Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Instroi Rally team гараж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Instroi Rally team гараж.

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Бах таз лада...
    Май не е толкова до Ладата, колкото до ЗКУ-то.
    “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
    Walter Rohrl
    GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

    Коментар


    • От: Instroi Rally team гараж.

      Абе така си е, ама я да го направи това със стокова ладичка?
      Ама да не забравяме моя градски Митьо полицая, който с такава ладичка наказваше доста по-сериозни и именити коли.
      И сега е основния организатор на предстоящото събитие.

      Ако имам възможност-ще ида да гледам, и ще подкрепя Коко с каквото мога.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Instroi Rally team гараж.

        Коле ще ти се обадя и ще мина да те взема!
        мисля, да зема а се замисля...

        Коментар


        • От: Instroi Rally team гараж.

          Аз съм си тук бе, няма какво да ме вземаш.
          Ма може и да не съм в състояние да присъствам, че работата ме е притиснала яко.

          Разбира се-ако имам и най-малката възможност-ще дойда. За всеки случай звънни. Знаеш ли ми телефона?

          Извинявайте за спама.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Instroi Rally team гараж.

            Първоначално публикуван от evos Преглед на мнение
            Коле ще ти се обадя и ще мина да те взема!
            Всеки пилот има нужда от фен клуб .
            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

            Коментар


            • От: Instroi Rally team гараж.

              И аз ще дойда, само се чудя още на кой завой да гледам. Може да се посъберем агитка.
              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
              Телефон - в профила!

              Коментар


              • От: Instroi Rally team гараж.

                Може и аз да се включа...
                Нищо не мога,и нищо не знам...

                Коментар


                • От: Instroi Rally team гараж.

                  Ако бях зрител бих застанал на естествения шикан , на високото преди финала . Сигурно си има име, ама аз не го знам.
                  Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                  Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                  Коментар


                  • От: Instroi Rally team гараж.

                    Абе знаем ги местата за гледане край Шумен.
                    Преди софиянци да откраднат рали Златни пясъци, или Албена, или както там се е наричало през годините-нямаше сила която да ме откъсне от ралито. С нетърпение чаках цяла година да дойде месец Май, та пак да съм на ралито... Глобявали са ме задето не съм ходил на работа за да съм по завоите.

                    Сега вече е различно мамка му, ралито минава за забавление, а работата за необходимост.
                    Но ще направя всичко възможно за да дойда, и да направим "фен клуб"
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Instroi Rally team гараж.

                      S-а под тв-кулата?Добро място.
                      Но и първия ляв на 180' не лъже...
                      Нищо не мога,и нищо не знам...

                      Коментар


                      • От: Instroi Rally team гараж.

                        Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                        Ако бях зрител бих застанал на естествения шикан , на високото преди финала . Сигурно си има име, ама аз не го знам.
                        Да, на "стъклото" и аз там смятам да се настаня.Не знам обаче финала къде ще е, ако се влиза в гората ще съм там!
                        мисля, да зема а се замисля...

                        Коментар


                        • От: Instroi Rally team гараж.

                          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                          Ако бях зрител бих застанал на естествения шикан , на високото преди финала . Сигурно си има име, ама аз не го знам.
                          Коко, завоите ги знам наизуст. Обикновено гледам на чешмата(първия обратен ляв) или на Стария град(естествения шикан). Сега са сложили шикан преди чешмата, а на Стария град ще е пълно с народ и тъй като ще обикалят повече от друг път ще е ниска скоростта. Замислям се дали да не гледам на "S" образната част, там никога не съм гледал, като вариантите за там са 2 - или през гората от хижите за да не минавам по пътя или от горе от Стария град ако се вижда, още не са се раззеленили дърветата. Ще реша събота по време на тренировките.
                          На теб първо асфалтово рали ли ще ти е? Ще да гледам мина през бокса да се запознаем на живо.
                          Последно редактирано от Иван Жоров; 30-03-15, 21:59.
                          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                          Телефон - в профила!

                          Коментар


                          • От: Instroi Rally team гараж.

                            Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                            S-а под тв-кулата?Добро място.
                            Но и първия ляв на 180' не лъже...
                            Няма да се кара "S" под ТВ-кулата. Старт от пивовара, въртят паркинга на "Стъклото" и хващат посока паметника, финишират още преди първия завой.
                            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                            Телефон - в профила!

                            Коментар


                            • От: Instroi Rally team гараж.

                              Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                              Ако бях зрител бих застанал на естествения шикан , на високото преди финала . Сигурно си има име, ама аз не го знам.
                              Ако обещаеш ,че няма да се страхуваш от "оная" ръчка,бих те гледал и на видео...За това ти пожелавам кураж...Успех.

                              Коментар


                              • От: Instroi Rally team гараж.

                                Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                                Коко, завоите ги знам наизуст. Обикновено гледам на чешмата(първия обратен ляв) или на Стария град(естествения шикан). Сега са сложили шикан преди чешмата, а на Стария град ще е пълно с народ и тъй като ще обикалят повече от друг път ще е ниска скоростта. Замислям се дали да не гледам на "S" образната част, там никога не съм гледал, като вариантите за там са 2 - или през гората от хижите за да не минавам по пътя или от горе от Стария град ако се вижда, още не са се раззеленили дърветата. Ще реша събота по време на тренировките.
                                На теб първо асфалтово рали ли ще ти е? Ще гледам мина през бокса да се запознаем на живо.
                                Първото асфалтово , да ! Добре дошъл да се запознаем .
                                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X