Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за мини багер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Дали тапия въобще е нужна, ако си ползваш играчката за лични нужди в двора?
    Багерчето изглежда страхотно и със сигурност върши страхотна работа. Подобни малки машини са голяма рядкост. В масовия случай можеш да наемеш багер от тон и половина нагоре.

    Коментар


    • bogilloff
      bogilloff коментира
      Редактиране на коментар
      Както го дефинира един .... ром на една гара преди 32 г. (първи принцип на демокрацията) можеш да правиш всичко, стига да не те фанат. От там нататък, в двора, в банята, в кенефа - тапия. Не забравяйте, че имате "бдителни" комшии.
      Последно редактирано от bogilloff; 07-04-23, 22:10.

  • #32
    Първоначално публикуван от m_markovski Преглед на мнение
    Дали тапия въобще е нужна, ако си ползваш играчката за лични нужди в двора?
    Багерчето изглежда страхотно и със сигурност върши страхотна работа. Подобни малки машини са голяма рядкост. В масовия случай можеш да наемеш багер от тон и половина нагоре.
    Аз не питам от гледна точка на това дали някой ще проверява наличието на тапия. Просто ме интересува дали всички собственици са започнали да се обучават на свой страх и риск или все пак някой им е дал началните познания, не че ми е много ясно какви трябва да са началните познания на един багерист. Едно време, докато работех в Инжстрой, съм се нагледал и на виртуози с ЮМЗ в ръка, и на пълни майтапчии с верижни багери с кофа в която може да влезе Смарт
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • sek.1
      sek.1 коментира
      Редактиране на коментар
      На мой приятел бащата багерист на времето в Пътни строежи с кофата на 35 тонен верижен багер Шкода редовно затваряше кибрит сложен на тухла на бас срещу шише гроздова . Аз също съм се пробвал винаги с плачевен резултат за кибрита и тухлата въпреки че казваха че добре се оправям с багерите . Навремето си имаше техникум СМ то строителна механизация . Естествено беше от най пропадналите заедно с БУЗЕМА . Въпреки че и двата не докарваха до никъде славата на моята пета вечерна гимназия .
      Последно редактирано от sek.1; 06-04-23, 09:21.

    • дядо владо
      дядо владо коментира
      Редактиране на коментар
      Няма правно основание да иска какъвто и да е документ, ти си рабоитш в довра с каквото си намериш за добре, виж ако тръгнеш за пари и подкопаеш някоя къща тогава и с тапия и без ще си е купон

    • sek.1
      sek.1 коментира
      Редактиране на коментар
      Проблеми няма докато всичко е ОК . Стане ли обаче някакъв сакатлък първото което искат е правоспособност за работа с машината .

  • #33
    При толкова различни машини на пазара , опита е най-добрата тапия
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

    Коментар


    • #34
      Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
      Малкия самосвал го направих за да мога за го кача да копая точно тази пръст и да я извозвам. Имам пътеки широки около 1-1,2м и асмалъци над тях около 2м височина. Едната пътека от траверси, като рампа беше 90см и едвам качих багерчето, разширих я и намалих наклона с около един кубик бетон. Шасито няма как да влезе на това място, но го ползвам като се наложи. Имам в друга част на двора да изхвърлям около 10 кубика пръс, пак по пътека 1м широка, но има завой на 90 градуса и трябва да разчистя стари керемиди от там за да минавам. В общи линии багерчето ми свърши много работа и съм доволен от покупката. Имам около 25 часа работа вече, но ако беше да викам някой с багер, щеше да ми вземе доста пари, а аз не мога да осигуря фронт за работа примерно за три пълни дни. Тези 25 часа са за 7 дена работа. Аз копая с багера, а баща ми кара самосвалчето. Другото което ме накара да прибегна към покупката беше, че не видях толкова малко багерче да предлага услуги. А аз по-голямо не мога да вкарам. В Русе всичко е с някакви навеси и височина около 2,2м и ширина 1,2м в клас от 1,5т. Ако имаше по-удачния вариант беше да се наеме някой за свършване на работата. Пръстта няма да падне, свлича се по малко, но ще я укрепвам с гуми. Лека полека ги зареждам и събарям пръстта в тях.
      Кошерите са пълни, има един два празни. Заземих 8 брой, сега са 7. По принцип ми стигат 3-5 кошера за лична консумация. Гледам ги за хоби, а не за печелбарство.
      Ако случайно влизаш все още тук , дай някакъв контакт, ще имам нужда от подобна техника , да се разберем за цена и време на ползване
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #35
        честито багерче. Явно и ти живееш като мен в район дето на никого не можеш да разчиташ. китайците изнася техника с добро качество. Аз очаквам багерчето да ти издържи доста години.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X