Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ядове с торачка..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ядове с торачка..

    Здравейте.Купих скоро една торачка с хидромотор.Не знам каква марка е.Имам питане къде да я свържа към хидравликата на ЮМЗ?Купих бързи връзки, вързах я както е вързан и цилиндъра на навеса и изби семеринга на хидромотора.Къде бъркам?

  • #2
    От: Ядове с торачка..

    Плаващи?

    Коментар


    • #3
      От: Ядове с торачка..

      Как на плаващи?Като дам на плаващи и спира да върти.Дали пък има някаква тънкост тая хиравлика, която ми убягва?Да не би изхода да трябва да го вържа на друго място?Или пък самия хидромотор е дал всичко от себе си вече..

      Коментар


      • #4
        От: Ядове с торачка..

        Верно са плаващи причините, ама:
        -Липса на отвод на излишното масло от хидромотора.
        -Високо налягане на системата и липса на предпазен клапан на х.мотора.
        -Износен хидромотор.
        -Блокирал изх.вал на хидромотор и т.н
        Това от гледна точка на хидравликата.

        Па земни, та направи няколко снимки на фактическото състояние, за да разберем за що иде реч.
        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

        Коментар


        • #5
          От: Ядове с торачка..

          Торачката предполагам е РЦП -2,5т http://tractor.bg/%D0%BC%D0%B0%D1%88...1%86%D0%BF-25#
          За да тръгне хидромотора(предолагам че е жив и се върти),трябва да го свържеш с извод на трактора към по-малкият нипел на хидромотора,по-големият и мъничкият щуцер трябва да се свържат директно със казана за слив на хидравликата.На захранващият маркуч е добре да няма разни бързи връзки,защото маслото се дроселира и прегрява,а това се отразява на оборотите на хидромотора(като загрее,оборотите падат),същото се отнася и за излишното налягне.
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • #6
            От: Ядове с торачка..

            Нашият го връзваме на извода за ремарке, а обратното масло-директно в резервоара, през капачката.
            Кольо Динев

            Коментар


            • #7
              От: Ядове с торачка..

              Здравейте, дисковах няколко дена, та не можах да пиша.Торачката е малка.300 кила е мисля, не е РЦП.
              Първоначално публикуван от racer92 Преглед на мнение
              Нашият го връзваме на извода за ремарке, а обратното масло-директно в резервоара, през капачката.
              Мисля днеска да го пробвам това, само че в една туба изрязана, а ако стане ще му мисля някакъв щуцер.

              Коментар


              • #8
                От: Ядове с торачка..

                Първоначално публикуван от Nafta Преглед на мнение
                Мисля днеска да го пробвам това, само че в една туба изрязана, а ако стане ще му мисля някакъв щуцер.
                Недей,тубата ще се препълни за нула време.Свържи си изходният маркуч със казана за маслото,маркуча може да е прост(не е задължително да е за високо налягане) стига да е маслоустойчив,през него ще минава дебита на помпата и няма налягане.
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • #9
                  От: Ядове с торачка..

                  Ами стана тя, че окотихме още един семеринг Не пожела и да се врътне тоя път, направо изби.И от тоя маркуч,уж изходния не изтече и грам масло.Проблема явно е вътре?

                  ПП:Писна ми Днеска ще снимам гадината и ше прибавя снимки.
                  Последно редактирано от Nafta; 17-09-15, 08:11. Причина: Допълнение

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ядове с торачка..

                    Казах ти- дай да видим от що става тъй- ти си се запънал като магаре на мост.
                    Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ядове с торачка..

                      Хидромотор без проблем трябва да работи както си го бил вързал първоначално с маркучите от цилиндъра, то като се подава масло от единия маркуч распределителя отваря другия към резервоара!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X