Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

    Разрових архивите Даже и по пистата се движеше
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #17
      До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

      Андрей досега се пулих из другия форум как сътворяваш своите машинки.
      Евала за труда и познанията които си натрупал в изработването на тези конструкции. Гледам имал си желание да ползваш и ел. задвижване е една от машините, ние внасяме и поддържаме голяма част от ел. количките по черноморието. След седмица от Англия чакам ето това нещо на ток.





      Ако имаш време и желание бих искал да обсъдим как да подобрим или направо да го построя наново са мотоциклетен двигател, това Китайско творение



      Преработваме много джипове и подобряваме окачването им, но това тук е друга работа, за това искам човек на ти с "А" рамената да помага.

      Коментар


      • #18
        До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

        Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
        Андрей досега се пулих из другия форум как сътворяваш своите машинки.
        Евала за труда и познанията които си натрупал в изработването на тези конструкции. Гледам имал си желание да ползваш и ел. задвижване е една от машините, ние внасяме и поддържаме голяма част от ел. количките по черноморието. След седмица от Англия чакам ето това нещо на ток.





        Ако имаш време и желание бих искал да обсъдим как да подобрим или направо да го построя наново са мотоциклетен двигател, това Китайско творение



        Преработваме много джипове и подобряваме окачването им, но това тук е друга работа, за това искам човек на ти с "А" рамената да помага.
        Това на втората снимка китайско ли е наистина,защото съм виждал на някаква френска фирма от тия дето правят мини даже микро коли.Май Ексам се казваше,даже мини камиончета имаха.

        Коментар


        • #19
          До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

          Джипките ги гледах на панаира. Има някакъв смисъл да се качи класов двигател и естествено д се смени окачването , носачите и главините, най-малкото за да не се нарани някой. Мисля че единствения вариант е да се регистрира и после да дойде при мен за тунинг. По същия проект вече работим с контрагента ми от Германия, но не сън се интересувал до къде е стигнал с доставката на джипките. Единственото което може да се използва от тях е атрактивния им вид. Но съгласи се, че за цената на която ще стъпи едно такова зверче всеки би предпочел един сериен лъскав и нов автомобил.Единствено маниаците , които искат да са уникални биха предпочели този вариант. И все пак в България за жалост проблема е в регистрацията на такива уникати. Иначе взимаш едно Сузуки самурайче, Преправяш калници, брони, врати, хубави джанти и атрактивна боя . Две китайски състезателни седалки и ефекта е същия а и нямаш проблеми с регистрацията. Съгласи се че трябва да сме реалисти и да се примирим че живеем все пак в България.
          Последно редактирано от kotarakafeliks; 05-04-10, 14:23.

          Коментар


          • #20
            До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

            Аз съм реалист, пазара го остави настрана, искам да спретна машинката за мен. Регистрирана е още преди година и няма продаване в момента, затова мисля че е по добре да я направя така че на мен да ми доставя удоволствие. Единия вариант е да се смени двигателя с подобен от Субаро че оригиналния даже и диференциал няма, а окачването става само за добър асфалт. С две думи върти ми се в главата двигател от R1 окачване независимо и задължително само задно с диференциал.

            Коментар


            • #21
              До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

              Здравей колега , искам да те попитам , колко ти стъпи за направата на цялото бъги ? Поздрави !

              Коментар


              • #22
                До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

                Поздравления! Много стойностно бъги, високобюджетно (за съжаление!) малко хора биха могли да си позволят направата или покупката на такова. Надявам се да успея да го разгледам в Търговище на 10-11.04.

                Коментар


                • #23
                  До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

                  Първоначално публикуван от kotarakafeliks Преглед на мнение
                  Разрових архивите Даже и по пистата се движеше
                  Мисля,че снимките са от Чирпанския Авто кросс.

                  Коментар


                  • #24
                    До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

                    Първоначално публикуван от jordan-bg Преглед на мнение
                    Поздравления! Много стойностно бъги, високобюджетно (за съжаление!) малко хора биха могли да си позволят направата или покупката на такова. Надявам се да успея да го разгледам в Търговище на 10-11.04.
                    Състезанието в Търговище ще е на 8-9 май .Да не се объркате и да отидете на 10-11.04.Ще ви уведомяваме за датите на състезанията.Поздрави на всички фенове.

                    Коментар


                    • #25
                      До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

                      Искам и аз да поздравя Андрей за перфектната изработка.
                      В сравнение с негоеите творения моето е чист дръгел, чак се засрамвам...

                      А в Търговище ще дойдем да ви погледаме. Може и в Калипетрово да дойдем, стига да имаме свободно време.

                      Поздрави!
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #26
                        До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Искам и аз да поздравя Андрей за перфектната изработка.
                        В сравнение с негоеите творения моето е чист дръгел, чак се засрамвам...

                        А в Търговище ще дойдем да ви погледаме. Може и в Калипетрово да дойдем, стига да имаме свободно време.

                        Поздрави!
                        "Не е важно какво ще постигнеш......важното е да си смел в опита си"!

                        Коментар


                        • #27
                          До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

                          Ето най- после новия ми проект е реалност. Надявам се че ще се хареса на аудиторията. И един клип. http://www.vbox7.com/play:b0460a59
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #28
                            До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

                            Първоначално публикуван от kotarakafeliks Преглед на мнение
                            Ето най- после новия ми проект е реалност. Надявам се че ще се хареса на аудиторията. И един клип. http://www.vbox7.com/play:b0460a59
                            Нямам думи...Прекрасно.
                            Продължавай в същия дух.
                            0осем9осем7шест0осем7едно
                            Миро

                            Коментар


                            • #29
                              До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

                              Тоя път евала, Андрей. Много радва окото на външен вид, дано и да е така на вървеж, че да има интрига на Силистра тази година. Да се радваме и ние феновете Формата свързана ли е с аеродинамиката или не си правил никакви изчисления относно въздушното съпротивления ?
                              Non scholae sed vitae discimus.

                              Коментар


                              • #30
                                До: НОВОТО БЪГИ НА АНДРЕЙ13

                                Андрей, много вдигна летвата с това бъги. То е уникално.Браво за усилията и, за новаторскя дух . Очаквам и други твои проекти.Успех в начинанията.Браво

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X