Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От волво до бъги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От волво до бъги

    ето ме отново
    с нов проект и нови сили ( не ме критикуваите за предишното возило)
    събрах ме сили и започнах ме
    1. намерих донор и това е едно старо наше возилце на което се учех да карам още от малък. донора се казваше VOLVO 343 GL както подсказва името му той е от шведски происход.
    2. оцених ме дали е удачно да го спасяваме (чрез кърпеж) или да го предадеме за старо желязо, и наделя идеята да направиме нещо може би красиво и практично.
    3. ИДЕЯТА е да направим двуместно бъги, като използваме от донора сърцето и крайниците .
    та процеса на възкръсване от една купчина изгнила ламарина (бивша кола и то доста красива) до двуместно бъги ЗАПОЧНА
    изваждане на сърце ( в отлично състояние)
    кръйници и те в подобно състояние
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Georgi Rudy; 19-08-09, 14:25.

  • #2
    До: От волво до бъги

    Успех
    SUBARU LEGACY 2.2 4WD GX
    0878299791

    Коментар


    • #3
      До: От волво до бъги

      Георге, ако не ти е нужно непременно двуместно бъги, направи едноместно. Много по-красиво е, и има по-малко работа.
      Като строим двета бъгита, моето е едно грозно, ръбато, и почти винаги съжалявам, че не съм го направил едноместно. Е, двуместното си има своите предимства, но вече си пробвал двуместно, нищо не пречи да опиташ едноместно.
      Поздрави, и да не забравиш да снимаш. Като за начало добре, давай по-нататък.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        До: От волво до бъги

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Георге, ако не ти е нужно непременно двуместно бъги, направи едноместно. Много по-красиво е, и има по-малко работа.
        Като строим двета бъгита, моето е едно грозно, ръбато, и почти винаги съжалявам, че не съм го направил едноместно. Е, двуместното си има своите предимства, но вече си пробвал двуместно, нищо не пречи да опиташ едноместно.
        Поздрави, и да не забравиш да снимаш. Като за начало добре, давай по-нататък.
        Коле и аз щях да го посъветвам същото, да разнообрази, да опита нещо ново, но ти ми открадна мисълта, нищо печен си и имаш една боза от мене.

        Коментар


        • #5
          До: От волво до бъги

          Много готин проект сте измислили. ЕВАЛА!!! Пожелавам ви много търпение, нерви и Голям успех. Снимайте всяка ваша стъпка, ако е възможно да се учим от вас. Давайте на пред.
          Поздрави!

          Коментар


          • #6
            До: От волво до бъги

            успех чакаме с нетърпение развитието

            Коментар


            • #7
              До: От волво до бъги

              Като си търсих донор за моето бъги загледах подобно волво, но разположението на двигателя ме отказа.
              Как си решил да разположиш двигателя - отпред или над скоростна кутия и диференциал? Гледам че са в един корпус - предполагам за по-добро разпределение на масите!
              Успех в начинанието!

              Коментар


              • #8
                До: От волво до бъги

                мерсе на всички за изказаните съвети и мнения
                но ви припомням че предишното бъги бе с една седалка и не че не ме кефи но решихме че това ще е с две за да можем да излизаме повече хора на разходки. още не сме мислили за двигателя каде ще го сложим но ?? ?? ще видиме и вие.

                Коментар


                • #9
                  До: От волво до бъги

                  Относно това че е двуместно аз съм ЗА по принцип караме винаги двойка емоцията е по голяма.Интересно ми е как си го измислил с тези кардани диференцияли мотора предполагам ще сложиш отпред.Помисли за проходимост ако хакнеш предницата в някой слог няма вадене от зад ще ти е доста леко.С интерес ще следя темата.

                  Коментар


                  • #10
                    До: От волво до бъги

                    Georgi Rudy хайде какво стана направихте ли Бъгито! Споделете...

                    Коментар


                    • #11
                      До: От волво до бъги

                      Жоре, да идваме ли да помагаме Събота и Неделя? Само дай едни координати за ГПС, че едва ли ще те намеря по спомен.

                      Коментар


                      • #12
                        До: От волво до бъги

                        Идеята още е на хартия
                        и умуваме подробностите
                        имали развитие ще пускам снимки и коментари

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X