Обява

Свий
Няма добавени обяви.

има ли сервиз за верижен трактор в западна България?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • има ли сервиз за верижен трактор в западна България?

    Приятели харесах си два верижни трактора за закупуване. Т-54 Болгар. - за ремонт на веригите и ленти за завиване или ТЛ-30 Болгар за ремонт на съединителя и лентите за завиване.

    Живея в София и Радомир, но се затруднявам да отркия сервиз, къде може да ги ремонтирам?

    P.S. Двата трактора палят и се движат. Трябва ми верижен трактор защото живея в планина.
    Прикачени файлове

  • #2
    При по-активна работа тия машини искат ежеседмично "потягане" та не е лошо да се научиш сам да ги ремонтираш.
    Реглажа на лентите е лесен, ама трябва да се показва на място.

    Коментар


    • #3
      по принцип съм завършил двигатели и не ми пречи да го правя, но поне първия път някой да ми покаже.

      Коментар


      • #4
        Снабди ли се със всичката налична документация на тия машини, тук мисля във форума имаше файлове и в интернет също?
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
          Снабди ли се със всичката налична документация на тия машини, тук мисля във форума имаше файлове и в интернет също?
          може ли да ме насочиш, че не се справям с намирането на документация ?

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от vodach Преглед на мнение

            може ли да ме насочиш, че не се справям с намирането на документация ?
            Пускаш в гугъл това без кавичките и търсиш - "трактор болгар filetype: pdf -site:tractor.bg"

            Ето ти един голям файл с много книги за трактори на руски език и няколко на български, много неща са идентични и ще ти е полезно да ги имаш.

            Няма нужда да инсталираш Дропбокс, просто избери "свали файла" и после го разархивирай.

            LINK
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение

              Пускаш в гугъл това без кавичките и търсиш - "трактор болгар filetype: pdf -site:tractor.bg"

              Ето ти един голям файл с много книги за трактори на руски език и няколко на български, много неща са идентични и ще ти е полезно да ги имаш.

              Няма нужда да инсталираш Дропбокс, просто избери "свали файла" и после го разархивирай.

              LINK
              много ти благодаря. много полезно. Само, че не открих документи за Т-54/60

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X