Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моторна шейна!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моторна шейна!

    Тази зима бях в Родопите и много ме учуди факта, че всички джипки бяха оставени на площада на селото, никой не си е играл да прави пъртина, а пердашеха между селата с моторни шейни и коне!
    Не всички разбира се, а няколкото човека които са избягали от цивилизацията в едно затънтено село, защото явно вече са направили достатъчно пари...
    Това чудо моторната шейна май не е много познато у нас, ако някой знае нещо повече нека да го пусне..
    Кои са най-сериозните производители, какви са цените, колко харчи и т.н.

  • #2
    http://wwwboards.auto.ru/quad/
    Даже не знаех че конференцията "Без колес" са я разделили. Като гледам честотата на писане, сигурно можеш да преровиш всичко.

    Коментар


    • #3
      производителите са същите като джетовете и АТВтата май и качеството е пропорционално
      drive alive

      Коментар


      • #4
        ето тук има доста шейни незнам цени но доста ме кефят
        http://www.bikeandsleds.com/Bulgaria.htm

        Коментар


        • #5
          Ski-Doo според мен е номер 1.Поне в Северна Америка.
          Arctic Cat i Polaris веднага след това и Yamaha накрая.Последните 2-3 год Yamaha дърпа с новите модели като RX-1 и изцчло новата гама шейни за 2006.
          Общо взето за сега тези 4 са #1.

          Разход на гориво - доста.Може да мине и 25 на сто.А ако здраво се натиска газта над 30.Иначе има шейни ,които горят около 10-15.Примернo тази Arctic Cat T-660 4-stroke e там някаде.

          Цени.Гледай да е над 10000 лв.А и резервните части са кът в БГ.

          Коментар


          • #6
            Водещите производители на моторни шейни си имат представителства тук - Polaris, Bombardier, Yamaha...
            Да не говорим, че фурии като близнаците например могат да намерят всичко, което ви трябва и като шейна и като части за нея.
            Обмисляме сериозен материал за декемврийския брой и ще го направим да е по-практичен.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от izo4x4
              Да не говорим, че фурии като близнаците например могат да намерят всичко, което ви трябва и като шейна и като части за нея.
              Това е верно - тия са като в уестърните - не се говори много, парите на масата и стиснете ли си ръцете и Джордж Буш ще ти докарат вързан...

              Коментар


              • #8
                Брато Volk,като има пари на масата и с DHL ще ми докарат шейна.Там е въпросът - колко?
                Колко пари да са на масата.
                Че ако дам някоя хилядарка на DHL и za 24 часа ще ми я докарат.
                Нали по-тънкото гледаме...

                Коментар


                • #9
                  Не ме подсещай, защото се набутах на двойно по-висока цена за едно нещо 24 часа преди да се свържа с тях..
                  Останалите неща ми ги вкараха на съвсем човешки цени, просто делиш на две това което си чул за цената и им се обаждаш...

                  Коментар


                  • #10
                    Да се върнем на актуалната тема!
                    Планините и горите ни са супер и са ни познати, моторните шейни са също супер, но непознати, като наредени красавици в публичен дом, да се чудиш коя всъщност искаш /в някои случаи - кои /!

                    По какво се оценява такова чудо, чух нещо за затъване и т.н., абе някой може ли да каже "аз разбирам от тая работа" и да даде необременен съвет!

                    Има ли моторна шейна, която да се явява нещо като Дифендър при шейните?!

                    Коментар


                    • #11
                      http://wwwboards.auto.ru/quad/

                      Коментар


                      • #12
                        Вижте това:

                        http://www.rayda.ru/
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #13
                          Никога не купувайте такова куче без гривна! Бензина му свършва след много повече километри, отколкото могат да се минат пеша.
                          А по-добре мотора да не гасне, ами да остава на празен ход.

                          Коментар


                          • #14
                            Интересно ми е от каде може да се набави такава верига? Някога бях замислил да си права подобна шейна, с гумена верига подобна на ангренажен ремък, но така и ненамерих подходящ...
                            А иначе като сме подхванали тъзи тема, чул съм, че с огромни вътрешни гуми се прави някъв снегохот дето може да върви и във вода и по снежната повърхност! Някой виждал ли е такова нещо и знае ли нещо и ако да нека сподели и ако има и снимки ....
                            4ао
                            Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от Венцислав Петров
                              Вижте това:

                              http://www.rayda.ru/
                              Венци, благодаря ти!
                              Ти явно си истински русофил, след като си обиколил половината свят, но продължаваш да търсиш под вола теле и от руснака - технология /а не водка,руска баня и лов/!

                              Аз имах впредвид нещо сериозно, но не знам с какво лошата моторна шейна е по-лоша от добрата!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X