Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Здравейте на всички. Наскоро си закупих Т40 93г. Може ли някой да ми ка е има ли бавн

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Здравейте на всички. Наскоро си закупих Т40 93г. Може ли някой да ми ка е има ли бавн

    Здравейте на всички. Наскоро си закупих Т40 93г. Може ли някой да ми ка е има ли бавни скотости
    Последно редактирано от Ясен; 28-06-18, 12:39.

  • #2
    От: Здравейте на всички. Наскоро си закупих Т40 93г. Може ли някой да ми ка е има ли

    е,може ли да нема! пробвай рьчките .

    Коментар


    • #3
      От: Здравейте на всички. Наскоро си закупих Т40 93г. Може ли някой да ми ка е има ли

      За можене-може. Имаше някакви само с една бавна и дали не беше точно Т40...
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #4
        От: Здравейте на всички. Наскоро си закупих Т40 93г. Може ли някой да ми ка е има ли

        Бавните и реверса мисля, че бяха с лост близо до този за скоростите и се повдигаше нагоре. Може и да греша. Една снимка ще опресни спомените ми.

        Коментар


        • #5
          От: Здравейте на всички. Наскоро си закупих Т40 93г. Може ли някой да ми ка е има ли

          Надолу ръчката е изключено положение на реверса,а нагоре е включен бавни няма.

          Коментар


          • #6
            От: Здравейте на всички. Наскоро си закупих Т40 93г. Може ли някой да ми ка е има ли

            Бавни няма. До 3-та се ползват за работни, а от 4-та транспортни.Ръчката до скоростите е реверс

            Коментар


            • #7
              От: Здравейте на всички. Наскоро си закупих Т40 93г. Може ли някой да ми ка е има ли

              tractor-t40.ru/stati/organy_upravleniya_i_panel_priborov_traktora_t-40.html - информация .

              Коментар


              • #8
                От: Здравейте на всички. Наскоро си закупих Т40 93г. Може ли някой да ми ка е има ли

                Сега се сетих , като видях рисунките , че лоста до скоростния лост ( поз. 1 ) в най-горното положение включва бавните . Трактора е на село и към края на седмицата , ще си припомня на живо . Не съм го карал над 15 години и съм забравил . Т40 АН ли е ?
                Последно редактирано от gy6ter; 01-07-18, 22:22.

                Коментар


                • #9
                  От: Здравейте на всички. Наскоро си закупих Т40 93г. Може ли някой да ми ка е има ли

                  Посмотри тут.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kpp-ltz-55.jpg
Прегледи:1
Размер:23.2 КБ
ID:5793273Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sxema-vklucheniya-peredachi-t40.jpg
Прегледи:1
Размер:32.5 КБ
ID:5793274
                  -Чем занимаетесь по жизни?
                  -Ну в последнее время - в основном офигеваю от происходящего.
                  -Историята се пише с кръв, а се чете с пот!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Здравейте на всички. Наскоро си закупих Т40 93г. Може ли някой да ми ка е има ли

                    Понеже продължаваме да гадаем. Най-вероятно за Т-40 АМ говорим, в ония години официално ги внасяше Бултрекс-а, но по друга линия има внесени и Т-40 М /само със задно/. Изначално Ходоуменшителят не се монтира на всички трактори, един вид се явява опция. Включва се точно от ръчката на реверса и се явява там трето положение, ако няма бавна - лостът е с две позиции. Тая бавна скорост не е за големи натоварвания! , а само за поддържане на ниска устойчива скорост, нещо от порядъка на 1.5 - 2 километра/час. Примерно за работа с разсадопосадъчна машина. Това са по спомени отпреди 25 години, един път съм влизал в кабината на такава машина.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X