Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Палцева косачка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Палцева косачка

    Здравейте, от няколко години се търкаля из двора, палцева косачка Спарки с ексцентрик. Та стигнах и до нея, ножчета и палци унищожени, шината с палците скъсана, не съм го направил аз. Питането ми е следното, подходящи палци от къде бих могъл да намеря, шините с ножовете и палците се движат? Взех два палеца от комбайн, но те се захващат за гредата, което също става но не съвсем. Благодаря.

  • #2
    Обади се в Спарки-Русе. Ще може да си поръчаш всичко, което ти трябва.

    Коментар


    • #3
      Нямат абсолютно нищо, ходих в завода. Ползвах на колега роторни навесна, но не става за работата която имам. От тази почнах да правя картофосадачка тръскаща двуредова, ама после. Та двоумуването ми е, да сложа палци от комбайн и да стане с един движещ се нож, или да намеря някаква косачка с две движещи се шини, и от нея да ползвам палци. Някакви идеи за производител, модел, марка, без значение за професионално, или хоби ползване, нещо с два движещи се органа? Благодаря.

      Коментар


      • #4
        Брех, преди три, четири години имах такова Спарки, само че не се сещам 1, 2 м ли беше... Тогава от Русе ми пращаха всякакви части, от нитове до резервна греда с ножове....

        Коментар


        • #5
          Имам греда комплект с палци и делители от руска навесна косачка с един нож ако те интересува обади се.

          Коментар


          • #6
            Здравейте, може ли някоя снимка, размер, малко подробности? Писах на лични. Поздрави.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X