Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с двойното на KOMATSU

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с двойното на KOMATSU

    Модела е 93- ка и има следния проблем (по думи на багериста): при движение на зад с включен преден мост -никакъв проблем.При движение на пред -лошо щракане от към предно дясно колело.
    Майсторите да помагат с някъкви идеи.

  • #2
    планети,сателити.лагери,...беш ли му мамата(не съм силен по ходова част).Трябва да се разглоби ил исе види на място,тей по компютъра не става.
    Винаги ли го прави,или след продължителна работа ?

    Коментар


    • #3
      Винаги като натисне с предната кофа да нарива.Щракането в началото е било по-слабо ,като в последствие се е увеличавало

      Коментар


      • #4
        ами какво чакате, сваляйте гумата докато сама не е паднала
        "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

        Коментар


        • #5
          За да започнем ремонт искам да съм максимално подготвен за повредата ,за да реагираме максимално бързо.Частите идват от майната си .Всяко спиране за дълго е лошо имам срокове и тн.

          Коментар


          • #6
            обади се в Киров идват на място даже не е нужно да разкарваш машината преди месец ми се скапа масления акумулатор на WB93R за два 4аса го оправиха на място без да го разкарвам напоследък имат бая 4асти на склад явно около 100 милиона оборот за миналата година си е казала думата или съм имал късмет не знам
            Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

            Коментар


            • #7
              просто Speedy са станали по-бързи с международните пратки

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Tpunep
                обади се в Киров идват на място даже не е нужно да разкарваш машината преди месец ми се скапа масления акумулатор на WB93R за два 4аса го оправиха на място без да го разкарвам напоследък имат бая 4асти на склад явно около 100 милиона оборот за миналата година си е казала думата или съм имал късмет не знам
                В Търново имат един човек за подръжка и той е все зает.Сам ще се оправям ами ме е страх да започна

                Коментар


                • #9
                  до сега не се намери човек дето да е имал този проблем,такаче според мен единствено решение ти остава да го разглобиш!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X