Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Беларус 82.1-мнения?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Беларус 82.1-мнения?

    Колеги някой има ли наблюдения върху тази машина?Каква е разликата освен визуална с МТЗ 82?

    Това което намирам за МТЗ-то е-
    Engine Detail:
    MTZ D240
    diesel
    4-cylinder
    liquid-cooled
    289.8 ci [4.7 L]
    ама нищо повече.

    поздрави

  • #2
    От: Беларус 82.1-мнения?

    Ами няма разлика,освен кабината.На последните МТЗ-82 и предният капак е същият,ТК-82 е подобен,със друга кабина и ламарини.http://www.smolmash.ru/?idc=10&idp=3
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #3
      От: Беларус 82.1-мнения?

      Един приятел има такъв от вече сигурно 7-8 години. Неговият е с роторна ГНП, но мисля че може да му се сложи и обикновена редова, понеже още като го взе всички изказваха съмнение за помпата, че нямала да издържи ала бала, той им отговаряше че му е нагласил почти нова редова. Както и да е и сега все още го гледам че бръмчи с роторната. Иначе други разлики, които съм забелязал м/у него МТЗ са например проверката на маслото в скоростите е със щека, а на това в хидравликата е със прозорче. Ако не се лъжа управлението му е с орбитрол, обаче за последното не съм сигурен. Иначе до сега не съм чул за някакви сериозни проблеми да е имал, а този човек определено не си щади техниката!
      Кольо Динев

      Коментар


      • #4
        От: Беларус 82.1-мнения?

        Имат ли твърд блокаж на задния мост?Разлика от 952 е с 8 к.с,дали се усещат в работния процес?

        поздрави

        Коментар


        • #5
          От: Беларус 82.1-мнения?

          Блокажа му е като на болгара-на масло. Няма орбитрол със старото управление е с паметника отпред, познава се по дългата муцуна.

          Разликата с ТК 82 е в кабината, по удобен е за каране, скоростите са отдясно, кабината си е 952.

          Това което знам за 952 е че не му стигат скоростите и не може да се използва цялата мощност на мотора.

          82 е с 18 скорости, но не са синхронизирани, и двигателя върти до 2200 об.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X