Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колесар- въпрос.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колесар- въпрос.

    Здравейте колеги , не знам дали е за тук темата , но ми се стори най подходящото място. Та, навил съм се да си вземам колесар (готов че ми е по на далавера от направата му). Става въпрос за тези на които се качват повредени автомобили. Имам Б+Е категория , нооо не знам как стои въпроса с КАТ . Питах в технотест, и отговора им е че не подлежат на регистрация и имаш право да ги ползваш за пътна помощ. Но дали това означава че трябва да съм регистриран като пътна помощ? Знам че платформа е по добрия вариант но е 10пъти по скъпа от колесара , заема повече място , и имаш данъци и тн. Та ако някой е наясно как стои въпроса с колесарите пред КАТ ще съм благодарен да сподели .

  • #2
    При онлайн запитване към КАТ , ми отговориха че мога да го използвам без проблеми и без регистрация. Като ми пратиха наредба (N:I-45)за регистрация на ППС , но в нея този тип не фигурира . А при запитване към познат който има пътна фирма за пътна помощ каза че е сигурен че са забранени 🤔 . Та положението е малко мъгляво .

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X