Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Instroi Rally team гараж.

    Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
    Държа да отбележа, че гумите за мъгла не изглеждат по този начин:[ATTACH=CONFIG]794844[/ATTACH]

    Ако е така, какво ще кажеш за Силвърстоун МТ 117 Екстрийм, които са втория комплект за този Патрол - че са летни ли???[ATTACH=CONFIG]794846[/ATTACH]
    Жоре, питай Гемакса(под ръка ти е) когато взе патрула,( който после продаде на Борко), и идва на една разходка при нас-как се представи. Беше обут в същите валяци, и се утрепахме да го дърпаме, тези гуми са пълен ташак за кал.

    А в сайтовете за продажба на гуми типично калните гуми са в категорията "летни". Защото според някой с малко ум ако се карат през зимата-можело някой да се хвърли извън пътя, и да има проблеми заради това, че фигурират при зимните гуми.
    Застраховат се хората един вид.

    Ама който си може да кара-и зиме и лете си го може, независимо от гумите. Те само помагат.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Instroi Rally team гараж.

      https://www.youtube.com/watch?v=o_7QdquwVIE

      Коментар


      • От: Instroi Rally team гараж.

        Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
        Държа да отбележа, че гумите за мъгла не изглеждат по този начин:[ATTACH=CONFIG]794844[/ATTACH]

        Ако е така, какво ще кажеш за Силвърстоун МТ 117 Екстрийм, които са втория комплект за този Патрол - че са летни ли???[ATTACH=CONFIG]794846[/ATTACH]
        Ами ще се съглася с теб, че са по-скоро летни, отколкото зимни (силвърстоните)!
        мисля, да зема а се замисля...

        Коментар


        • От: Instroi Rally team гараж.

          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
          Напредваме бавно , но сигурно. Имаме кормилно управление , монтирани педали и под. Има и други " малки тайни " но за тях по-нататък

          [ATTACH=CONFIG]794877[/ATTACH]

          Който не вярва , че ЕВО 10 е пак на парчета ... ето.

          [ATTACH=CONFIG]794880[/ATTACH]
          Освен съединител, някакъв друг ъпгрейд ще има ли!? Скорости,ръчната да не забравиш да пипнеш, че кой беше дето те кълве все за нея! Коко сега се сещам, че за N4 имаше някакъв хидравличен регулатор за задния диференциал заради ръчната,ама трябва да питам точно какво беше.
          мисля, да зема а се замисля...

          Коментар


          • От: Instroi Rally team гараж.

            За да приключим темата с гумите, обяснявам: Кумхото са за преходи по асфалт, черно, трева, кротки разходки. Тествах ги на трева и в кал, и съм силно удовлетворен от поведението им. На асфалт са достатъчно комфортни и тихи, и най-важното - колата спира добре /и тръгва добре, не се тормози/. Външно гума/гума ширината е около 1,95 м, това също ме удовлетворява /гонех 2 метра, малко не стигна/. Моля да отбележите и това, че гумите са на автомобил, славещ се с легендарна проходимост /така са ми казвали колеги, аз още не знам. Макар че част от тях си продадоха Патролите.../
            За "летните" Силвърстони - познавачите знаят възможностите им /мисля и аз да се причисля към тях с тригодишен опит/, когато се използват по предназначение, а то е ясно.
            Една снимка за сравнение със "щатната" гума:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150418_190209.jpg
Прегледи:3
Размер:201.6 КБ
ID:5656384
            Георги Донев, 0889 437 687
            Nissan Patrol Y60

            Коментар


            • От: Instroi Rally team гараж.

              До някъде се съгласявам с теб! На сух макадам и асфалт са о.к, но, на кал,мокра трева,лед,сняг,МОКЪР асфалт ,пясък не разчитам на тях! Карам ги от нови и на два различни типа машини,познавам им възможностите! Сравнена с Дуратрака е класи надолу във всяко отношение! Понеже се води за многоцелева употреба специално на мокър асфалт, така рязко и коварно губи сцепление, че ...чакам да ги доизнося още малко!
              мисля, да зема а се замисля...

              Коментар


              • От: Instroi Rally team гараж.

                Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                Какво не му хареса на Ево-то?
                Всичко му харесвам . Разглобено е защото другата седмица ще монтираме новото окачване, дог-бокс кит , керамичен съединител и ръчна спирачка група N.
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • От: Instroi Rally team гараж.

                  С огромна радост и задоволство съобщавам за пристигането на повечето от нещата които ще направят ЕВОто неотразима рали-бегачка.
                  Надявам се утре да пристигне окачването и стартираме пълната промяна.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2801.jpg
Прегледи:1
Размер:163.1 КБ
ID:5657166

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2802.jpg
Прегледи:1
Размер:159.1 КБ
ID:5657167

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2803.jpg
Прегледи:1
Размер:104.4 КБ
ID:5657169
                  Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                  Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                  Коментар


                  • От: Instroi Rally team гараж.

                    Какво е това на първата снимка? Сори за незнанието ми.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                      Какво е това на първата снимка? Сори за незнанието ми.
                      "Некитайска" хидравлична ръчна спирачка.
                      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                      0885 660 613

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                        "Некитайска" хидравлична ръчна спирачка.
                        Ще добавя ... безумно скъпа, с двойно действащ цилиндър "Алкон" отговарящ на регулациите в група "N" , с изместен /да не пречи на скоростния лост/ 50мм. от оста прът. Абе ... чудо на инженерната мисъл.
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                          "Некитайска" хидравлична ръчна спирачка.
                          Първо в днешно време не можеш да си сигурен, че нещото (каквото и да е) не е от поднебесната, второ, какъв е проблема, ако е качествена стоката и е изпълнена по правилната технология ? По бегли впечатления сигурно 90% от световните гиганти са "изнесли" производството си в Китай... демек правят им го на "ишлеме". За дребните производителчета да не говорим - по евтино им е да им го направят там.


                          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                          Ще добавя ... безумно скъпа, с двойно действащ цилиндър "Алкон" отговарящ на регулациите в група "N" , с изместен /да не пречи на скоростния лост/ 50мм. от оста прът. Абе ... чудо на инженерната мисъл.
                          Писали сме едновременно.
                          Не казвам, че твоята е китайче, просто не ми харесва митът за ментетата.
                          Когато си взе педал бокса, гледах китайските. Даже с логото на Tilton Pedal Box... изглеждаха прилично и струваха поносимо.

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            Дреме ми на "скоростния лост" къде са правени ... важното е да са качествени , здрави и да издържат на напрежението за което са предназначени. Искам да кажа, че не ме е страх от китайска стока, страх ме е от не добросъвестни търговци готови на всичко за "двата лева".
                            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                              просто не ми харесва митът за ментетата.
                              Палиш от четвърт ,като написах поста си имах в предвид,че не е от тия от "Алито" по 14 $.А колко е хубаво китайското е за друга тема,като в къщи и на работата сме заобиколени поне от 60%-70% китайски предмети и си вършат работата.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:части 005.jpg
Прегледи:2
Размер:136.9 КБ
ID:5657182
                              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                              0885 660 613

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Окачването дойде ... стоим и го гледаме като голям камък. Малко ни е страх да не го одраскаме , изглежда много истинско.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2804.jpg
Прегледи:1
Размер:150.8 КБ
ID:5657245
                                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X