Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не разбирам какво пише на бутоните - mitsubishi mt 205.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не разбирам какво пише на бутоните - mitsubishi mt 205.

    Здравейте, наскоро се сдобих с тази машинка и се интересувам от малко помощ относно бутоните му.
    Рових колкото можах из интернет но неможах да намеря информиция за него как се използват и за какво служат.
    Затова ако някой от вас колеги знае нещо ще съм много признателен. :наздраве:



  • #2
    До: Не разбирам какво пише на бутоните - mitsubishi mt 205.

    Здравей колега .Не разбирам китайски но ще се опитам по аналогия с др. трактори да ти помогна .Като гледам на снимките тази голямата врътка е за задаване на нивото до което да се спуска навеса другите може да са: за увеличаване и намаляване скороста на вдигане и спускане ; задаване на горно ниво на вдигане ;Пълен драфт или позиционен контрол (това е малко по сложно за обясняване , но ако при работа започне да ти тресе навеса тогава ще ти пиша и за него) .Другите копчета може да са за управлението на хидравличните изводи (Изводите обикновенно са отзад при навеса и на тях се закачват хидромотори , цилиндри и др.) На тях им се регулира дебита ,а може и вкл. изкл. За сега толкова . Екпериментирай и после може пак да коментираме

    Коментар


    • #3
      До: Не разбирам какво пише на бутоните - mitsubishi mt 205.

      http://www.pdfqueen.com/pdf/mi/mitsu...5-user-manual/
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #4
        До: Не разбирам какво пише на бутоните - mitsubishi mt 205.

        Много благодаря за отговорите. Този бутон с червените надписи си мисля, че е нещо важно след като е с червено. С другите мога да си позволя да експериментирам

        Коментар


        • #5
          До: Не разбирам какво пише на бутоните - mitsubishi mt 205.

          няма ли някакъв вариант да се преведе малко с гоогле. Според мен ако се преведат яроглифите с бял фон всичко ще стане ясно.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X