Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някой ползва ли китайска фадромка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Някой ползва ли китайска фадромка?

    Здравейте колеги!
    Някой ползва ли някаква китайска фадромка от тези малогабаритните които са наводнили пазара под най различни марки?

    Моля да сподели мнение за здравина, удобство при ползване мощност.
    Прилагам снимка от нета за внимание. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:71639040426486554_bL.jpg
Прегледи:407
Размер:74.6 КБ
ID:6960174 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:71639040426486554_xx.jpg
Прегледи:395
Размер:66.6 КБ
ID:6960175
    Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
    Място и хора към които да принадлежи ...

  • #2
    Няколко съм наблюдавал при различни хора след година две се преориентират към нещо старо, но марково или от по-голяма соц производство...

    А и един приятел има фадромно устройство качено на сравнително нов Беларус, той е доволен от него.(Товари камиони със зърно и си разтоварва бегове с тор)

    Коментар


    • #3
      Не ми трябва много голяма машина. И ми се иска да е с кабина че, времето да не е пречка. Няма да я ползвам за бизнес цели а по скоро за хоби проекти. Я навърти 500 часа за 10 години я не.
      Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
      Място и хора към които да принадлежи ...

      Коментар


      • #4
        Преди 6-7 години взехме по спешност един мотокар на работа, две години или 2000 мтч му беше гаранцията, марката така и не я научих, па и никой не го интересува. Всичко си има, моторчето Янмар, направили го хората и при малко часове на работа сигур ще ни надживее всичките. Гледай гаранцията ква е и щом не те бъркат парите си решавай. Тия хора правят всичко и големи фадроми, кранове и т.н. въпросът вече е търговецът какво предлага.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Николай Колев Преглед на мнение
          ...Няма да я ползвам за бизнес цели а по скоро за хоби проекти. Я навърти 500 часа за 10 години я не.
          Това може да го каже само човек, който няма "добри" познати и комшии.

          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • jordanov sv
            jordanov sv коментира
            Редактиране на коментар
            Хаха, а ако случайно досега няма такива, веднага ще си завъди...

        • #6
          Мой приятел задно с половинката си организираха малка ферма, Поради куп причини купи някаква невероятно скапана самоделка която аз все още немога да накарам да работи, но заради нея следя какво има на пазара и за какво.Ако ще риеш тор или ще пренасяш чакъл (пясък) стават Мини фадрома за обработка на земя и земни маси няма, трябва си така наречения "бобкат" ( там има и "микро" и малки но всичко коета съм разглеждал е над 1.5 тона) те са силно специализирани, отделно или страшно износени или скъпи или и двете. Спомени горе-долу за какво ти трябва да споделя скромен опит(кафе)
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #7
            И аз ако трябваше да избирам, бих заложил на някакъв мини или микро Бобкат или подобните му. Дори втора ръка, ще е по-машина от това ново.
            Да не говорим, че можеш да си го държиш в бараката при мотиките.
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • коко келеша
              коко келеша коментира
              Редактиране на коментар
              Бая барака трябва да има, най-вече с врата на складово хале )))))))))))))

          • #8
            Бобкат имам модел S 175 три тона и половина, да маневрен е много но:
            - при маневриране завива като верижна машина влачи леви или десни гуми и оставя черни следи по трайни настилки.
            - ако настилки те са мека почва или чакъл, трошляк и прочие прави коловоз като виетнамка в кален горски път
            - по тревни площи пък направо оре при завой.

            Затова гледам нещо дето завива с мостовете или се чупи в средата.

            Днес ходих до Стара Загора по работа и пробвах един китаец от малките.
            Какво да кажа нова машина но дребни неща дразнят, всичко е замислено добре но изпълнението е малко недоклатено.
            Джойстика за управление има прекалено големи ходове, не управлява достатъчно плавно движенията. Трябва доста да внимаваш като трябва да направиш минимално движение. Двигателя уж Янмар табелка си има и изглежда като такъв но работи някак шумно с вибрация. (Имам трактор японски с точно такъв три цилиндров двигател и нямат нищо общо като шумове и вибрация при работа.
            С две думи нещо не ме грабна този екземпляр. Ще пробвам и други. Ето този пробвах. Натиснете снимката за да я уголемите  Име:7cba9f9f2da0f789f77f6024f15c24b0.jpg Прегледи:0 Размер:501.2 КБ ID:6960615
            Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
            Място и хора към които да принадлежи ...

            Коментар


            • дядо владо
              дядо владо коментира
              Редактиране на коментар
              Този е голям, има и по-малки https://www.avant.bg/ или солис (нямам линк, но излиза през гугъл)

            • sek.1
              sek.1 коментира
              Редактиране на коментар
              Навремето като влязоха в България Хидромек старите оператори на GSB и другите престижни марки в началото се чудеха как толкова бързо машина която не е нищо особено придоби такова разпространение . Скоро всичко си дойде на мястото . Нов багер на Хидромек беше два и кусур пъти по евтин от аналогичен клас от престижна марка .

          • #9
            Най-важното е след гаранционното обслужване. Ако хората са коректни.... купувай...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X