Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първото бъги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Първото бъги

    костенурката е яка....но той искаше да каже че само сваляш шасито и му слагаш клетка.....

    Коментар


    • #17
      До: Първото бъги

      аз ако тръгна да си купувам VW костенурка няма да я правя бъги...но това е друга тема

      Коментар


      • #18
        До: Първото бъги

        Тази костенурка от снимките е много добре замислена и реализирана, направо ми пълни душата. По принцип американците хич не ме кефат, повечето са супер-тъпи парчета, но когато става дума за модифициране на някакво МПС имат една много добра черта-безскрупулни са.

        Коментар


        • #19
          До: Първото бъги

          искам да ви попитам за системата за управление на бъгито,ако може някоя схема.Ще съм ви много благодарен.Също така как е разположен двигателя,къде е скоросната кутия и май това е всичко.

          Коментар


          • #20
            До: Първото бъги

            Първоначално публикуван от Никола Русев Преглед на мнение
            Здравейте,от около 1 седмица разглеждам форума и все се каня да пиша...та искам да ви питам за първото ми бъги.Какъв двигател ще ми препоръчате,амортисьори,джанти,гуми и всички други части!Още не съм си харесал точно определена схема,такаче в скоро време трябва да поразгледам.
            Благодаря ви предварително
            Виж те някоя снимка
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #21
              До: Първото бъги

              Първоначално публикуван от toni Преглед на мнение
              Виж те някоя снимка
              точно!!!

              Коментар


              • #22
                От: Първото бъги

                То и аз се запалих по темата от скоро Ама искам да питам дали може да стане нещо или поне някои части да се използват от nissan micra 1.2 lx или фиат пунто стария модел ?? Дали има някакъв шанс ??

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X