не става .по дебел е .някога тия стартери ги монтирваха на ифите .на практика много зор се поврежда .но вслучая липсва .преди ги имаше по складовете защото се използуваха .и аз съм прибирал но като не ми е трябвал съм ги разкарал .то по даповете беше пълно с илчове .всички предприятия бяха оборудвани с агрегати за ток .ама май всичко замина за скраб илч вече никой не кара

        Коментар


        • #5
          От: търся стартер от ИЛЧ

          Здрасти аз притежавам това което ви трябва стартер от ИЛЧ двигателя е лейланд,6-цилиндров редови.Имам също и ГНП,турбо и компресор за същия модел фадрома.

          Коментар


          • #6
            От: търся стартер от ИЛЧ

            тези части отдавна искам да ги продам

            Коментар


            • #7
              От: търся стартер от ИЛЧ

              дай телефон за връзка

              Коментар


              • #8
                От: търся стартер от ИЛЧ

                0878695036-Иван Иванов

                Коментар


                • #9
                  От: търся стартер от ИЛЧ

                  Колега имам полски стартер с фланец с 3дупки.Ако изровиш някъква снимка,или ако искаш като имам път на Ловеч,ще ти го докарам пред Бонмикса да го видиш дали става?
                  Аз търся от Йелча,скорости?възможно ли е да се намери нещо за тая антика?

                  Коментар


                  • #10
                    От: търся стартер от ИЛЧ

                    Колеги тук в с. Житница обл. Пловдив има един Илч, които е на малко километри, но несе кара. Ако имате интерес за някой работи да попитам собственика дали го продава, цял или на части и съответно цена за дадената част. Попитах го за стартер и каза, че има!

                    Коментар


                    • #11
                      От: търся стартер от ИЛЧ

                      Питай за скоростите.И ако може снимка на стартера-това е моя---

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X