Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дилема за покупка на стар трактор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дилема за покупка на стар трактор

    Здравейте, колеги, наскоро ми попадна една оферта за останки от трактор ДТ14. Аз имам ДТ20, в движение е, но ако нещо му се счупи нямам резервни части за него. Като гледам ДТ14 е горе долу същия разбрах за някои разлики. Интересува ме картерите, блока съвместими ли са? Мога ли карантията от единия двигател да прехвърля в другия? Някой ако е запознат да каже. Иначе трактора изглежда така Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM4280.jpg
Прегледи:1
Размер:81.5 КБ
ID:6013624Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM4278.jpg
Прегледи:1
Размер:174.3 КБ
ID:6013623 Цената, която му искат е 500 лв, ще имам и още разходи по прибирането му, на 100-на км от мен е. Струва ли си инвестицията?

  • #2
    От: Дилема за покупка на стар трактор

    Колега що не оставиш мъртвеца в гробищата той вече си е поработил достатъчно като го гледам .Извинявай не можах да се сдържа.

    Коментар


    • #3
      От: Дилема за покупка на стар трактор

      Всеки луд с номера си, някои са с цяла програма

      Коментар


      • #4
        От: Дилема за покупка на стар трактор

        Това нещо струва точно колкото цената си като скрап!Ако ти струва толкова или по-малко,вземай го,пък ще видиш дали може да извлечеш нещо от него!Можеш да бъдеш почти сигурен че никой друг няма да даде повече!А излишните железа можеш пак да дадеш за вторични !За съжаление не знам дали частите са съвместими,но мисля,че има такава вероятност.Руснака не обича да проектира нови части,ако старото върши работа,слага го и на новия модел!

        Коментар


        • #5
          От: Дилема за покупка на стар трактор

          Остави го да си иде в вечните ловни полета и не се занимавай с глупости.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X