Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Instroi Rally team гараж.

    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • От: Instroi Rally team гараж.

      Якоооо.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: Instroi Rally team гараж.

        Малииии.... Браво! Много ми харесва!
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Instroi Rally team гараж.

          Красотааа! Един малък въпрос, а това нещо може ли да се узакони в един момент? Това изобщо вече възможно ли е в нашите краища на света, преди ставаше а сега?
          Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
          0882 52 00 52 - Жоро

          Коментар


          • От: Instroi Rally team гараж.

            Супер е бегачката,кандидатирам се да проведа тестове на трасе за автокрос.

            Какви резултати даде при градския!?
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • От: Instroi Rally team гараж.

              Честита Коледа на всички.
              В отговор на колегата зоро-1 , и аз също искам да попитам някой по-запознат ... как може, или защо не може да се узакони подобно возило. Предполагам проблем е двигателя който не е фабрично нов и с нужните евро сертификати. Има и друг вариант да предложа на някое "Обединено Детско Заведение"
              в братски Китай ако може да произвеждат бъгита в час по трудово и да ми ги пращат с нужната документация за регистрация. Това те го могат защото първото ми АТВ което се разпадаше в движение още от ново имаше всички необходими документи, а КАН АМ а който бе внос от Канада се наложи да го кръстя трактор за да получи рег. номера.
              Колега Петров, предложи трасе което да е в добро състояние и на удобно разстояние и сме там . Естествено с пържоли и барбекю както се полага.
              На диното резултатите към момента са 141 кс. и 345 Нм. при заводски 131 кс. Той твоя градски все към драг го влече и сега ме уговаря да му пуснем една голяма турбинка и разпръсквачи и да гоним 200+кс. , ама аз мисля че за сега повера е напълно достатъчен , за по-нататък може и да се навия.
              Последно редактирано от kokocholi; 25-12-16, 07:51.
              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

              Коментар


              • От: Instroi Rally team гараж.

                Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                Красотааа! Един малък въпрос, а това нещо може ли да се узакони в един момент? Това изобщо вече възможно ли е в нашите краища на света, преди ставаше а сега?
                Не може. като правихме нашите бъгита се бяхме запалили да ги регистрираме по някакъв начн, и да ги караме из града, ама бързо-бързо ни попариха.
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Instroi Rally team гараж.

                  Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                  Колега Петров, предложи трасе което да е в добро състояние и на удобно разстояние и сме там . Естествено с пържоли и барбекю както се полага.
                  На диното резултатите към момента са 141 кс. и 345 Нм. при заводски 131 кс.
                  Резултатите са си съвсем прилични!
                  За трасета има няколко вариянта,при мен(най-не друса),на Чирпан или на Девня където карахме последно.
                  Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                  Коментар


                  • Добре де, гледам телевизия виждам едни дърводелци правят чопъри и какви ли не коли, а тук хора правещи от нищото кола със почти всичките и части от материали в пъти по надеждни от тези на обикновенно мпс и НЕ МОЖЕ, да го и в държавата! Е, как се стимулират предприемачите питам???

                    Не говоря за това всеки да вземе флекса и айде на хорото, но има хора разбиращи - защо да няма начин??? То въпроса е риторичен, че в Технотест едва ли има жив инжинер, а камо ли такъв с желание да научи нещо ново или пък да въведе нещо ново различно от рушвет.
                    Последно редактирано от Чавдар (V93); 07-01-17, 08:50.
                    Колкото по-проходим джип имаш, толкова по-далеч ще ходиш за трактор.....
                    0882 52 00 52 - Жоро

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      Първоначално публикуван от zoro-1 Преглед на мнение
                      Добре де, гледам телевизия виждам едни дърводелци правят чопъри и какви ли не коли, а тук хора правещи от нищото кола със почти всичките и части от материали в пъти по надеждни от тези на обикновенно мпс и НЕ МОЖЕ, да го и в държавата! Е, как се стимулират предприемачите питам???
                      Ами такава ни е държавата,може 30-40 годишни ръждилници да се мандахерцат по пътищата готови да се разпаднат всеки момент,а нова конструкция няма вариянт да узакониш.
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        Абе то сигурно има , ама дали си струва за единична бройка разправията ?
                        В Русе на ли има един човек, който почна да прави коли, е наиситна не ги прави в Русе или България , но явно има начин.
                        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                        A1+

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          Колега kokocholi в предишен пост спомена, че довършвате коилоувъри за това бъги. Интересува дали ще ги правите за продажба или само за ваша употреба?

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            Койлоувърите за бъгито са готови като набор от компоненти и чакат сглобяване. Една част от детайлите са внос от Германия а, другите ги изработваме на нашия CNC обработващ център . Регулируеми са high, low speed и rebound. Имат защита срещу отпускане което позволява да не се използват колани и имат вграден бъмп стоп. Засега ще ги влагаме в нашите проекти докато се уверим че, всичко работи безотказно.
                            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Първоначално публикуван от zoro-1
                              Не говоря за това всеки да вземе флекса и айде на хорото, но има хора разбиращи - защо да няма начин??? То въпроса е риторичен, че в Технотест едва ли има жив инжинер, а камо ли такъв с желание да научи нещо ново или пък да въведе нещо ново различно от рушвет.
                              Има колкото искаш читави инженери в Технотест само че нормативната база не го разрешава . За да стане възможна регистрацията на такъв тип МПСта трябват законови промени .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Работата в гаража кипи с пълна пара. В момента изработваме Бъги „AEROO” със сериен номер 002, поръчано от клиент. Двигателя, който ще монтираме е свален от Audi TT 1.8 Turbo. Предвид обстоятелствата спокойно можем да наречем проекта “AEROO - TT”.

                                “AEROO TT” Cross country

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:69.1 КБ
ID:5740914

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:222.jpg
Прегледи:1
Размер:62.4 КБ
ID:5740915

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:333.jpg
Прегледи:1
Размер:58.0 КБ
ID:5740916

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:444.jpg
Прегледи:1
Размер:93.9 КБ
ID:5740917


                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:555.jpg
Прегледи:1
Размер:60.2 КБ
ID:5740918

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:666.jpg
Прегледи:1
Размер:96.8 КБ
ID:5740919

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:777.jpg
Прегледи:1
Размер:112.8 КБ
ID:5740920

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:888.jpg
Прегледи:1
Размер:129.7 КБ
ID:5740921

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:999.jpg
Прегледи:1
Размер:89.6 КБ
ID:5740922

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:101010.jpg
Прегледи:1
Размер:105.0 КБ
ID:5740923

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1111011.jpg
Прегледи:1
Размер:101.6 КБ
ID:5740924

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1212120.jpg
Прегледи:1
Размер:105.7 КБ
ID:5740925

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:131313.jpg
Прегледи:1
Размер:119.3 КБ
ID:5740926

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14141.jpg
Прегледи:1
Размер:115.4 КБ
ID:5740933

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:151515.jpg
Прегледи:1
Размер:86.0 КБ
ID:5740934
                                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X