Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Айде на Багирите че свършват

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Айде на Багирите че свършват

    Останали са има нема стотина броя. В бараките имали и врати за тях. Миналата година ги давали по 100лв. Тая можело и без пари да ги пуснат. За тези които не знаят това са купета за УАЗ от полиестерна смола. Вечни са много удобни леки здрави и не гният. Не знам само дали на ги ядът прасетата, щото чух от Стефан че камилите ги гризели.









    http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

  • #2
    Добре де ама това нещо като се присади на рамата на УАЗ-ката може ли да се регистрира в КАТ.И необходими ли са някакви доработки на рамата на УАЗ-ката или купето е правено точно за тази рама,включително арките на калниците иместата за свързване на купето с рамата.Тези снимки да не са от Резово?

    Коментар


    • #3
      Като тръгнеш да слагаш електроинсталацията си купи барабан жълто-зелен кабел за всяка маса поотделно!

      И да не те надушат циганите, че ще имаш още дертове освен камилите!

      Коментар


      • #4
        то пък УАЗ-ът има една сложна ел. инсталация
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          Пропуснал си да кажеш къде се намират тия работи(или аз не съм чел внимателно?)
          Уморените коне не ги убиват , нали ??

          Коментар


          • #6
            На първата снимка в ляво от дървото се вижда морето. Предполагам вече се ориентираш
            На километър след отбивката за Царево е завода за лодки. На зелените врати ще ти дадът информация. А купетата са в ляво преди завода и се виждат от главния път.
            Пропуснах да уточня че Царево е морски град на около 70км южно от Бургас. Това е бившия Мичурин. Пояснявам защото вече ми задаваха въпроса къде е.
            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

            Коментар


            • #7
              УАЗ

              Първоначално публикуван от ГАЗ69
              Добре де ама това нещо като се присади на рамата на УАЗ-ката може ли да се регистрира в КАТ.И необходими ли са някакви доработки на рамата на УАЗ-ката или купето е правено точно за тази рама,включително арките на калниците иместата за свързване на купето с рамата.Тези снимки да не са от Резово?
              Във Варна видях УАЗ-ка с такова купе. Човекът, който я караше каза, че бил много доволен от машината. Разход на газ 14/100.

              Коментар


              • #8
                Абе и аз тука в София веждам една зелена ...

                Коментар


                • #9
                  абе купета за дайхацу роки са тва. имаше преди бая години идея за кооперирано производство. за уаз стават след малко трион и полиестерна смола
                  ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                  Коментар


                  • #10
                    Това шега ли е, или наистина стават за Роки? Някой има ли идея как мога да се свържа с хората които ги продават? Искам да взема две, но трябва да знам дали мога ги кача на платформа/ размери?/, въобще има ли ги, на каква цена?

                    Коментар


                    • #11
                      http://passat-europe.bginvent.net/
                      Преди една година бяха 200 лв. без ДДС.

                      Коментар


                      • #12
                        от село мичурин до село резово и наоколо гледай по дворовете под лозите и смокините и все ще намериш нещо по читаво . за роки са
                        ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X