Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за бъги от Трабант

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за бъги от Трабант

    Здравейте,мераклия съм да си направя някакво бъги,имам трабант 601 доколкото знам той е на шаси мога ли да използвам него като мусложа някакъв друг двигател и мостове?Засега само събирам информация но съм се много навил да си направя накаква самоделка
    Mitsubishi Pajero 2.5TD 1996 къса база
    0883 39 72 04

  • #2
    До: Съвет за бъги от Трабант

    Трабанта не е на шаси,Вартбурга е на шаси.А иначе подобни теми има във форума.Пусни търсачката.

    Коментар


    • #3
      До: Съвет за бъги от Трабант

      Колега баш на шаси си е тррабито.А за двигател от Поло 1.0 влиза с малко преправяне заедно с скоростната кутия навремто си бяхме направили с един приятел

      Коментар


      • #4
        До: Съвет за бъги от Трабант

        Мерси все пак като реша какво да правя ще пиша
        Mitsubishi Pajero 2.5TD 1996 къса база
        0883 39 72 04

        Коментар


        • #5
          До: Съвет за бъги от Трабант

          Колега, мойто мнение е, че от Трабанта е по-добре да ползваш двигателя със скоростите и да си направиш шаси за бъги, отколкото да ползваш шасито и да смениш двигателя. Аз също правя в момента бъги от Трабант - Трабантови мотор и скорости, можеш да видиш снимки в темата "Това е моето бъги". В случая става въпрос за самоделка за собствено удоволствие, не за състезания. Успех в начинанието! С каквото може ще помагаме
          0889 38 43 67 Милен

          Коментар


          • #6
            До: Съвет за бъги от Трабант

            А самото шаси тежко ли е?
            Mitsubishi Pajero 2.5TD 1996 къса база
            0883 39 72 04

            Коментар


            • #7
              До: Съвет за бъги от Трабант

              Според мен е прекалено тежко.Имам при мен Трабант за донор, но не съм му измерил отделно магарето с носачите, ресора, полуоските, а има още задни греди, още един ресор, носачи и още достатъчно железа и по моя преценка е не по-малко от 170 килограма, без мотора и скоростите.
              Мойто шаси, което сам си измислям, с носачите, пружини и амортисьори очаквам да бьде около 100 килограма.
              По лесно е разбирасе да ползваш готови неща, но сьвета ми е да да проявиш повече творчество и с всяка трудност да ти се услажда все повече.
              Не се страхуваи от трудностите, с теб сме !
              Пожелавам да направиш по-хубаво от мойто бьги, но за да го направиш трябва да започнеш.
              0889 38 43 67 Милен

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X