Обява

Свий
Няма добавени обяви.

DEUTZ-FAHR Agrotron 265 - множество неприятности .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • DEUTZ-FAHR Agrotron 265 - множество неприятности .

    Здравейте ,
    От известно време работното добиче ми прави номера.
    Изписва грешки които не са тъждествени .
    Например :
    - при пълен резервоар ми дава грешка за малко гориво ...
    - подпушен(задръстен) филтър на скоростна кутия -2 моточаса след пълно обслужване .
    - при движение на последна предавка ми изписва символ за свръх бавни (костенурка).
    - по време на движение с над 30 км /ч навесната се активира и на два пъти ми пусна агрегата на земята , отделно че се опитва да вдига от време на време без да има подадена команда ..
    Отворих кутиите с компютрите - видимо няма никакви проблеми .
    От една фирма(БЕЗ РЕКЛАМИ ) която е дилър на марката не можаха да се закачат с диагностика.

    Имам една достачно корава машина (за моите нужди) и не мога да я ползвам заради простотии.
    Помагайте!

    Скарата , бирата , два ляба и кото трябва са постоянно намесени фактори.


  • #2
    Подобни проблеми с Кубота се решиха след почистване и притягане на връзките за замасяване. Запасяваш се с търпение, компресор, спрей контактен, лупа и де що има куплуг разкачаш разглежда с лупата ( че пиновете са дребни много ) за окиси и кондензирала вода, пръскаш със спея, духаш с компесора. Накрая монтираш минусовата клема, казваш едно "Боже помогни на добър час !" и палиш.... "Силата на дребните неща е в това , че са много!"

    Коментар


    • #3
      И аз си мислех за проблеми с масата. Обърни внимание на основните връзки между кабината и "шасито", иликъдето е основната връзка на масата-оплетка или каквото е там.

      Ама щом от Ири Трейд не са успели да се включат в диагностиката-не знам кой въобще ще може...

      И не знам каква е тази мания да не се споменават имена на фирми.
      Това се отнася до телевиизите бе, ние тук сме свободни хора, без хомута наречен СЕМ...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        Предполагам,че си играл номера със рестартирането като си изключил акумулатора?
        Ако не си,пробвай.Но по обяснението изглежда лабава връзка,виж всички куплонзи и маси.
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • #5
          Ясно стана , че от "лабав" кабел .
          "Рестартирането" одма си стана като извадих компирите от местата им . Физически.
          В интерес на истината - след вадене на компирите машината стана по "смирена"..., отзивчива .....като вдовица на преклонна възраст..
          Ама днес отново (ама САМО ) сигнал за задръстен филтър .
          Страничните ефекти ги няма - няма и промлем с навеса (за сега) .
          Имам още 600 дк - да им взема мярката - после го дигам на лафета и мятам на ревизия всички връзки .

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X