Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Това е моето Бъги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Това е моето Бъги

    Не зная как вървят цените на подобни бъгита, но 32 хил. лв. ми се струват разумни пари за качеството и външният вид, които предлагаш

    А да има песимистични коментари (приятелски, без караници) често пъти е хубаво, защото нерядко споровете са раждали още нови идеи. А и така човек имаш шанса да затвърди и докаже категорично изложеното от него.

    п.п.: Полиамида за какво го ползваш? Съединения, сухи лагери, водещи гайки?
    Формотворец на коли

    Коментар


    • #62
      До: Това е моето Бъги

      Предните и задните ролбари са от полиамид 6 и доста втулки и някои части от амортисьорите които също са изцяло мое производство. Разбирасе съм изкопирал Proflex.Обадих се на тяхното представителство и дадох размерите и данните и когато ми дадоха оферта за осем броя 36000 лева им казах че това е последното ми обаждане към тях Седнах и си ги направих.Не е трудно но изисква доста упоритост и добър стругар.Единия излиза към 300 лева всичко.

      Коментар


      • #63
        До: Това е моето Бъги

        36000 Тези да не са пили газ?
        Формотворец на коли

        Коментар


        • #64
          До: Това е моето Бъги

          Браво наистина много яки машини. И то самоделни направо ми е кеф да ги гледам. Особено това червеното направо, като го гледа човек не би повярвал, че е правено в България. Още веднаж браво и успехи в следващите начинания
          Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

          Коментар


          • #65
            До: Това е моето Бъги

            ето още снимки от бъгито ми
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #66
              До: Това е моето Бъги

              Първоначално публикуван от Georgi Rudy Преглед на мнение
              ето още снимки от бъгито ми
              Хей Георги. Ти си герой.Под този навес и с тази база /от трабант/ това направо си е успех.Само сложи колани като го караш тоя звяр че ми се струва доста опасен. А иначе позатвори го и хайде при нас в шампионата.От къде си?

              Коментар


              • #67
                До: Това е моето Бъги

                Наистина изглежда впечатляващо за тези условия!
                Само малко ме притесняват тези тънки планки, на които се крепят амортисьорите - След време ще се огънат, а и докарват сериозни натоварвания на заварките към рамата.
                Формотворец на коли

                Коментар


                • #68
                  До: Това е моето Бъги

                  планките не са тънки
                  а амортиьорите са след ресьорите така че те убират ударите а амортисьорите са просто за по натоварените места
                  идеята за шампионата е хубава но не с това бъги
                  имам два автомобила които чакат за донори единият е ОПЕЛ кадет
                  така че от него ще стане супер возило

                  Коментар


                  • #69
                    До: Това е моето Бъги

                    Първоначално публикуван от Georgi Rudy Преглед на мнение
                    планките не са тънки
                    а амортиьорите са след ресьорите така че те убират ударите а амортисьорите са просто за по натоварените места
                    идеята за шампионата е хубава но не с това бъги
                    имам два автомобила които чакат за донори единият е ОПЕЛ кадет
                    така че от него ще стане супер возило
                    За планките че са слаби колегата наистина е прав че са тънки освен амортисьорите да са изпуснали подпри ги отгоре с по една триъгълна ламарина.А доколкото за шампионата по автокрос има и по-големи дараци , но мисълта ми беше че ако влезеш на пистата ще разбереш къде е истината и по-бързо ще стигнеш до нещо смислено ако наистина желаеш да го постигнеш иначе те чакат много...много проби и безрезултатни творения като това което сега си направил сега.Но всеки е започнал от някъде и по-важното е до къде е стигнал. Но пътя по който си започнал е този и един съвет от мен /безплатен/:
                    "Не е важно да победиш, а да бъдеш смел в опита си!" или с други думи: "Пашата обича смелите".

                    Коментар


                    • #70
                      До: Това е моето Бъги

                      Първоначално публикуван от Georgi Rudy Преглед на мнение
                      ето още снимки от бъгито ми
                      Имам Трабанти от 1988 година и вече съм сменил 18 броя.
                      Познавам им кътните зъби и възможности по черните пътища - лятото ги карах вместо джип. Голямо и евтино шоу !
                      От доста време си мисля да преобразувам един в това което ти вече си направил - Поздравления.
                      Дано наистина откриеш истинските му възможности ! Големи са .
                      Къде може да видя твоето творение ?

                      Коментар


                      • #71
                        До: Това е моето Бъги

                        Приятелю довърши си машинката пръсни я и безаварийно каране,на всички ни се кара бъги от 35 бона но не всички можем да си го позволим.Сметни колко е излязло твоето това ще покаже РАЗЛИКАТА .Да се върна на R1 чесно казано от начало си мислех че е купено чисто ново от някъде поръчково или нещо от сорта без коментар

                        Коментар


                        • #72
                          До: Това е моето Бъги

                          Първоначално публикуван от SLAVIKA1980 Преглед на мнение
                          Приятелю довърши си машинката пръсни я и безаварийно каране,на всички ни се кара бъги от 35 бона но не всички можем да си го позволим.Сметни колко е излязло твоето това ще покаже РАЗЛИКАТА .Да се върна на R1 чесно казано от начало си мислех че е купено чисто ново от някъде поръчково или нещо от сорта без коментар
                          Трябва нещо да си изясним! В случая не е важно колко пари имаш или колко си дал.Всеки който има пари ,преди това не е имал, но важното че нещо е постигнал за да има. Тук в такова начинание не са толкова важни парите а желанието и себеотдаването в реализирането на идеята. Аз например новото ми бъги съм направил за 4 месеца от нулата.Е естествено с помоща на мои работници на които естествено съм платил. Но всяка сутрин съм ставал в 6.00 и вечер до късно а преди да заспя съм огъвал тръби в съзнанието си. Мисълта ми беше че ако и вие мислите така то резултатите ще дойдат все някога. А дали по-рано или по-късно........не всички сме еднакви.Има и доза късмет но и трябва да не си маниак например на трабанта.Просто затваряш тази глава и преминаваш нататък и повярвай ми че след години като погледнеш това творение с лека усмивка и носталгия ще си спомниш за това време и ще разбереш че нищо не е напразно. И аз съм минал оттам.Просто пътя е такъв.Иколкото по-рано тръгнеш по правия толкова по-добре!!!

                          Коментар


                          • #73
                            До: Това е моето Бъги

                            Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                            Къде може да видя твоето творение ?
                            здравей колега
                            за сега само тук можеш да го видиш
                            след време незнам
                            тепърва ще се боядисва и се доизпипва бъгито
                            а за това за шампионата
                            това бъги е за удоволствие из гората над вилата ми не за състезания
                            да така е за сумите с които разполагаме
                            това бъги ми излезна около 300лв
                            в тази сума влиза второто магаре, тръбите, и жилата.
                            а да стигна до този скъп спорт нямам желание просто
                            всичко това е просто за забавление не ми е фикс идея

                            при повече интерес ше ти кажа след като го боядисаме
                            Последно редактирано от Georgi Rudy; 23-05-09, 10:00.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Това е моето Бъги

                              По груби сметки моето също излезе 300-400 лв и разбира се с помощ от приятели тръбите си ги имах и още доста работи по него и мисля да си го джиткам с кеф.Пиши споделяй едни ще са с теб други не но всъщност какво ти пука

                              Коментар


                              • #75
                                До: Това е моето Бъги

                                Явно грешно сте ме разбрали или не ви изнася това което ви казвам.Все едно бъдете живи и здрави и се радвайте на творенията си. Явно не вярвате в самите себе си или нямате критерии.Успех ви желая въпреки че не ми дадохте да разбера в какво?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X