Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бъги спорт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До тук което прочетох няма нищо общо с тези бъгита които съществуват в България.Описаните до тук стават само за развлечение и намя да може да бъде конкурент и на един УАЗ. Гледаите поне едно състезание от националния шампионат и ще ви станат много работи ясно.Вече имаме бъгита по 400kw.
    LZ1HAH
    0888705588

    Коментар


    • #17
      Дай снимки, филмчета , информация , във форума темата ``бъги`` не е толкова популярна и няма много информация! И аз имам един трошляк от заз (виж личната ми галерия) който сам си съградих с един френд като малки и са ми интересни работите покрай бъги-спорта в България , но съм далече от родината и нямам нито възможност да ходя на състезанията пък камо ли участие в нещо такова, ще ми бъде интересно ако КОКО сподели нещо повече от това че `` вече имаме бъгита с по 400кв.``

      Коментар


      • #18
        Здравеите , чувал сам за тези састезания с багита но не достатачно . Ниакои може ли да ми каже напримерно кога и каде се провеждат , за да се отиде там и и да се види за какво става дума .

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от jorne:))
          Та има ли нов модел москвич
          Алеко вече е на 18 години "новия" модел май...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #20
            Наистина информацията по тема "бъги" е ного малко във форума
            Гледам Евгени Бъги е поунал темата и то с обещания за много и полезна информация за работния процес на бъги ЗАЗ Аз лично на скоро бях пуснал подобна тема-за ЗАЗ и възможността му да се преправя(имам такава кола и я пазя в оригинален вид, за да не я оризильи и после да съжалявам) Чел съм че преди години бъги спорта е бил много популярен в България
            Искам да попитам и дали може по някакъв начин тези бъгита да бъдат озаконени
            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

            Коментар


            • #21
              Искам да направя едно уточнение:
              Някогашният Евгени БЪГИ всъшност съм аз!
              Та ако имате въпроси............!!!
              "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
              А+
              LZ1DRZ

              Коментар


              • #22
                Стояне,да ти кажа ако нямаш познати на ТЕХНО-ТЕСТА ще ти се види трудничко и скъпичко!!!
                "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                А+
                LZ1DRZ

                Коментар


                • #23
                  Не знаех че е станала таква реформация с имената
                  То с теб сме си разменили малко инфо Ама ако продължаваме да пишем ние направо може да си разменим скаипа и да си чатим Не ка се включат и други които имат поглед над тази неща
                  о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                  Коментар


                  • #24
                    Ами пусни ми ЛС да ти дам адресите ако искаш?
                    "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                    А+
                    LZ1DRZ

                    Коментар


                    • #25
                      Пак ще напомня , че няма смисал да си пишем ние с теб затова взема да пуснеш за ЗАЗ-а и да почетат другите па барем почнат да пишат Даи и снимки
                      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                      Коментар


                      • #26
                        Стоянчо,ако ЗАЗ-а ти е запазен и оригинален не го погубвай.По-добре го възстнанови,лъсни и го продай като ретро.Знаеш ли как вървят тези коли в Германия например?А с парите от реализацията му можеш да си купиш или направиш каквото бъги искаш!

                        Коментар


                        • #27
                          Абе,аз хубаво бях обещал снимки миналата година ама тоя майстор на едното бъги бил на кило и канче и си се возел така,и по едно време един стълб го ударил..............Та бъгито не беше хич за снимки да ви каж!!!
                          Докато го изпъна,изчука,боядиса мина доста време и аз загубих нещо интерес.............
                          "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                          А+
                          LZ1DRZ

                          Коментар


                          • #28
                            Ами тя колата наистина си е запазена
                            Това лято аз, баща ми и дядо ми (собрственика) я извадихме от гаража и след всичките тези години и няма абсолютно нищо-почти не е корозирала, двигателя не беше клеясъл(7год. без обсолютно никакво поддържане и препалване) идинствения проблем е, че в гаража имаше и втори двигател, който цигани ся бяха опитали да откраднат и понеже колата е била вкарана под ъгъл в гаража като са го издърпвали то е задрал м/у стената и колата и сами можете да се сетите за последствията-една дълга резка по боята и смачкана вежда на задния ляв калник.Това лято смятаме да започнем в стягането е подготовката за пускане в движение.Стискайте палци
                            Наистина идеята на ГАЗ69 ми допада ама ми се изка с парите а си купя дефендер-дали ще мога
                            Много жалко за бъгито на Евгени(надявам се може да ти казвам така)
                            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                            Коментар


                            • #29
                              Е,за Дефендър определено няма да стигнат или поне за читав Дефендър.Една такава ЗАЗ-ка според цените в специализирания германски печат в перфектно състояние може да се изтъргува за около 3500 евро.Разбира се ако е в състояние като току-що излазла от завода и при намиране на заинтересован купувач!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X