Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Instroi Rally team гараж.

    Бях обещал да пиша,като пристигнат калобраните-тук са.
    Дебелина 4 мм,размери 30 см Х 49,5 см.Дори ги пуснах и за продан на цената на която ги получих.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2015-04-30 20.35.57.jpg
Прегледи:2
Размер:52.8 КБ
ID:5657313

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150430_203230.jpg
Прегледи:2
Размер:69.2 КБ
ID:5657314
    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
    0885 660 613

    Коментар


    • От: Instroi Rally team гараж.

      Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
      Бях обещал да пиша,като пристигнат калобраните-тук са.
      Дебелина 4 мм,размери 30 см Х 49,5 см.Дори ги пуснах и за продан на цената на която ги получих.

      [ATTACH=CONFIG]796759[/ATTACH]

      [ATTACH=CONFIG]796760[/ATTACH]
      Нещо съм пропуснал - на бройка ли ги продаваш,каква е цената, на мен ми трябват 6 бр.
      мисля, да зема а се замисля...

      Коментар


      • От: Instroi Rally team гараж.

        Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
        Малко снимков материал за закуска .
        [ATTACH=CONFIG]793172[/ATTACH]
        Пружините са доста и настана лек хаос при откриване на правилните.
        [ATTACH=CONFIG]793173[/ATTACH]
        Изглежда добре.
        [ATTACH=CONFIG]793174[/ATTACH]
        Педалбокса е на път да заеме отреденото му място.
        [ATTACH=CONFIG]793175[/ATTACH]
        Ангел и Георги знаят какво правят.
        [ATTACH=CONFIG]793176[/ATTACH]
        Това са заготовките за предни полуоси. Ще пътуват за подобряване.
        [ATTACH=CONFIG]793177[/ATTACH]
        Последни минути в/у масата на която се роди този проект.
        [ATTACH=CONFIG]793178[/ATTACH]

        [ATTACH=CONFIG]793179[/ATTACH]
        И ..... Първи стъпки !!!
        [ATTACH=CONFIG]793180[/ATTACH]

        [ATTACH=CONFIG]793181[/ATTACH]
        А, това са част от главните "виновници".
        [ATTACH=CONFIG]793182[/ATTACH]
        Цялата тема е много интересна, но епизода с полуоските още повече...Кажи малко повече.Каква ти е предната следа като широчина? От какво ще са полуоските?Колко излиза?Какви ходове търсиш?Колко е междуосието? Геометрията твоя идея ли е или копирате от нещо.Задавам много въпроси, но съм на път да почна нещо което не знам от къде да почна.
        Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

        Коментар


        • От: Instroi Rally team гараж.

          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
          Специално за колегата нитро . Планинско В.Великов събота първия ми асфалтов старт , на първата тренировка. https://youtu.be/cgAQloYpKP8
          С какви гуми и евентуално каква смес си на клипа ? Гледам и Dog box редиш...Евото сериозно се готви! Успех и ще следя проекта.

          Коментар


          • От: Instroi Rally team гараж.

            Първоначално публикуван от Петър Минчев - MaxBass Преглед на мнение
            Цялата тема е много интересна, но епизода с полуоските още повече...Кажи малко повече.Каква ти е предната следа като широчина? От какво ще са полуоските?Колко излиза?Какви ходове търсиш?Колко е междуосието? Геометрията твоя идея ли е или копирате от нещо.Задавам много въпроси, но съм на път да почна нещо което не знам от къде да почна.
            Ширина на следата 2 м. , междуосие 2.9 м. , ходове 250мм. отпред и 300мм. отзад. Геометрията е моя идея , полуоските ги правим в моя гараж.
            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

            Коментар


            • От: Instroi Rally team гараж.

              Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
              С какви гуми и евентуално каква смес си на клипа ? Гледам и Dog box редиш...Евото сериозно се готви! Успех и ще следя проекта.
              Гумите са китайски Д-Макс и не са за планинско , а за рали полуслик . Сместа беше подходяща за сезона но времето беше студено и не успяха да загреят въобще. Мисля да ги накъсам на тренировки като съберем желязото.
              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

              Коментар


              • От: Instroi Rally team гараж.

                Е,това обяснява поведението на колата в завой.

                Коментар


                • От: Instroi Rally team гараж.

                  https://youtu.be/V54RZ9mzdso Много екшън и емоции имаше през тези три дни на Варна Офроуд 2015. Резултата е четвърто място в генералното класиране заради 50 минути наказание за скорост от първия ден . Дори обръщането не можеше да ми повлияе на класирането както наказанието.
                  Но, карай да върви .... това е състезание и на всеки може да се случи. Колата е здрава загубихме едно предно стъкло и заборника на задния радиатор. Клетката не мръдна и милиметър . Ние сме здрави само малко натъртени от коланите. Продължихме когато Руси Русев и компания ни върнаха на колела и ни " наритаха" да се качваме и да продължаваме. Благодарности за което.
                  Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                  Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                  Коментар


                  • От: Instroi Rally team гараж.

                    Ух .. като гледах клипа ...... важното е да сте живи и здрави .. другото се прави.
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                      Ширина на следата 2 м. , междуосие 2.9 м. , ходове 250мм. отпред и 300мм. отзад. Геометрията е моя идея , полуоските ги правим в моя гараж.
                      Предполагам ,че си разигравал разни ситуации...При мен колата ще е разходкаджийка с лекиии идеи за хоби трофи...Та следата ще се запази около оригиналната ,но не знам какви ходове мога да гоня от паджеровите полуоси и карета...Ако знам ,че може да излязат едни 20 см ще се премиря разпределям ги 10 нагоре и 10 надолу и толкова...И ще мъча да компенсирам с задния мост с един 4-link...Но докато почна да работа по този си проект с интерес следя твоя!
                      Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        От Паджеровите не можеш да гониш нищо, щото са къси полуоските, ако се удължат ще има ход!
                        мисля, да зема а се замисля...

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                          https://youtu.be/V54RZ9mzdso Дори обръщането
                          От снимки не е много ясно, но май липсва десен волан.
                          Не е от значение, защото е минало много леко и за вас и за колата!
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                            От снимки не е много ясно, но май липсва десен волан.
                            Не е от значение, защото е минало много леко и за вас и за колата!
                            Не те разбрах .
                            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Ако беше навил своевременно десен, едва ли щеше да има обръщане, но то зависи и от моментната скорост, а това не се вижда на снимките.
                              Както и да е. Не е толкова важно!
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                                Ако беше навил своевременно десен, едва ли щеше да има обръщане, но то зависи и от моментната скорост, а това не се вижда на снимките.
                                Както и да е. Не е толкова важно!
                                Както казва поговорката "като се обърне колата , пътища много"
                                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X