Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Климатик за трактор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Климатик за трактор

    Здравейте,
    реших да ви попитам,в качеството си на компетентни хора,дали е възможно на трактор Беларус 952 да му се постави климатик?Фабрично няма такъв,произведен е за Норвегия,даже няма и регулатор за вентилаторите да духа студено,трактора е произведен 2000 година на 1750 мотачаса,въпроса ми е следният къде може да се попита или постави такова нещо?Ако някой знае или е чувал за подобно нещо,моля да сподели,че вътре в кабината е над 40 градуса,термометъра мери до толкова,ако се отварят врати или просорци,не се издържа на пръста която влиза.Ще ви бъда много благодарен за помоща!

    С уважение:Костадинов

  • #2
    До: Климатик за трактор

    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...EC%E0%F2%E8%EA Виж дали нещо от тук написаното ще ти свърши работа.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #3
      До: Климатик за трактор

      Благодаря сега ще видя да се обадя,харесах си 1 модел,ще се обадя и ще пиаша какво е станало.Имате голямо БЛАГОДАРСКО И ГОЛЯМО ЧЕРПЕНЕ от мен

      Коментар


      • #4
        До: Климатик за трактор

        Kaрал лиу си "Е 281"-силагокомбаин,и"Е302"-коса4ка-все "НЕМСКИ" ....Ааааа-НАД 50градуса, нормално?
        Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

        Коментар


        • #5
          До: Климатик за трактор

          возил съм се на такова и е много зле,но те не се ползват толкова както трактораще се търси някакъв изход че не е човешко вече да се издържа,работя върху намирането на някъкво решение.

          С уважение:Костадинов

          Коментар


          • #6
            До: Климатик за трактор

            сега проучих цените и цифрата от 4800лв ми се обяви ,ммм ще се потърси още но никаде няма безплатен обяд,така че ще търся решение,някакво


            С уважение:Костадинов

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X