Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мотокари и електрокари Балканкар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Първоначално публикуван от puh4 Преглед на мнение
    Някой знае ли номер за връзка на морга за мотокари и електрокари в Бяла Слатина илиЗлатна Панега?
    Какво ти трябва? Повечето части за тея мотокари са по 10-20 лв., нови.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • #62
      Имам един електрокар за махане.

      Коментар


      • gy6ter
        gy6ter коментира
        Редактиране на коментар
        Работи ли ,колко вдига -един приятел търси евтина машина да си сваля два пъти в месеца материали ?

      • Asen Kushlev
        Asen Kushlev коментира
        Редактиране на коментар
        Ако батерията е сдала багажа новата е 4+ хиляди. Иначе в Златна Панега имаше едни скрападжии, купуват всичко. По принцип има доста такива, пусни една обява в сайтовете, те ще те намерят. Един като научи и ще ти се явят всичките.

    • #63
      Машината е не работеща от 15 години липсва и само скарата и вилиците. Не ми се дава за скрап затова искам да прослушам тия черноглавите ако дават 1500 лева ок, ако не да стои.

      Коментар


      • sek.1
        sek.1 коментира
        Редактиране на коментар
        Къде е машината ? Дай телефон за връзка или ми звънни 0878 791 796 . При нас и малко читав да е електрокара на скрап няма да отиде .
        Последно редактирано от sek.1; 24-11-20, 15:46.

    • #64
      Първоначално публикуван от puh4 Преглед на мнение
      Някой знае ли номер за връзка на морга за мотокари и електрокари в Бяла Слатина илиЗлатна Панега?
      В Бяла Слатина не е морга а продават работещи мотокари,в Карса имат обяви, там ги търси и не са цигани.
      Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
      Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
      Враца

      Коментар


      • #65
        Откраднаха всичко, нямам вече части(((

        Имам обаче офф.
        Една от американските религии е рок-кроулинга. Странните бъгита, които се катерят по морените като паяци.
        Понякога падат настрани. И нали нямат лебедки, един от номерата им да се изправят обратно, е да удрят с кормилните колела но земята, като рибите на сухо. Често помага.
        Номерът им е, че нямат кормилно управление като на нормалните коли. Не помня как му казват там, а в тукашните мотокари му казват "орбитрол". Това е един релеен пропорционален клапан, с който колелата се прехвърлят от крайно ляво до крайно дясно за половин оборот на волана, примерно. И възможно с удар, като клапаните за тръскане на кофите на багерите.
        Там струва някви хилядарки, тука съм купувал нов за 50 лева.

        Коментар


        • #66
          Здравейте колеги!
          Много ще съм благодарен ако някой качи някаква специализирана литература за тези машини. Обслужване и експлоатация и тн.

          Коментар


          • #67
            Здравейте имам проблем с един мотокар балканкар 3.5т перкинс 4цилинров. По някой път волана ми контри и се върти трудно също така и изхвърля част от маслото през съда за маслото. Сменил съм маслото, филтъра и бутилката за завиване. Моста е стандартния не е двойно действащ. Каква може да е причината за този проблем?

            Коментар


            • #68
              Спешно имам нужда от съвет. Поради зачестилата практика (здухала гарнитура) ще се вади мотора. Как ще ми е по лесно да го вадя? С хдп-то или от камбаната, задължително ли е да свалям задния баласт? Мотокара е нашенски 3-ка перкинс с хдп товароподемност 1.5т. Между хдп-то и дифа няма каренце като на по големите кари и помпата е на шайбата на КВ.

              Коментар


              • #69
                Първоначално публикуван от pa4ooo86 Преглед на мнение
                Здравейте имам проблем с един мотокар балканкар 3.5т перкинс 4цилинров. По някой път волана ми контри и се върти трудно също така и изхвърля част от маслото през съда за маслото. Сменил съм маслото, филтъра и бутилката за завиване. Моста е стандартния не е двойно действащ. Каква може да е причината за този проблем?
                Орбитрол.
                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                Коментар


                • #70
                  Случайно колегата дето продава газокарчето Тойота с духнатата гарнитура на главата да е от форума ?
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X