Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Продавам верижен трактор Болгар ТЛ 30. Не е в движение. 1400 лв

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Продавам верижен трактор Болгар ТЛ 30. Не е в движение. 1400 лв


  • #2
    тел. 0889240195

    Коментар


    • #3
      Благо, туй хубаво, ама да кажеш и къде е и защо "не е в движение"....
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #4
        Намира се в с. Драгойново, общ. Първомай. Спукан блок на двигателя. Ето виж.

        Коментар


        • #5
          600 лв давам! Това ако е двигателя - не е тл 30 - а е ТЛ 45! ако си решил да го правиш може да ти дам що годе читав двигател!

          Коментар


          • vasil_karov
            vasil_karov коментира
            Редактиране на коментар
            Ми то за 700лв и аз бих го взел. А за двигателя измисляй цена да се върже до 200 лв с доставката.

        • #6
          Заповядай в Асеновград да си го свалиш и е твой! Относно зеления екземпляр, на първо четене по снимките виждам, че капачките на колесарките ги няма предполагам няма и масло вътре осите на опорните колела и лагерите кой знае в какво състояние са! Електоинсталаиця няма, не е снимана третата точка дали е здрава, това на пръв поглед! Едни звездочки ленивци и вериги но ако опорните колела са вече като конуси сещаш се, че файда никаква, и двигател няма има но неработещ! 2293 кг. тежи не зареден с гориво и масла - колко да струва?! Не знам дали си се занимавал с ремонт на такъв трактор, ако си ще знаеш за какво иде реч ! Иначе около Плевен има за 1500 лв. в движение с широкоите вериги ако ти е мерак оди го виж! Имаше и един насипен около Попово за 1000 лв ако не се лъжа пак зелен беше! Успех!

          Коментар


          • #7

            Коментар


            • #8
              Пиши тел. За връзка

              Коментар


              • #9
                Здравейте, този звяр продаде ли се?

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X